Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ciezkie lato w Milwaukke.

Strata Middeltona.

Teraz gruba afera.

Giannis trade request (wprowadzamy to w koncu czy nie)?

Edytowane przez człowiek...morza
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, karpik napisał:

Jako tampering. Ty próbujesz przepchnąć umowę pod stołem. Dwie oddzielne kwestie. Dla przypomnienia Wolves dostali wtedy maksymalną karę pieniężną i pozbawieni zostali 5 picków. Naprawdę ten Matthews jest tego wart? ;)

Nie przepycham nic pod stolem :o tylmotylko robie to samo co fluber czyli ze dam okreslony kontrakt okreslonemu zawodnikowi za rok. Fluber tez wpisał siw w tamtym temacie więc stosujesz tu podwojne standardy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, SlaKB napisał:

Nie przepycham nic pod stolem :o tylmotylko robie to samo co fluber czyli ze dam okreslony kontrakt okreslonemu zawodnikowi za rok. Fluber tez wpisał siw w tamtym temacie więc stosujesz tu podwojne standardy

I dziwnym trafem negocjujesz z nim właśnie kontrakt na nadchodzący sezon...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ciezkie lato w Milwaukke.

Strata Middeltona.

Teraz gruba afera.

Giannis trade request (wprowadzamy to w koncu czy nie)?

Ktos tu chyba nadal sie boi, że bez Woodena nie da rady

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, SlaKB napisał:

Ktos tu chyba nadal sie boi, że bez Woodena nie da rady

ja sie niczego nie boje

po prostu posrednio zwracam uwage na to, ze moze warto skonczyc z deklaracjami czy obietnicami braku transferu itd. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

po prostu posrednio zwracam uwage na to, ze moze warto skonczyc z deklaracjami czy obietnicami braku transferu itd. 

I obietnicami minut, lol. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
40 minut temu, january napisał:

Przecież ja piszę o RL NBA. A tu atakowani przez Ciebie za za duże jpg Lakers mają 52 mpg dla Dedmona i Looneya...

No ale w zeszłym sezonie LeBron nie grał u Ciebie na SF, wrzuciłem cytat z Twojego opisu składu i rozkładu minut.

Przecież to jest jakiś absurd z tym LeBronem na SF. Chcesz mi powiedzieć, że właśnie poszedłeś do LeBrona, że w tym sezonie będzie musiał grać na innej pozycji niż w zeszłym roku i popierdalać cały sezon za obwodowymi, żeby zrobić miejsce dla Looneya ( słuchaj LeBron, to młody talent, MŁODY TALENT!!!) i przy okazji dodasz, że Lakers nie będą mieć w tym sezonie 15 graczy w składzie, bo Cię na to nie stać, ale są za to dobre wieści i trzeci sezon z rzędu nie zapłacicie podatku?:)

Czy my tu mieliśmy odwzorowywać NBA, czy co robić?:)

Edytowane przez fluber
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasiek opowiadający baniule jak ceni Ingrama i dający mu 90/4, to dla mnie taki sam poziom jak max flubera dla Ingrama czy jakieś pierdoły, że ktoś komuś da kasę.

Jezeli WM przekona do Bucks jakaś obiecanka to szczerze dziwny z niego typ. Koleś może się poskładać i żadnej kasy nie zobaczy. A to że Ingram słyszy że może dostać 30 baniek na rynku a od Lakers dostaje 22,5 i w pape i płacze w kącie szatni Lakers to inny temat i dziwię się że jeszcze Jasiek robi z siebie ofiarę w tym temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież LeBron w realu był planowany do grania fulltime na SF w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja sie niczego nie boje

Też jestem temu przeciw. Na tym FA zrobiła się z tego jakaś plaga.

Ale zezwalałbym na sytuacje, gdzie głosujemy extension i jakiś GM pisze, że jest na NIE, bo planuje mu dać w przyszłym roku więcej. Oczywiście powinno mieć to znaczenie, jeśli taki GM faktycznie ma perspektywy by taki kontrakt dać przy swojej sytuacji w salary, a nie jak Qcin załadowany kod korek złymi kontraktami opowiada o daniu Rubio 20+ kontraktu.

Rok temu pytałem Shevcu i Longera czy planują inwestować w Russella. Obaj byli za extension, także czołowi gracze nie wyrażali Nim zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BMF napisał:

Przecież LeBron w realu był planowany do grania fulltime na SF w obronie.

Ale u nas jasiek go ustawil jako full time pf, wrzucilem przeciez cytat z jego opisu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ale zezwalałbym na sytuacje, gdzie głosujemy extension i jakiś GM pisze, że jest na NIE, bo planuje mu dać w przyszłym roku więcej. Oczywiście powinno mieć to znaczenie, jeśli taki GM faktycznie ma perspektywy by taki kontrakt dać przy swojej sytuacji w salary, a nie jak Qcin załadowany kod korek złymi kontraktami opowiada o daniu Rubio 20+ kontraktu.

Rok temu pytałem Shevcu i Longera czy planują inwestować w Russella. Obaj byli za extension, także czołowi gracze nie wyrażali Nim zainteresowania.

no cos tkakiego tez bym dopuscil. wiadomka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ingramem poza stratą pickow hornets to zajmiemy się później. Ale to co fluber już wymyśla to się nie da czytać. Przecież Bron więcej w Rl grał rok temu na SF i w tym sezonie może być podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Czyli moge legalnie w temacie z deklaracjami napisac ze dam ingramowi za rok wiecej niz 22.5 rocznie i dlatego glosowalem przeciwko extension i nie bedzie mi rada marudzic?:)

1 minutę temu, january napisał:

Ingramem poza stratą pickow hornets to zajmiemy się później. Ale to co fluber już wymyśla to się nie da czytać. Przecież Bron więcej w Rl grał rok temu na SF i w tym sezonie może być podobnie.

ALE NIE U CIEBIE!!! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Czyli moge legalnie w temacie z deklaracjami napisac ze dam ingramowi za rok wiecej niz 22.5 rocznie i dlatego glosowalem przeciwko extension i nie bedzie mi rada marudzic?:)

Ja jestem przeciwny tematowi z deklaracjami, ale nie widzę przeszkód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i co że nie u mnie? Dla Brona bycie PF czy SF ma mieć nagle znaczenie? Cała karierę gra na tych 2 pozycjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skonczmy z dyskusja na temat ingrama.

zadna oferta poza maksem nie wchodzi w gre

w duzym stopniu z uwagi na d'angelo

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Ale u nas jasiek go ustawil jako full time pf, wrzucilem przeciez cytat z jego opisu:)

I co z tego? LeBron w każdej drużynie po pierwszym odejściu z Cavs swobodnie w różnych lineupach grywał sobie na obu pozycjach, a ostatnio grał na SF żeby zrobić miejsce dla Tysona Chandlera, Kyle'a Kuzmy i JaVale McGee. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ja jestem przeciwny tematowi z deklaracjami, ale nie widzę przeszkód.

To jest dalej nic nie warte - case Rubio 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

To jest dalej nic nie warte - case Rubio 

Też tak uważam, ale nie jest zabronione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi