Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Przesadzacie.

Marvin Bagley, Coby White, Mohamed Bamba, Aaron Holiday, Derrick Jones Jr, mocny pick Bulls, ze swoich picków nie mam tylko jednego, ale w tym czasie pick Spurs też może być dobry.

Widzę wiele drużyn z gorszymi perspektywami.

Zobaczymy za dwa lata jak sytuacja wygląda.

Mam wrażenie, że u nas mocno się przecenia future rolesów, albo graczy z dość niepewnym potencjałem, którzy w większości okazują się niewypałami. Jak sobie przypomnę, ile wyciągnąłem za jednego Zhaire Smitha, to chce mi się śmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Mam wrażenie, że u nas mocno się przecenia future rolesów, albo graczy z dość niepewnym potencjałem, którzy w większości okazują się niewypałami. Jak sobie przypomnę, ile wyciągnąłem za jednego Zhaire Smitha, to chce mi się śmiać.

Póki są na rookie kontraktach to są atrakcyjni i hypowani, potem podpisuje taki Ckby White 60/4 i nagle sobie myślisz, ze w sumie lepiej jednak by było mieć Setha Curryego 4/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

To czemu sam nie blokowałes 90% swoich deali?;D 

Deal był wtedy ok, po prostu Otto się połamał, a Booker wypalił, no szczęście początkującego, nic więcej ;) 

który z moich deal jest fatalny?

A o tym Otto Porterze to już mi szkoda tłumaczyć... Deal beznadziejny od początku i dobrze to wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

który z moich deal jest fatalny?

A o tym Otto Porterze to już mi szkoda tłumaczyć... Deal beznadziejny od początku i dobrze to wiesz.

Oddanie Davisa za bieda prospekty... mogłeś brać choćby tego Goberta i pick. 
Wall-Griffin-Gobert nawet spoko, zwłaszcza ze za Goberta teraz nawet byś dostał lepsza paczkę niż wtedy za Davisa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Póki są na rookie kontraktach to są atrakcyjni i hypowani, potem podpisuje taki Ckby White 60/4 i nagle sobie myślisz, ze w sumie lepiej jednak by było mieć Setha Curryego 4/2

Dokładnie to mam na myśli, zanim będą plusowymi graczami, to zwykle kończą im się rookie umowy, a potem są często okrutnie przepłacani w imię jakiegoś bliżej nieokreślonego potencjału i potem wielu z nich staje się tylko balastem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Dokładnie to mam na myśli, zanim będą plusowymi graczami, to zwykle kończą im się rookie umowy, a potem są często okrutnie przepłacani w imię jakiegoś bliżej nieokreślonego potencjału i potem wielu z nich staje się tylko balastem.

To tak jak w realu. 
co do @Lucas i wartości Bookera to w momencie wymiany przecież on nie miał wartości jak dziś i sporo osób wątpliwości miało co FO jego obrony i pozycji na boisku. Nie latały oferty nie wiadomo jakie a ja mimo otrzymanej oferty przegapiłem momentum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

To tak jak w realu. 
co do @Lucas i wartości Bookera to w momencie wymiany przecież on nie miał wartości jak dziś i sporo osób wątpliwości miało co FO jego obrony i pozycji na boisku. Nie latały oferty nie wiadomo jakie a ja mimo otrzymanej oferty przegapiłem momentum. 

Bo Momentum, to jest słowo klucz w tym wszystkim- tez rok temu mogłem oddać Winslowa za 3x1st a przytrzymałem i teraz oddałem go za 1/10 wartości ale musiałem stworzyć miejsce pod maxa dla Davisa wiec nie miałem wyboru, trzeba było korzystać z ostatniego roku rc Tatuma.

Lillard-Booker-Tatum-DFS-Davis i jak to mawiają, jazda z ....... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Dokładnie to mam na myśli, zanim będą plusowymi graczami, to zwykle kończą im się rookie umowy, a potem są często okrutnie przepłacani w imię jakiegoś bliżej nieokreślonego potencjału i potem wielu z nich staje się tylko balastem.

Też mam takie podejście, dlatego jak miałem franchise playera to szedłem na maxa po wynik nie szczędząc assetów i dlatego zawsze krytykuje pasywnych GMów.

W momencie kiedy jednak nie masz gwiazdy zostaje Ci tylko liczyć na future talenty i picki. Nie jestem jednak ekspertem od draftu, dlatego raczej buduje zespół inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Bo Momentum, to jest słowo klucz w tym wszystkim- tez rok temu mogłem oddać Winslowa za 3x1st a przytrzymałem i teraz oddałem go za 1/10 wartości ale musiałem stworzyć miejsce pod maxa dla Davisa wiec nie miałem wyboru, trzeba było korzystać z ostatniego roku rc Tatuma.

Lillard-Booker-Tatum-DFS-Davis i jak to mawiają, jazda z ....... :) 

Myśle ze Antonio nawet ciut obniży wymagania aby dojść do Leśnych Dxiadkow. . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
15 minut temu, january napisał:

  

Mam troszkę lepsze argumenty niż Knicks:)

Ogólnie wiadomo, poza skrajnymi przypadkami (sławetny David West) duża przebitka finansowa to jedyny liczący się argument.

Ale w potencjalnych akcjach, gdzie różnica finansowa nie jest wielka oraz w minimum vs minimum to myślę, iż mogę być optymistą, bo komasacja pozytywów się nazbierała:)

O skrajnych przypadkach, gdzie jednak pojawiają się vets ring chaserzy za minimum nie wspominam, bo wiadomo gdzie lądują :) 

Jak nie dokończysz systemu finansowego, to se będziesz mógł dawać minima dla veta, ale kasjerkom w biedrze stojąc w kolejce po kolejny zapas makaronu i konserw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

  

Mam troszkę lepsze argumenty niż Knicks:)

Ogólnie wiadomo, poza skrajnymi przypadkami (sławetny David West) duża przebitka finansowa to jedyny liczący się argument.

Ale w potencjalnych akcjach, gdzie różnica finansowa nie jest wielka oraz w minimum vs minimum to myślę, iż mogę być optymistą, bo komasacja pozytywów się nazbierała:)

O skrajnych przypadkach, gdzie jednak pojawiają się vets ring chaserzy za minimum nie wspominam, bo wiadomo gdzie lądują :) 

dlatego glosowales za rubio w kings?

to byla ta wielka przebitka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Bo ówczesny prowadzący stery (czyli Ty) pozwolił im wtedy podpisać McLaughlina jako 16 najwyraźniej. Albo gdzieś nie był cut wpisany. Nie wiem, ale dla finansów nie ma to różnicy, kiedy jego umowa jest wpisana, reszta mnie nie interere, ja swoje skończyłem.

@fluber zwalniałeś kogoś przed podpisaniem jego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Tertio - Lojalność w Knicks nie istniała, mógł się obawiać, iż będzie podpisany tylko po to by go za 2-3 miesiące później oddać. To bardziej opłacało mu się iść ze swoimi kumplami do Kings.

Ty Dinwiddie obiecałeś, że będzie twarzą organizacji nowych Lakers, by go pozyskać, a zaraz potem oddałeś go za Denzela Valentine i jakiegoś 2nd roundera.

@Eld, czy ja i @karpik mamy jakoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ty Dinwiddie obiecałeś, że będzie twarzą organizacji nowych Lakers, by go pozyskać, a zaraz potem oddałeś go za Denzela Valentine i jakiegoś 2nd roundera.

@Eld, czy ja i @karpik mamy jakoś pomóc?

Na razie nie Chłopaki, no chyba że odgrzebiecie to o czym wspominałem Karpikowi już, czyli kto użył BAE w zeszłym roku, bo przed startem FA trzeba będzie rozpisać kto jakim wyjątkiem dysponuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, january napisał:

Primo, bo został wywalony na ławkę (na stałe - Irving w zespole).

Secundo - bo rozwaliłeś mistrzowski team. Teoretycznie by wzmocnić zespół, ale straciłeś przez to w walce FA dużo argumentów. Zwłaszcza przy częstym mieszaniu swymi ważnymi graczami (Porzingis, McCollum, Wiggins xd, Gobert), a także skandalicznym oddaniu Pau Gasola w trakcie tamtego sezonu. Stability -3 i to na czerwono.

Tertio - Lojalność w Knicks nie istniała, mógł się obawiać, iż będzie podpisany tylko po to by go za 2-3 miesiące później oddać. To bardziej opłacało mu się iść ze swoimi kumplami do Kings.

Quattro (najważniejsze) - bo mu Knicks pokazali (podpiszemy Cię, tylko jak nie kogoś tam), gdzie tam go mają :) 

Bo ówczesny prowadzący stery (czyli Ty) pozwolił im wtedy podpisać McLaughlina jako 16 najwyraźniej. Albo gdzieś nie był cut wpisany. Nie wiem, ale dla finansów nie ma to różnicy, kiedy jego umowa jest wpisana, reszta mnie nie interere, ja swoje skończyłem.

zwykłe pi****lenie, double stanards pi****lenie

:) 

1. mowilem, ze rubo dostanie miejsce w s5.

2. wy rozwaliliscie, nie glosujac za rubio w knicks. gasola nie ja oddalem i woodenowi odradzalem. 

3. a to kings, ktorzy wymienili caly team sa mistrzami lojalki tak? xd (double standards)

4. "alonzowy" argument z czapy. priorytety sa tylko na uzytek systemu gry, a nie odzwierciedleniem rzeczywistosci (oczywistym jest, ze druzyny rpowadza rozmowy na wielu frontach.)

argumenty jak najlepiej zarządzana organizacja w lidze (daleko zostawiajac reszte) i zdobyte mistrzostwo całkowicie pomijane. imo bardzo nie fair .

knicks zostali okradzeni na rynku wolnej agentury w zeszlym sezonie, czego koronnym przykladem byl ravyon tucker. no ale coz, punkt widzenia sie pewnie niektorym zmieni, jak zdobeda mistrza. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz po prostu, ze jestes dumny, ze udalo Ci sie tak ładnie zorganizowac akcje wraz z Qcinem wymierzona przeciw Knicks (za co chwała, bo to tez ma swoj smak), a nie pierdolisz te pozal sie boze farmazony. 

jakies ziomeckowanie sie rubio z graczami (a moze sie nie lubil z morrisem i gobertem lol?). poziom alonzo 

12 minut temu, january napisał:

Nie my sekundę po tytule pół ekipy za Davisa wysłaliśmy:)

Powtórzę to co wtedy - albo masz ciastko, albo jesz ciastko. Czyli albo bierzesz sukces poprzedniego GMa jako argument, albo pokazujesz się swym podopiecznym jako basenowy :P 

pokazalem sie jako najlepiej zarządzający gm klubu, ktory z odejsciem gasola nie mial nic wspolnego. ktory dodatkowo jasno odradzal nowemu gm'owi odejscie gasola. i to jest fakt.

a co nie jest faktem?

bylem na linii wojennej z wlacicielem, nie z druzyna. po pol roku sie pogodzilismy. teorii mozna tego typu dolozyc miliard. 

 

co jest faktem? sciagnales brata gasola i po 2 meisaicach go oddales. 

co jest faktem? dinwiddie mogl zarobic duzo wiecej pare miesiecy pozniej, grajac w s5 play-offowej druzyny. czyli knicks. ty go podpisales i od razu oddales.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.