Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Alfonzo McKinnie -  nie podejmuję TO

Stoper na Kawhi Leonarda nie okazał się warty nawet minimalnego kontraktu... ;)

A co do Masona Plumlee, to ten kontrakt jest pierwszego sezonu gry. Pamiętam jak się cieszyłem, że podpisałem jednego ze swoich ulubieńców taniej niż w RL NBA i jeszcze z opcją team option. Pewna era się kończy, po tym zakończonym właśnie sezonie spadają ostatnie kontakty podpisane w RL NBA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby

1. Trochę pogrzebałem po starych tematach i widzę, że stashowany Dillon Brooks podpisał niegdyś 4-letni kontrakt. Nie mylę się? Jak to możliwe? :)

2. Czemu graczy stashowanych nie można podpisać na two-way? Z czystej ciekawości pytam. To jest zasada z rl NBA czy wasza autorska z beGM? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

@MarcusCamby

1. Trochę pogrzebałem po starych tematach i widzę, że stashowany Dillon Brooks podpisał niegdyś 4-letni kontrakt. Nie mylę się? Jak to możliwe? :)

Żałuj że Cię tu nie było jak to zmienialiśmy:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

1. Trochę pogrzebałem po starych tematach i widzę, że stashowany Dillon Brooks podpisał niegdyś 4-letni kontrakt. Nie mylę się? Jak to możliwe? 

Dillon Brooks i Tony Bradley podpisali te umowy przed wielką stashową reformą Marcusa Camby'ego. Nie będę przytaczał tej historii, bo by znowu parę aureoli spadło ;)

Obecnie takie praktyki są ucięte, właśnie po to, by przykładowo takiego Terrence Davisa nie mieć dłużej pod ochroną niż w RL NBA.

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

2. Czemu graczy stashowanych nie można podpisać na two-way? Z czystej ciekawości pytam. To jest zasada z rl NBA czy wasza autorska z beGM? 

Szczerze powiedziawszy to nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Gdzie to znalazłeś?

Już niedawno pytałem o stash i było powiedziane, że tylko 1+1to (rfa) lub 2+1to (ufa lub po drugim roku rfa). Tak że z góry założyłem, że nie można ich podpisać na two-way. Stąd też moje wcześniejsze pytanie.

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

Już niedawno pytałem o stash i było powiedziane, że tylko 1+1to (rfa) lub 2+1to (ufa lub po drugim roku rfa). Tak że z góry założyłem, że nie można ich podpisać na two-way. Stąd też moje wcześniejsze pytanie.

Taki był przepis.

Wyjątkiem był Sterling Brown w Sixers i też było z tym zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Już niedawno pytałem o stash i było powiedziane, że tylko 1+1to (rfa) lub 2+1to (ufa lub po drugim roku rfa). Tak że z góry założyłem, że nie można ich podpisać na two-way. Stąd też moje wcześniejsze pytanie.

Stasha możesz wrzucić na two-way, ale tylko tego którego wybierzesz sobie w II rundzie nadchodzącego draftu. Masz na to czas zgodnie z CBA do 15 Stycznia ale na pewno ten termin zostanie przedłużony. Jeśli stash był wybrany w latach poprzednich to wszystko masz wyjaśnione.

Stashe z lat przeszłych są fajnymi wypełniaczami jak się ma problem z kasą i trzeba dobić do 14 slotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.