Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Taki był przepis.

Wyjątkiem był Sterling Brown w Sixers i też było z tym zamieszanie.

Dokładnie. Chciałem go podpisać na two way a dostałem odpowiedź, że two way nie jest kontraktem NBA. Teraz okazuje się, że jest 😀

A J. Pottera mogę dalej stashować? Bo nie ma go na liście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Stashe z lat przeszłych są fajnymi wypełniaczami jak się ma problem z kasą i trzeba dobić do 14 slotów.

Mnie to tak bardzo interesowało, bo mam już praktycznie full roster, a kasy do wydania trochę jest. Jakby można było takiego Brazdeikisa podpisać na two-way to byłoby super, bo nie musiałbym kombinować, żeby kogoś się pozbywać/zwolnić, jak przyjmę kogoś w wymianie, bądź będę chciał podpisać z FA :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Dokładnie. Chciałem go podpisać na two way a dostałem odpowiedź, że two way nie jest kontraktem NBA. Teraz okazuje się, że jest 😀

A J. Pottera mogę dalej stashować? Bo nie ma go na liście. 

Jontay Porter nie zagrał, ani jednej minuty w NBA, więc ciągle masz prawo go stashować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Yo, niegwarantowane kontrakty (szare w arkuszu) kiedy trzeba zdecydować ? 

Prawdopodobnie kilka dni po drafcie nastąpi oficjalna zmiana sezonu, póki nie ma oficjalnych dat z rl, to i tutaj nie ma. Masz czas ewentualnie zwolnić gracza do końca obecnego sezonu, inaczej jego kontrakt na przyszły sezon stanie się gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał:

Pewnie niedługo, można obstawiać obecnie SC 109-111 mln, a tax 138-139 mln, ale to jeszcze tylko spekulacje.

Czytałem, że niektórzy właściciele chcą rzeczywiście SC w okolicach 110M ale przez Covid wyjątkowo podnieść tax i apron o więcej %, do takiego jaki był przewidywany, czyli taki apron to chyba był by 142M a tax 138M, czy jakoś tak.

1 godzinę temu, eMeS napisał:

Jak nie ma deadlinu w rlNBA to może warto u nas po prostu przyjąć flat SC? 

Nie na tym polega nasza zabawa aby tworzyć alternatywną rzeczywistość. Trzeba liczyć, że do 8 Listopada się rozstrzygnie. Wszak zarząd NBA obiecał klubom, że da im znać kiedy sezon startuje na 60 dni wcześniej.

Czekamy na ich ruch. Nie mamy wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The salary cap for the 20-21 season is expected to be $109 million with the luxury tax line at $132 million, multiple sources tell Shams Charania of The Athletic.

 

Michele Roberts revealed to The Athletic that the NBA and NBPA are close to agreement on the salary cap and tax.

If the league were to keep the salary cap as a percentage of basketball related income, it would likely be approximately $90 million. The NBA and NBPA are artificially smoothing the cap in order to protect teams from exorbitant luxury tax payments and also to help the 2020 free agency class sign deals with future earnings tied to a percentage of the cap more aligned to what the figure would have been if not for the COVID-19 pandemic. 

źródło: RealGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Pacers mogą wysłuchać ofert za wszystkich, oprócz Keldona Johnsona. 

 

Czekamy zwłaszcza na oferty za: 

Julius Randle

Javale McGee sign and trade

Keldon popracował nad celnością ostatnio

https://www.instagram.com/p/CG5aT6MHZ-0/

ogólnie lubię to ze GM ceni KJ i nie chce o nim rozmawiać ale przestrzegam ze gracz skorzystał świetnie z babla ale kosztem Walkera który miał jakieś 16 MPG

Dokladajac rookie wyjątkowo wysoki numer może Keldon mieć dużo większa konkurencje w swojej ekipie. Przy jego pomiarach obecnie trwa dyskusja bo spurs potrzeba winga który może przejmować w D PF przeciwnika a Keldon takowym nie jest. To dobra okazja sell high ale GM co się chwali zatrzymał waleta w rekawie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

Keldon popracował nad celnością ostatnio

https://www.instagram.com/p/CG5aT6MHZ-0/

ogólnie lubię to ze GM ceni KJ i nie chce o nim rozmawiać ale przestrzegam ze gracz skorzystał świetnie z babla ale kosztem Walkera który miał jakieś 16 MPG

Dokladajac rookie wyjątkowo wysoki numer może Keldon mieć dużo większa konkurencje w swojej ekipie. Przy jego pomiarach obecnie trwa dyskusja bo spurs potrzeba winga który może przejmować w D PF przeciwnika a Keldon takowym nie jest. To dobra okazja sell high ale GM co się chwali zatrzymał waleta w rekawie. 
 

Co do prospectów SAS to najwyższy numer draftu poświęcono na Lonzo Walkera i Luke Samancia.

Więc jeśli ktoś wierzy w managament SAS czyli Grega Popovicha ten wie, że Samanic jako prospect bardziej perspektywiczny od White, Murraya, Walkera czy Keldona Johnsona ( każdy to tez oczywiście bardzo dobry prospekt, no ale Greg najbardziej ceni Samanicia co jest wymowne ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie prawda. Luka jako jedyny nie dostał minut od Popa i nie wiem czy w światle ostatnich wydarzeń coś się zmieni. Kłopot jest nie w graczu który jest świetny tylko w zestawie graczy jakich ma spurs. Plany spurs są trudne do wyłapania ale rookie 2020 może zabierać minuty Luce i będzie zgryz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Oj nie prawda. Luka jako jedyny nie dostał minut od Popa i nie wiem czy w światle ostatnich wydarzeń coś się zmieni. Kłopot jest nie w graczu który jest świetny tylko w zestawie graczy jakich ma spurs. Plany spurs są trudne do wyłapania ale rookie 2020 może zabierać minuty Luce i będzie zgryz. 

a rookie Bryan Forbes rozegrał więcej minut od rookie Derricka Whitea, ale chyba nikt nie miał wątpliwości kto kogo bardziej ceni.

Luka był wybrany przez GOATa tylko rok temu, więc to dopiero początek.

Kwestia się rozchodzi, czy uważa się za Grega Popovicha za kogoś kto się zna i wtedy wie, że Luka to przyszły super grajek, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mac napisał:

a rookie Bryan Forbes rozegrał więcej minut od rookie Derricka Whitea, ale chyba nikt nie miał wątpliwości kto kogo bardziej ceni.

Luka był wybrany przez GOATa tylko rok temu, więc to dopiero początek.

Kwestia się rozchodzi, czy uważa się za Grega Popovicha za kogoś kto się zna i wtedy wie, że Luka to przyszły super grajek, czy nie.

Lol, to ze Pop kogos wybiera w drafcie, nawet zakladajac ze się oczywiście zna, nie daje żadnej gwarancji ze dany zawodnik  bedzie kimś w lidze. Wiele rzeczy po drodze może pójść nie tak, począwszy od zdrowia kończywszy na np podejściu do treningów. 

 

Gracze sie rozwijają niektórzy szybciej drudZy wolniej. Tak wiec to ze poltora roku temu miał Samanica wyżej nie znaczy ze Pop nie może już do końca życia zmienić zdania na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Lol, to ze Pop kogos wybiera w drafcie, nawet zakladajac ze się oczywiście zna, nie daje żadnej gwarancji ze dany zawodnik  bedzie kimś w lidze. Wiele rzeczy po drodze może pójść nie tak, począwszy od zdrowia kończywszy na np podejściu do treningów. 

 

Gracze sie rozwijają niektórzy szybciej drudZy wolniej. Tak wiec to ze poltora roku temu miał Samanica wyżej nie znaczy ze Pop nie może już do końca życia zmienić zdania na ich temat.

Możesz mi podać jakieś przykłady kiedy Pop się pomylił?

No właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Możesz mi podać jakieś przykłady kiedy Pop się pomylił?

No właśnie.

Pop Wybrał obydwoch w drafcie, wiec widział coś w obydwóch, to ze jednego jako pierwszego nie daje przecież gwarancji ze bedzie lepszym graczem... thats my point, nic więcej. 

 

Anyway, keldon pokazał potencjał po obu stronach parkietu, wiec liczę ze w tym sezonie pop tak to poukłada ze dostanie regularne 30min. Samanic chyba jest jak narazie problemem w defensywie i dlatego nie dostawał szans.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.