Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, człowiek...morza napisał:

typowe Alonzowe pi****lenie.

mogę napisać dokładnie to samo co Ty w przypadku Knicks.

A i tak na końcu ma u mnie większe szanse na grę.

Orlando Magic bardzo zależy na młodym Rayjonie - jest jedynym graczem, któremu zaproponowaliśmy 2way kontrakt teraz w tym okienku, Ty zaproponowałeś 3 graczom. Tzn. ja jeszcze Kelanowi Martinowi, ale okazało się, ze Kelan to Kamir tylko miał złe imię na koszulce Pacers. :) 

.. jednakże..

jestem skłonny wycofać moją ofertę dla Rayjona, jak przyznasz w Media Room, ze masz tak chu^#$wy zespół, że rookie na 2wayu będzie Tobie ratował walkę o playoffs - naturalnie szanse na historyczny awans do II rundy playoffs GMa C_M są wtedy iluzoryczne - że nie wspomnę o wyższych aspiracjach.  Mogę to jednak dla Ciebie zrobić, jak chociaż tu będziesz uczciwy pisząc dlaczego tak bardzo niezbędny Twoim Knicks jest młody Tucker. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Orlando Magic bardzo zależy na młodym Rayjonie - jest jedynym graczem, któremu zaproponowaliśmy 2way kontrakt teraz w tym okienku, Ty zaproponowałeś 3 graczom. Tzn. ja jeszcze Kelanowi Martinowi, ale okazało się, ze Kelan to Kamir tylko miał złe imię na koszulce Pacers. :) 

.. jednakże..

jestem skłonny wycofać moją ofertę dla Rayjona, jak przyznasz w Media Room, ze masz tak chu^#$wy zespół, że rookie na 2wayu będzie Tobie ratował walkę o playoffs - naturalnie szanse na historyczny awans do II rundy playoffs GMa C_M są wtedy iluzoryczne - że nie wspomnę o wyższych aspiracjach.  Mogę to jednak dla Ciebie zrobić, jak chociaż tu będziesz uczciwy pisząc dlaczego tak bardzo niezbędny Twoim Knicks jest młody Tucker. :) 

 

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LONGER01 napisał:

Wanamaker był już w zeszłym sezonie w Knicks i został oddany za prawa do Emira Prelidzica (wymiana nr 264). Nie ma powodu by tam wracał

Racja, wyleciało mi, choć wydaje mi się, ze to jakaś pomyłka musiała być, wiadomo przecież z poprzednich wypowiedzi Człowieka Morze, ze ten Wielki Wizjoner nie wymienia (i nie zwalnia) ludzi których lubi i ceni, a skoro złożył mu teraz ofertę to chyba lubi go i ceni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przede wszystkim dziękuję 14 GMom, że oddali swój głos na Rayjona Tuckera w Orlando. Był 15ty, ale uległ niezrozumiałym naciskom BMF, LBS i C_M.

A do Was Panowie mam pytanie - czy nasi Knicks to jest jakaś Święta Krowa BeGM? To już kolejny raz, gdy mój team jest przez Was traktowany jak pachołek przy głosowaniach. Zadajcie sobie pytanie, czy 2way walą drzwiami i oknami do rl Lakers, Clippers czy może wybierają również inne kluby? Czy to moja wina, że C_M nie ma kim grać? Widocznie słabo obudował swój team i powinno to mieć swoje konsekwencje w którymś momencie sezonu. Knicks złożyli 3 propozycje dla graczy, ale z jakiegoś powodu przeprowadzacie nagonkę na głosy Tuckera w Orlando. A niby czemu? Rayjon Tucker to wybór nr2 Knicks i do tego oferta została złożona dużo później niż moja. Orlando złożyło tylko jedną ofertę i było tu zdecydowanie pierwsze. Gracze spoza ligi jak otrzymują ofertę 2way, to z reguły ją biorą z pocałowaniem ręki. Ja miałem grubo ponad 24h na przekonanie do tego gracza. Później dopiero ofertę złożył mu Qcin, a dopiero po jakimś czasie C_M, który miał wyżej Wanamakera. Co ciekawe @Eld @MarcusCamby wydawało mi się, że przed edycją C_M oferta dla Wanamakera to był normalny kontrakt, a nie 2way - ale o to już nie będę kruszył kopi. 

Opisywałem dlaczego składam ofertę mojemu nowemu 2wayowi, a C_M pisał tylko, ze nie rozumie głosów na Orlando (ale on nie rozumie innych głosów niż na Knicks, więc tu nie warto tego rozwijać). Rayjon Tucker ma takie same szanse na przebicie się w rl Jazz jako zmiennik Mitchella, jak u mnie. Pod kątem przyszłości rezerwowy młody sg będzie mi potrzebny.  A samego gracza monitoruję od lata, gdy interesowali się nim rl Miami Heat. Nasi Knicks potrzebują graczy na tu i teraz (i tu zapewne byśmy słyszeli, jak to przy trio Irving/Leonard/Davis Rayjon Tucker wymiata.. zapewne byłby w naszych Knicks lepszy od mojego Mitchella)), a ja mogę sobie Tuckera ogrywać na spokojnie. LBS przyznałbym Tobie rację, gdybyś pisał o Wanamakerze (którego nawiasem mówiąc C_M się pozbył w tamtym sezonie), bo gra regularne minuty w rl Celtics, ale co do Tuckera to nie rozumiem Twojej logiki.. 

Przy Wanamakerze miałem głosować na Knicks sądząc, że to normalny gwarantowany kontrakt, ale widzę, że też 2way - aż sprawdziłem (była edycji C_M)  zagłosowałem na Portland naturalnie. 

McRea, Payton i Wanamkaker - co gracze grają regularne minuty w swoich teamach. Z Rayjonem Tuckerem byłoby tak samo jak z magicznymi minutami Dotsona, Hernangomeza i Beasleya.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Błędy logiczne popełniasz tu w rozumowaniu. Two-way idą tam gdzie będą mieli największą szansę na grę, a u nas się wytworzył taki paradoks, że zdecydowanie największe szanse do gry z marszu mieliby w contenderze i obrońcy tytułu, gdzie w roli rolesa całkiem spoko można się wypromować. No-brainer tu przy Paytonie i Tuckerze to byli Knicks, potem Wolves. Dziwaczne wyniki szczerze mówiąc.

 

Przecież Knicks maja Wielkiego Dotsona i przyszłego HoF Beasleya??? Gdzie tu minuty dla zupełnie zielonego rookie??? A jeszcze jest przecież Bazemore!? 

Gracz byłby wdzięczny wypatrzeniu go przez Magic, którzy mają co do niego konkretne plany. Dla mnie Jasiu to jest takie pier%#%nie że niby grałby w Knicks. To mógł mu C_M zaproponować normalny kontrakt, a nie 2way, a on wolał i tak przed nim Wanamakera. Były 2way Knicks - aktualnie gracz rotacji Duncan Robinson jest cały czas na tradeing blocku - a moje inwestowanie  w młodych jest tu przez Ciebie niedoceniane - a sam przecież stawiasz na młodzież. Nie ma ani jednego argumentu za Rayjonem w Knicks. 

No chyba, że Knicks to faktycznie święta krowa i im się wszystko należy z marszu. Pisałem nawet, że jak C_M przyzna, że nie ma kim grać, bo ma ch^#^wy team to się sam wycofam z kontraktu dla Tuckera. Nie zrobił tego, zatem nie ma podstaw do tej narracji, która tu prezentujesz.

 

3 minuty temu, BMF napisał:

No, Alonzo właściwie napisał posta dlaczego ludzie powinni głosować na Knicks. :D

Czyli Knicks to święta krowa BeGM? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

On wierzy w to co pisze? 

Ale w sumie głupie pytanie. Skoro znalazło się 14 gm'ow  podzielających tą dziwną argumentację.

Mnie to zastanawia czym się kierowali GMowie głosując na Knicks przy Tuckerze? 

Beasley 28min. Bazemore i Dotson pozostałe 20min.

Dziękuję :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty czasem odlatujesz, szczerze nie ogarniam. Jeszcze o głosowaniu, gdzie wygrałeś z Knicks w stosunku 14-8, lol. "Przeprowadzacie nagonkę'', hahaha.

Abstrahując od tego, że Knicks są lepszym teamem (tzn. z większym potencjałem)*, to ten gość miałby tam większe szanse na minuty, w tym trymestrze tam startowali ze sporą częstotliwością TJ McConnell i Damyean Dotson. Tak szczerze, gość musiałby być konkretnym debilem, żeby nie wybrać Knicks, piękne warunki: pobujasz się z gwiazdami, a do tego masz największe szanse na minuty.

A Ty piszesz tasiemca, że w sumie ci Knicks są faktycznie c***owi pod względem głębi, przekonując, że głosy na Knicks są niesprawiedliwe. :D  

* błagam, nie, nie będę przekonywać, dlaczego tak uważam, przepraszam, nie będę, zignoruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Ale Ty czasem odlatujesz, szczerze nie ogarniam. Jeszcze o głosowaniu, gdzie wygrałeś z Knicks w stosunku 14-8, lol. "Przeprowadzacie nagonkę'', hahaha.

Abstrahując od tego, że Knicks są lepszym teamem (tzn. z większym potencjałem)*, to ten gość miałby tam większe szanse na minuty, w tym trymestrze tam startowali ze sporą częstotliwością TJ McConnell i Damyean Dotson. Tak szczerze, gość musiałby być konkretnym debilem, żeby nie wybrać Knicks, piękne warunki: pobujasz się z gwiazdami, a do tego masz największe szanse na minuty.

A Ty piszesz tasiemca, że w sumie ci Knicks są faktycznie c***owi pod względem głębi, przekonując, że głosy na Knicks są niesprawiedliwe. :D  

* błagam, nie, nie będę przekonywać, dlaczego tak uważam, przepraszam, nie będę, zignoruj.

Wczoraj z LBS zrobiliście jeszcze nagonkę o Tuckera - stąd moja reakcja na to, czym się kierowaliście? Knicks by się bardziej przydał taki Jordan McRea (13,8pkt. w 24 meczach), czy Gary II Payton (6,4pkt. w 12 meczach) lub Wanamaker (6,6pkt. w 38 meczach) niż Tucker na którego z jakiegoś powodu się uwzieliście (1,3pkt. w 7 meczach) - cała trójka jest w rotacji i gra spore minuty. A Wy się przyczepiliście do prospecta, o którym nawet nic nie wiesz.  I to ja odlatuję, tak? 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

i jak to wyklucza, że ma dalej większe szanse na minuty u mnie? 

A gdzie Ty go tam chcesz jeszcze wcisnąć? Dotson i Bazemore dostają u Ciebie po 10min. i jeszcze chcesz im te minuty obciąć na rzecz rookiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

A gdzie Ty go tam chcesz jeszcze wcisnąć? Dotson i Bazemore dostają u Ciebie po 10min. i jeszcze chcesz im te minuty obciąć na rzecz rookiego? 

Przed Leonarda.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam bym wolał przeczytać argumentacje tych głosujących, bo ile można tego pi****lenia trzy po trzy Alonzo.

4 minuty temu, january napisał:

Twój były two-way to chyba już poleciał za Silve.

Ty piszesz, że poleciał, a tak naprawdę Alonzo jako gm życzliwy zawodnikom, otworzył przed nim nowe perspektywy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No dziwne bo chyba tylkp ja, Ty , BMF i karpik zaglosowalismy kombinacje tucker i payton w knicks i wanamaker poza ( z uwagi ma wczesniejsze zwolnienie) a myslalem ze to dosc oczywista konfiguracja.

ja bym się nie zdziwł, jakby ludzie zasugerowali się dotychczasowymi wynikami głosow (wystawione na tacy). widzi jakąs przewage, to nie będzie tracił czasu na analizę two-way (niesistotny temat).

psychologia tłumu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Chcesz to porównywać z szansami w Magic przy Mitchellu, Lowrym i Nunnie i innych?

Empty words tbh.

Twój były two-way to chyba już poleciał za Silve.

U mnie będzie grał w 3T, gdyż zmniejszam wtedy nieco minuty podstawowym graczom przed playoffs (nieznacznie, ale jednak) + dochodzą mecze z tankerami i load management innych teamaów przed playoffs. W 3T w rl NBA zawsze sporo młodych graczy nabija niezłe statsy w końcówce sezonu. 

Słusznie, przecież gracze z poza ligi mają to w d.. że jakiś klub ich zauważył jako pierwszy i chce dać im szansę. :) 

Nie miałem wyboru z Cheathamem. Nie wiedziałem, czy pozyskując Silve jako 2waya moge miec przez chwilę 3 zanim go podpiszę, czy musiałbym Cheathama zwolnić.

Poza tym już wtedy wiedziałem, że będę proponował umowę Rayjonowi Tuckerowi jako 2way. Nie spodziewałem się, że ktoś inny też mu zaproponuje, a tego shitstorm nie spodziewałem się już w ogóle. No ale jak takie plany nie mają u nas znaczenia, to spoko. :) 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Ja to tam bym wolał przeczytać argumentacje tych głosujących, bo ile można tego pi****lenia trzy po trzy Alonzo.

Ty piszesz, że poleciał, a tak naprawdę Alonzo otworzył przed nim nowe perspektywy.

Ok

ja znikam do głosowań przy 2T z dyskusjami na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.