Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, karpik napisał:

 

@Alonzo Davis w real nie ma problemu z byciem drugą opcją, więc nie wiem czemu u nas miałoby mu tak zależeć na byciu twarzą organizacji. 

Z byciem drugą opcją za Leonardem nie ma problemu. Davis się pyta gdzie podpisać.

Wy go tu jednak sprowadzacie do roli skrzyżowania Goberta z Tysonem Chandlerem z czasów jego prime. I wg Was Davis się na to zgadza..

Nie rozumiem Was kompletnie.. ale ja już coraz mniej rozumiem w BeGM :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, january napisał:

Ale po loterii jeszcze była pielgrzymka Griffina, nieudana.

Wiem, że nie ma sensu dłuższa niż 2+1 i CM nie dał długoletniej kiepskiej dla AD umowy. Raczej też wolałbym na miejscu AD 1+1 i za rok znowu 1+1 ("powkur*iam GMa jak kiedyś LeBron w Cavs"), ale nie jestem pewien czy to jest deal-breaker.

AD jednak widzi - Heat (Doncić+market) nie ma opcji za rok, Lakers (LeBron+Butler+market) nie ma opcji za rok. Clippers i Nets bez urazy, ale patrząc na rostery nie są żadnymi kandydatami. To 1+1 jako stuprocentowa konieczność jednak wcale oczywiste nie jest, bo i tak na 99% za rok od Leonarda nie odejdzie z NY.

Ale co ja będę bronił CMa, niech się sam boksuje xD

A skąd wiesz jakie plany mają Heat? Przecież równie dobrze za sezon mogą zrobić miejsce dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako AD szukałbym zespołu, który maksymalizuje moja szanse na mistrza. Gdyby powiedzmy do Dallas przybył jakiś Stefan to bym się na jego miejscu zastanowił, ale na razie nie ma lepszego kandydata wiec biorę 1 + 1 i patrze kto się wzmocni za rok (a to może się diametralnie zmienić) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

Jako AD szukałbym zespołu, który maksymalizuje moja szanse na mistrza. Gdyby powiedzmy do Dallas przybył jakiś Stefan to bym się na jego miejscu zastanowił, ale na razie nie ma lepszego kandydata wiec biorę 1 + 1 i patrze kto się wzmocni za rok (a to może się diametralnie zmienić) 

Też bym czekał to przyszłego roku, może Curry i Davis w Nets ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, cvbe napisał:

Właśnie u nas jest to o tyle problematyczne, że gracz nie może siąść z nami i powiedzieć "wolę 1+1 a nie 2+1", więc to strzały w ciemno. IMO Davis w tej rundzie nie przyjmuje żadnej z tych ofert i czeka na 1+1 od Knicks w 2 rundzie :)

Knicks mogą zmienić na 1+1 w reofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Ja tam finalnie widzę tylko 1 niezadowolonego gracza z ofert w 1 turze FA - Brown nie dostał oferty maxa od własnego klubu, tylko jakieś próby zniżek.

O Davisie swoje napisałem, niespodzianką dla mnie jest tylko 4y, zamiast 5y dla Siakama (ale jest max startujący od 30+ baniek, więc easy). Ingram i Murray z pełnymi maxami.

Lillardowi się chyba extension nie opłaca, przy McCollumie muszę pomyśleć, bo to nie jest zły deal, ale z drugiej strony zawsze może gamblować na wyższą ofertę.

Ja dałem tak samo długie umowy jakie dostali oni w realu. Siakam podpisał na 4 lata bez żadnych opcji, Lillard na 4 lata bez żadnych opcji i McCollum na 3 lata bez żadnych opcji. Skoro na to się zgodzili to nie wiem czemu u nas mieliby tego nie chcieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Inne cyfry u Lillarda w RL (własny klub) chyba są? Sprawdzę tego McColluma:)

@Eld - kontrofert i reofert nie trzeba składać (w sensie pisać do zbierającego oferty, że się nie składa).

Jeden z Radnych uważa inaczej i nie jestem to ja, Marcus ani Ozzy. Z nim to przepychaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Inne cyfry u Lillarda w RL (własny klub) chyba są? Sprawdzę tego McColluma:)

@Eld - kontrofert i reofert nie trzeba składać (w sensie pisać do zbierającego oferty, że się nie składa).

 

Teraz, Lucas napisał:

No bezsensu z tymi reofertami i kontrofertami z pisaniem że się nie składa xd

@karpik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.