Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wg niektórych takie deale jak z Milsapem czy wymianą Otto Portera na Devina Bookera są sprzeczne z realiami NBA.

Pośrednictwo powinno być zakazane.

Tylko to dodaje kolorytu naszej grze. Chciałoby się twardo odwzorowywać nba ale gra to gra. 

Czasem warto odpuścić takie branie np Porzi aby potem zarobić 

To dodaje kolorytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Oczywiście ze Goga byl targetowany ale mając Poetla i LMA nie był tak potrzebny jsk SF. Keldon po pomiarach wskoczył oczko wyżej 

Jakby tak bardzo wyskoczył to by nie czekali do #29. @mac w tej sytuacji miał rację. W dniu draftu bardziej cenili Samanicia (imho Goge jeszcze bardziej, ale nie dotrwał) i dlatego poszedł z #19. To on właśnie wyskoczył, bo mało kto się spodziewał, że aż tak podskoczy w rankingu, ale z tego co pamiętam to Combine miał bardzo fajny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

@Braveheart22 musisz się przyzwyczaić do nazwisk które dany GM posiada w grze. Potem odczytasz intencje właściwie 😀😀😀😀 ll

Ja dobrze je znam, ale zamierzam tu być strażnikiem obiektywizmu w ocenie graczy. Kiedy trzeba będzie pochwalić to pochwalę, kiedy skrytykować to skrytykuję, czy to moich czy to zawodników od innych GM'ów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Tylko to dodaje kolorytu naszej grze. Chciałoby się twardo odwzorowywać nba ale gra to gra. 

Czasem warto odpuścić takie branie np Porzi aby potem zarobić 

To dodaje kolorytu

Kiedyś to tępiłeś, a teraz sam korzystasz i grasz do jednej bramki z Qcin.

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Ja dobrze je znam, ale zamierzam tu być strażnikiem obiektywizmu w ocenie graczy. Kiedy trzeba będzie pochwalić to pochwalę, kiedy skrytykować to skrytykuję, czy to moich czy to zawodników od innych GM'ów ;)

To może będzie drugi sprawiedliwy w tym zakłamanym BeGMowym świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Lbj i kto drugi idzie w druga stronę?

Chyba DLO, bo co on będzie grał jak kto inny wejdzie w jego rolę, tj. bieganie off-ball po zasłonach :)

1 minutę temu, january napisał:

W ten offseason minimum od Lakers bije wszystkie oferty poniżej 10 mln za sezon dla weteranów :P 

Z tych graczy to może tylko Crowder poniżej 10 dostanie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Btw, od razu spytam. Co oznacza ten niższy próg luxury tax dla Knicks, bo coś gadaliście dzisiaj o tym?? 

Ogólnie nic. Jak  w realu. Knicks w dupie 

A serio to luz

 

New York Knicks @człowiek...morza  brak hardcapu. Aż 31 mln zysku przechodzi na następną trzylatkę. Niemniej warto pamiętać o karze z Cash transactions (z marszu wypłacają wszystkim te +-6mln w przyszłym sezonie). Zostanie około 26 mln zysku, a Knicks będą w repeat taxie z wieloma zawodnikami będącymi FA. Więc jednak muszą trochę uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eld napisał:

Mamy.

Przedstawiłem mu sytuację czego wymagamy. Sądzę, że w lada moment będziemy mieli odpowiedź.

Biorę to na siebie.

@kungfubestia oficjalnie pragnie przekazać przeze mnie, że rezygnuje z beGM. Nie jest wstanie sprostać nadchodzącym wymaganiom dotyczących aktywności.

Bestio - dziękujemy, że byłeś z nami tak długo! 

Tym samym mamy wolny spot w Memphis Grizzlies.

Sytuacja w Memphis jest całkiem całkiem. Mają jedynkę na tegoroczny draft. Prócz tego mają jeszcze #23, #29 i #59. Mają wszystkie swoje pierwszo-rundowe wybory. Do tego parę bardzo ciekawych młodzieńców ( Fultz, Porter Jr., Culver ), mają Drummonda w contract year i po odjęciu capu na picki ( o ile któregoś nie przehandlują ) zostanie im około 25M cap space. Mało tego mogą spróbować sign and trade DMC, czy Clarcksona. Do tego drugiego mają prawa birda więc solidny rezerwowy może być w cenie. 

Pierwsza osoba która mi przyszła na myśl i która by mogła z tego zrobić naprawdę zajebistą drużynę to @BMF. Nic tu nie trzeba sprzątać, a pole do popisu a ze 127 krotnie większe niż w Clippersach. Mam nadzieję, że dasz się namówić. Gorąco temu kibicuję. Byłbyś tam idealny.

Druga osoba to naturalnie mój Szanowny Kolega spod barw Thunder - @Eryko. Myślę, że w jego przypadku nie trzeba by było wprowadzać okresu ochronnego i dać Chłopakowi działać od początku tak jak chce. 

Trzecia osoba to @Qcin_69. Masz okazję zrekompensować Drummondowi, że go wysłałeś do miasta Elvisa i że miłość do niego wcale w Tobie nie wygasła. Do tego będziesz mógł klepnąć tą wymianę z Wolves.

Może trochę dobrych beGM'owych wspomnień pozostało u Panów @MJ1 lub @Tomek9248.

Nie mniej @MarcusCamby - masz odpowiedź na pytanie co z Bestią. Ja osobiście bardzo chciał bym zobaczyć albo BMFa albo Eryko w Memphis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.