Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Ja nie mam problemu ze zmianą na 4+1 jak będzie to konieczne, ale wtedy mówię z góry, że w takim razie jak za te 3-4 lata będę uderzał na FA po Jokiciów/Embiidów/Simmonsów/Towsów to będę podnosił argument tego, że na FA zostali grubo wyruchani z brakiem PO :) 

Luzik tylko oni dostali uczciwe extension. Joel bez obostrzeń a Ty chciałeś Ingrama wyjebac rok temu na kase. Ciekawe co teraz czuje DAR...:)))

Teraz, Lucas napisał:

Ej a czy z 5-letnim to @january nie ma trochę racji? Patrząc po RL NBA to jeśli nie jestem ślepy to Embiid czy Jokic nie mają PO w ostatnim roku.

Ingrama za akcje przed rokiem podpisuje 5 bez opcji, chyba nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ej a czy z 5-letnim to @january nie ma trochę racji? Patrząc po RL NBA to jeśli nie jestem ślepy to Embiid czy Jokic nie mają PO w ostatnim roku.

Z jednej strony ma rację, z drugiej strony Ci zawodnicy w RL NBA też takie kontrakty podpisali.

A po za tym Jasiek to stara łachudra, już Russella oszukał. Niech teraz uczciwie płaci Ingramowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Z jednej strony ma rację, z drugiej strony Ci zawodnicy w RL NBA też takie kontrakty podpisali.

 

To znaczy ja jestem w stanie narracyjnie kupic, ze przez zeszloroczny offseason Ingram moze chciec czegos "wiecej", ale no nie mowmy po prostu, ze 5-letni maks, który jest w lidze raczej standardem u tego typu graczy to jest jakieś ich dymanie, bo PO nie dostali.

Giannis to np chyba nawet lekką zniżkę Bucks dał to w ogóle dał się wydymać i sam jeszce wypiął? Trzymając się tego określenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Embiidów

No akurat Embiid extension u Nas nie dostał, a Tecu to jeszcze szukał sporych obniżek na tym kontrakcie, bo nie mógł się od kontuzji zabezpieczyć.

Dopiero jak postraszyliśmy go QO, to rzucił maxa, ale już bez PO.

Swoją drogą sam piszesz, że Ci zawodnicy zostali wyjebani, a masz pretensje, że podobnie punktujemy Ingrama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

 

Za jaką niby akcję? Typ po pół roku bez treningów z poważną akcją z zakrzepicą dostał ofertę jakoś 108/4, a Wy piszecie o jakimś dymaniu i go stawiacie (tamtą wersję, nie już po sezonie 19/20) na półce z extensions dla Embiidów, Jokiciów etc co się po AS już wtedy bujali?

Już naprawdę kombinujecie jak koń pod górkę jak rzuciłem mu full maxa z 8% raise, jak wymyślicie że niby bierze niższe 3+1 to się poważnie zastanowię czy nie wyrównywać, bo mi się mniejsza płaca dla niego całkiem opłaca.

Napisałem rok temu ze Ingram dostanie maxa od Ciebie. Po roku mu je dajesz bez mrugnięcia.

jako Ingram sprawdzam co mogę dalej bo 4+1 to lepsza oferta niż 5+0 dla gracza a my tym graczem jesteśmy tak czy nie :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nope. Napisałem, że albo już teraz traktujecie ich jak wydymanych i będziecie na FA za 3-4 lata jak będę po tych graczy maxami uderzał ich traktować jak wydymanych przez Denver, Orlando, Philly etc, albo uważajcie max bez 5y PO dla postrookie contract za normę.

A pisanie o jakimś dymaniu niby zeszłorocznym Ingrama to już tutaj grubsze trollowanie. 

 

Nie tylko on z tych co wymieniłem

Ale po co robisz z siebie po raz n- ty krzywdzona osobę skoro nią nie jesteś. Ogarnij w końcu. Najbardziej pokrzywdzony w twojej ekipie jest DAR i gdyby nie nasze weto to Ingram byłby kolejnym do kolekcji. Po co w ogóle budujesz narracje taka? Co było z Jokiciami to było. Rozmawiamy o tu i teraz. Zostaw innych skup się na sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No i gdzie było dymanie jakoweś? W RL też żadnego extension nie dostał, jak ktoś tu był dymany to Jamal Murray czy Pascal Siakam, którzy w RL dostali extensions, a u nas nie.

 

 

Rzuciłem Ingramowi jakąś jałmużnę i chcesz, byśmy to liczyli na plus względem braku extension dla Murraya czy Siakama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No i gdzie było dymanie jakoweś? W RL też żadnego extension nie dostał, jak ktoś tu był dymany to Jamal Murray czy Pascal Siakam, którzy w RL dostali extensions, a u nas nie.

 

 

Przeczytaj raz jeszcze co ci wszyscy pisali. Przypomnę: Ingram dostanie maxa. Ty twierdziłeś ze dajesz uczciwa ofertę. Ingram ja odrzucił. Jako Ingram chciałbym opcje w kontrakcie to jest moje zdanie jako -/29 Ingrama na które możesz zlewać ale przy 5+0 to myśle co zrobić z ofertami 3+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

No i gdzie było dymanie jakoweś? W RL też żadnego extension nie dostał, jak ktoś tu był dymany to Jamal Murray czy Pascal Siakam, którzy w RL dostali extensions, a u nas nie.

 

 

Aha, czyli mam olać identyczne (czy nawet gorsze) przykłady, bo coś przestały do narracji pasować :D ?

Jak wybierzecie narrację którąś to dajcie znać :) 

Rozmawiamy o Ingramie czy Siakamie bo za bardzo odnosisz się do wszystkich a do siebie nie..

Dla mnie EOT  bo nie prowadzi to do niczego. Czekam na dokładna rozpiskę i decyzje czy oferty są ważne. Jak będzie ostateczny kształt to zagłosuje. 

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2019 o 08:23, Alonzo napisał:

Ja ze swojej strony deklaruje nie oddawanie KATa, który chciałbym, żeby cała karierę spędził w naszych Magic.  Takie same sygnały - żeby była jasność - dostaje w Orlando Donovan Mitchell, jak będzie podpisywał w przyszłości nowy maxymalny kontrakt.

Zacytowałem siebie z tematu z Deklaracjami.

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Davis w Knicks przy całym szacunku do Mavs i Nets.

Jest sens rozmawiać o extension Giannisa, Lillarda, Mitchella, McColluma.

Donovan to opcja 1B w Orlando, a opcją 1A jest naturalnie KAT. Opcje dla graczy są potrzebne, ale warto odróżniać tych którzy są traktowani jak worki z ziemniakami od tych szanowanych przez swoje organizacje.

5 godzin temu, shevcu napisał:

 Mitchell jest ok i myśle ze Alonzo chciał mu dać opcje na ostatni rok

Nie zapomniałem :)

Ten brak opcji to ukłon Donovana w stronę Orlando - podobnie jak mojego drugiego młodego lidera.

Donovan chciałby być też doceniony przez GMów i zagrać w końcu w Meczu Gwiazd. 

Dwie kwestie odnośnie innych umów:

Ingram tu może być niewątpliwie dyskusyjny z tym brakiem opcji w 5 roku, ale kij ma dwa końce - wiadomo że nie gra tu tego co w rl Pels przy LeBronie i Jimmiem. Minusem dla Jaśka jest też to, że Ingram ma już mistrzostwo i może chcieć gdzieś większą rolę w drużynie pełnić. Tu jego rl impact z Pels do Lakers jest nie do przełożenia. Osobiście czekam na opis roli Ingrama w temacie z deklaracjami. January jednak jest jednym z najlepiej zorganizowanych GMów i jestem pewien, że rola Ingrama w Lakers zostanie szybko odpowiednio wyjaśniona.

Dziwi mnie bezkrytyczne podejście do Davisa w Knicks. Dla mnie łączenie trójki - Leonard, Irving i Davis razem to patologia bo Irving nie zgodzi się nigdy na bycie 3 opcją, podobnie jak Davis któremu James osobiście robi dobrze chuchając i dmuchając na niego by mu było dobrze. Kwestii Irvinga nawet nie warto poruszać.

Pewnie to przegłosujecie, bo macie większość u mnie taki team z tą 3 razem to drużyna skonfliktowana, bez chemii na max 45-48W i sweep w I rundzie w każdych playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Davisa to nie ma co ukrywać, że w przyszłym sezonie Knicks jest dla niego lepszą sportowo opcją od Mavs. Ale chciałbym, żeby każdy zobaczył na aktualny roster Knicks i się zastanowił jakie są tam perspektywy na budowę long term. Poza big 3 tam zaraz nie będzie niczego, żadnej głębi składu, Knicks nie będzie raczej stać na utrzymanie Bojana czy Setha na team-friendly kontraktach, może Beasley zostanie, ale to idiota, Duncanem Robinsonem GM handluje (myśląc, że ma na imię Justin), bo wie, że za rok czeka go kolejny moment, gdy nie będzie go stać na jego zatrzymanie.

W Knicks okienko na tytuł właśnie się powoli zaczyna zamykać, zresztą z wiecznie mającym problem Kyrie i odpoczywającym Kawhi to jest dosyć cienka linia co było widać w tych PO. Dlatego każda inna oferta niż 1+1 PO moim zdaniem powinna być przez Davisa z góry odrzucona. Lato 2021 zapowiada się bardzo ciekawie, będą dobrzy FA, więcej dobrych ekip będzie mieć cap space, także jak Davis chce dać jeszcze jedną szansę Knicks, to tylko w formie 1+1 i poczekać co zrobi GM. Za duża tu jest szansa, że Knicks wejdą w sezon z big3, Malikiem, Tuckerem, Robinsonem i bandą z G League, a za rok wcale nie będzie lepiej, bo będzie gorzej z big3 zżerającym całe salary cap i możliwością podpisywania pozostałych graczy tylko za wyjątki.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.