Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie uważam, że mam jak się licytować, tutaj może nabić cyferki i jeszcze nawet jak wezmę team option to w wieku 32 lat podpisze jeszcze syty kontrakt serio zapominajcie, że niektórzy mają spore ego i pomyśleć, że lepiej pójść po ofertę gdzie zespół idzie po niego jako po cel numer 1

Edytowane przez Cris155s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie jeszcze Milsap może wybrać swoją Atlantę. U Nas eMeS stara się dbać o dobry poziom tego teamu. Słabsza konferencja, splendor za ASG, uwielbienie fanów, a kasa ta sama co w Denver.

 

Ale i tak będę głosował na Pacers. 30 baniek piechotą nie chodzi, a Indiana wcale nie musi mieć gorszych perspektyw od Bryłek.

 

Ciekawe co zrobi Hayward u Nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko tu zaczynałem to pytałem się Januarego czy kolejność ma znaczenie i mówił, że nie. Tak, więc będąc w pełni uczciwym to nie powinniście nawet tego brać pod uwagę w głosowaniu :)

 

Sap do Pacers :)

 

 

no bez jaj. Facet będzie pierwszą ofensywną opcją Utah Jazz, w poważnym zespole z aspiracjami.

 

Brooklyn tu nie ma nawet czym się licytować, on może tylko czekać, że Hayward zostanie w Utah i Włoch jak niepyszny będzie musiał trafić do Nets :)

na Brooklynie na pewno są fajniejsze knajpy z włoskim żarciem, mi się wydaje że gallo może się tu kwestiami lifestajlowymi kierować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że coby się nie działo głosowałbyś na Pacers MC. Nie musisz nam tego specjalnie tłumaczyć :)

na Brooklynie na pewno są fajniejsze knajpy z włoskim żarciem, mi się wydaje że gallo może się tu kwestiami lifestajlowymi kierować :)

Sam miał chyba 3 knajpy w Baryłowie, więc jest to pewien argument. Powoli robi się jak w Simsach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że coby się nie działo głosowałbyś na Pacers MC. Nie musisz nam tego specjalnie tłumaczyć :smile:

 

Muszę przekonać do tego zdania innych. Zwłaszcza, że mój oponent, też tutaj próbuje zbić własny kapitał :)

 

Sylvinho przeglądał temat, ale decyzji odnośnie Portera nie podjął. Coś mi się wydaje, że u Nas tej oferty nie wyrówna. To go wprowadza w stan ponad luxury, a reguły są bardzo restrykcyjne. Chociaż z drugiej strony, zawsze potem może próbować go wymienić jak się jego kontrakt obroni do lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi brak ofert od Detroit zwłaszcza w kontekście ich picku. Zapomnienie czy kalkulacja?

 

Zapomnienie nie. Do ostatniej chwili zastanawiałem się czy nie złożyć oferty Teague'owi w pierwszej rundzie ale to 20 mln nieźle zblokowałoby mnie jeśli chodzi o uzupełnienie składu. Do tej pory żałuję tak głupiego oddania ci picku w 2018 no ale cóż liczę na Jeffa za kilka mln mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnc sam z siebie dal 100/5

 

No musiałem dac tyle bo wiedziałem że się January napalil na Noela.

Jak bym nic nie dał to musiałbym przyjąć czyjąś ofertę więc wolałem swoją A czułem że 20 na rok pyknie

 

Np wizzard nie dało porterowi i go przegrają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizz może wyrównać i nic nie tracą. Nie musiałeś składać oferty.

Wydaje mi się, że jest błąd w Tomka glosowaniu odnosnie Noela. Wg mnie głosujemy którą ofertę wybierze Noel jako offer sheet i którą bedzie mógł DNC wyrównać. Jest to raczej oczywiste, że tą za ponad 90 baniek, choć nie wiem czy Oni będą mogli go podpisać a wtedy idzie następny w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja przy głosowaniu muszę zwracać uwage kogo na kogo stać czy tylko daje kolejność i reszta wyjdzie w praniu.

 

Np. Drużyna X ma 22 mln cap space i głosuje, że wygrywają przykladowo Ibake za ta kasę. Czy to oznacza, że nie mogę już dalej głosować na nich w kwestii np. Gallinarriego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja przy głosowaniu muszę zwracać uwage kogo na kogo stać czy tylko daje kolejność i reszta wyjdzie w praniu.

 

Np. Drużyna X ma 22 mln cap space i głosuje, że wygrywają przykladowo Ibake za ta kasę. Czy to oznacza, że nie mogę już dalej głosować na nich w kwestii np. Gallinarriego?

 

Głosowanie masz niezalleżne. Głosujesz na każdego indywidualnie, a dopiero potem będziemy patrzeć co z tego wyniknie jeśli dodamy CS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.