Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ignazz napisał:

W ataku robi i trafia ostatnio na rekordowej skuteczności. Pozwoli to zdobyć czasem 132 punkty.... a ze spurs stracą 139. Kto by się przejmował 

ale jest też podział obowiązków, aż nikt tam bronic nei umie to cóż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wiesz to były czasy, gdzie jeszcze o adv stats nikt nie myślał, a on mnie irytował swoją grą. On z gry to taki trochę Austin Rivers był. Na stare lata mam wrażenie poprawił playmaking i ogólnie BBIQ

Właśnie nie wiem czy od miał dobre staty w sumie, ale jakoś zawsze go lubiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, polishllama69 napisał:

o Bareę, 2011 #pamiętamy, drugi Tata to Terry, zresztą te penetracje wielkich to chyba nei wzięły się z czapy

2011 to był chyba jego prime po którym złapał kontrakt w Wolves. Ja się cieszyłem z jego odejścia, a on w Minnesocie nie sprostał oczekiwaniom wracając na swój irytujący poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Teraz, człowiek...morza napisał:

lakers to go sciagneli, by dosłownie w nastepnym okienku wyjebać i zrezygnować z gry o PO także tego. 

to była kpina i podejście oderwane od rzeczywistości Jasia. 

Z jednej strony tak, z drugiej to powinien patrzec na szanse na mistrza + role, a Knicks przy problemach Irvinga sa aktualnie sportowo gorsi, dlatego obie opcje na starcie miałbym na rowno. Wtedy nie bylo tam tez LeBrona? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

A gdzie jest niby Pau Gasol zwolniony? Proszę tu się nie zapędzać z oszczerstwami:)

a to sorry,

niemniej pls miej godność, nie brnij i nie korzystaj z wybiórczej pamięci niektórych gmów (bądź braku wiedzy bo wtedy nie grali).

Zrezygnowałeś z walki o PO (kontuzje to głupia wymówka, bo w grze o PO byłeś), oddałeś Gasola tuż po ściągnięciu. Tak się nie robi, żadna szanująca organizacja w rzeczywistości by tak nie zrobiła. Wypij mleko które rozlałeś, zamiast mydlić innym oczy i tyle. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.