Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Pozmieniałem (Baynes, Len, Mudiay).

Jeszcze Ronnie niech zmieni głos na Lakers u Looneya i wsio gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ronnie, dałeś nie przy tym szalonym 58/4 dla Murraya? :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem uczciwe pieniądze. Wraca po kontuzji i nie wiadomo jaka forma, a tak ma pewną kasę. Jak będzie grał świetnie to odbije sobie w kolejnej umowie. 

Jednocześnie wycena @ignazz pokazuje, że postawił na tego gorszego z Murrayow ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, BMF napisał:

Ronnie, dałeś nie przy tym szalonym 58/4 dla Murraya? :P

Patrząc tylko na to co pisał Ignazz, o tym jak to stawia na lepszego jego zdaniem Murraya, a teraz przy tym extension bliżej mu do zarobków Morrissa niż Brogdona, to nie zdziwiłbym się jakby  mu się to nie spodobało

4 minuty temu, Lucas napisał:

Jednocześnie wycena @ignazz pokazuje, że postawił na tego gorszego z Murrayow ;)

to nie jest wycena tylko próba przyoszczędzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie co do Rossa to on u mnie będzie grał w s5 i będzie 3 opcją w ataku, bedzie mial idealne warunki żeby się pokazac i zagrac mocny sezon, tym bardziej ze dobrze pasuje do Kemby i Giannisa. A za rok jest pełno teamow z kasa a zawodnikow wartosciowych mało więc Ross miałby szansę na duże siano. Także zastanówcie się dobrze nad tym glosem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to nie jest wycena tylko próba przyoszczędzenia

Jak wiele umów, ale nie wiem czy w wypadku Murraya i kontuzji gdzie opuścił cały rok grania to nie jest dobra oferta. Zwłaszcza że w RL Spurs ma też White'a, na którego jest hype po Playoffs, nie wiadomo co dalej ze zdrowiem i generalnie tych niewiadomych jest sporo. Chociaż w tym wypadku moim zdaniem lepsza byłaby oferta w stylu 45/3 z opcją gracza w 3 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@shevcu @RonnieArtestics

Jak zapowiadałem, o Looneya będę gryźć ;) Spokojnie tylko o niego jedynego :D 

LAL vs DEN

- chęć gry w LA ze względu na przeszłość (NCAA - grał w UCLA!)
-zaangażowanie (Lakers uderzali po niego już 1,5 roku temu, teraz odpuszczają nawet 15 zawodnika w rosterze dla niego - by rzucić mu max pod luxury i nie musieć nikim handlować, Denver rzucają pełne MLE innym zawodnikom typu Baynes, a tutaj już nie, Dla Nuggets ważniejszym celem jest Alex Len, a Looney dostał cynk "weźmiemy Cię dopiero jak Len nas nie zechce")
-szansa na bycie starterem, minuty. No Jokić c'mon.

Proszę przemyśleć tu szybką zmianę głosu, dziękuję i pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

Jak wiele umów, ale nie wiem czy w wypadku Murraya i kontuzji gdzie opuścił cały rok grania to nie jest dobra oferta. Zwłaszcza że w RL Spurs ma też White'a, na którego jest hype po Playoffs, nie wiadomo co dalej ze zdrowiem i generalnie tych niewiadomych jest sporo. Chociaż w tym wypadku moim zdaniem lepsza byłaby oferta w stylu 45/3 z opcją gracza w 3 roku.

Dla mnie nie ulega wątpliwości, że Ignazz wierzy, że Murray będzie niedługo grajkiem z przedziału top50, jeśli tak to powinien rzucić więcej, taki Harris dostał od Nuggets 19 na rok, a i przykład LaVine pokazuje, że ACL to w obecnych czasach żaden wyrok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Murray ma dwa ogromne znaki zapytania (zdrowie i rzut), to ~60/4 to jest bardzo duży gambling, gdyby nie fakt, że ignazz w niego cholernie wierzy to powinno być easy tak, ale i tak IMHO bierze to Dejounte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

@shevcu @RonnieArtestics

Jak zapowiadałem, o Looneya będę gryźć ;) Spokojnie tylko o niego jedynego :D 

LAL vs DEN

- chęć gry w LA ze względu na przeszłość (NCAA - grał w UCLA!)
-zaangażowanie (Lakers uderzali po niego już 1,5 roku temu, teraz odpuszczają nawet 15 zawodnika w rosterze dla niego - by rzucić mu max pod luxury i nie musieć nikim handlować, Denver rzucają pełne MLE innym zawodnikom typu Baynes, a tutaj już nie, Dla Nuggets ważniejszym celem jest Alex Len, a Looney dostał cynk "weźmiemy Cię dopiero jak Len nas nie zechce")
-szansa na bycie starterem, minuty. No Jokić c'mon.

Proszę przemyśleć tu szybką zmianę głosu, dziękuję i pozdrawiam :) 

Dobra, dobra Jasiek nie kombinuj, gracze nie widzą jaką ofertę dostał inny gracz ani kto jest priorytetem. Przynajmniej tak być nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Dobra, dobra Jasiek nie kombinuj, gracze nie widzą jaką ofertę dostał inny gracz ani kto jest priorytetem. Przynajmniej tak być nie powinno.

A gdzie tam, oczywiście że "widzą "warunki (miałeś przykład Rubio rundę temu) skoro muszą jak coś czekać na decyzję innego gracza - z marszu wiedzą że nie są priorytetem. I jest też przepływ informacji między agentami/zawodnikami + Denver fullMLE już rzucało^

4 minuty temu, BMF napisał:

Murray ma dwa ogromne znaki zapytania (zdrowie i rzut), to ~60/4 to jest bardzo duży gambling, gdyby nie fakt, że ignazz w niego cholernie wierzy to powinno być easy tak, ale i tak IMHO bierze to Dejounte.

Ogólnie z extension Ingrama mnie wku*wiacie, ale z tych ofert co są się skłaniam ku 5xtak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ale przecież faktycznie Gasol (i Green) plus Jokić strasznie zamykają minuty Looneyowi, bardziej niż Dedmon i Olynyk, a sportowo te zespoły to jest podobny poziom. 

Ale z tymi priorytetami, to faktycznie, strasznie biedny argument, non stop tutaj powtarzany.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, SlaKB napisał:

Panowie co do Rossa to on u mnie będzie grał w s5 i będzie 3 opcją w ataku, bedzie mial idealne warunki żeby się pokazac i zagrac mocny sezon, tym bardziej ze dobrze pasuje do Kemby i Giannisa. A za rok jest pełno teamow z kasa a zawodnikow wartosciowych mało więc Ross miałby szansę na duże siano. Także zastanówcie się dobrze nad tym glosem.

w tym roku tez bylo pelno druzyn z kasa, a na sg/sf na rynku byla posucha.

takze to jasno pokazuje, ze na wieksza kase za rok nie ma co liczyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, january napisał:

A gdzie tam, oczywiście że "widzą "warunki (miałeś przykład Rubio rundę temu) skoro muszą jak coś czekać na decyzję innego gracza - z marszu wiedzą że nie są priorytetem. I jest też przepływ informacji między agentami/zawodnikami + Denver fullMLE już rzucało^

Wszystko fajnie, ale sam nie rzuciłeś mu fulla, więc ten argument wyklucza się sam, jak to Camby pisze - smark bierze hajs "a nie, bo Lebron" ;]

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Wszystko fajnie, ale sam nie rzuciłeś mu fulla, więc ten argument wyklucza się sam, jak to Camby pisze - smark bierze hajs "a nie, bo Lebron" ;]

Jaki argument? Ten, że Looneyowi Nuggets powiedzieli "no chcemy Cię niby, ale weź poczekaj chwilę, bo bardziej chcemy kogo innego i jak do nas przyjdzie, to w sumie Cię nie chcemy?"1,4mln łącznie przez 4 lata. Gdzie ma w Denver zamkniętą na zawsze drogę do prawdziwego promowania się przy ograniczającym jego mpg Jokiciu.

I różnica jest taka, że swojego fulla (by być pod luxury) mu rzuciłem, nawet ograniczając zespół do 14 graczy, a nie 15 by dać więcej. Tobie po wypchnięciu poprzedniego backupu Jokicia (też info dla Looneya swoją drogą) to nie jest potrzebne.

O LeBronie to jeszcze nawet słowa tu nie napisałem. Ale to lepszy lider o niebo dla Looneya niż blokujący jego minuty Jokić, no lol.

A napisałem (dzięki za przypomnienie!) o Looneyu w UCLA, bo to ważny argument tutaj - w jego przypadku argument LA (nie oceniam, czy market, czy znajomki, czy cokolwiek - po prostu był tu na uczelni nie bez powodu) działa..

19 minut temu, BMF napisał:

No, ale przecież faktycznie Gasol (i Green) plus Jokić strasznie zamykają minuty Looneyowi, bardziej niż Dedmon i Olynyk, a sportowo te zespoły to jest podobny poziom. 

Ale z tymi priorytetami, to faktycznie, strasznie biedny argument, non stop tutaj powtarzany.

Bez porównania :)

Nie do końca, bo to jest tak, że od Lakers ma umowę gotową do podpisania, a od Nuggets dopiero obietnicę, że jak (Lena) kogoś innego nie podpiszą to dostanie umowę do podpisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

w tym roku tez bylo pelno druzyn z kasa, a na sg/sf na rynku byla posucha.

takze to jasno pokazuje, ze na wieksza kase za rok nie ma co liczyc

Bylo sporo lepszych FA, a w przyszlym roku jest bieda straszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

January, czemu nie otrzymałem odpowiedzi czemu Matta Thomasa mi nie wpisaliscie ? Przecież szybko wyjaśniłem ze to zwykła literówka ?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Nie do końca, bo to jest tak, że od Lakers ma umowę gotową do podpisania, a od Nuggets dopiero obietnicę, że jak (Lena) kogoś innego nie podpiszą to dostanie umowę do podpisu.

Please, w realu obecnie to jakoś 80% umów większych umów jest dogadane przed 1. lipca, straszną fantastykę uprawiacie z tymi priorytetami. To, czy Len podpisze z Nuggets, LBS w realu wiedziałby pewnie 17 czerwca, Sixers podobno cały plan na offseason i kontrakty mieli dograne przed draftem. :] 

Btw. Trier luźno bierze QO, spoko byłoby ukrócić ten proceder ruchania zawodników przez niektórych. Jeszcze to team option, lol.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

January, czemu nie otrzymałem odpowiedzi czemu Matta Thomasa mi nie wpisaliscie ? Przecież szybko wyjaśniłem ze to zwykła literówka ?

Kurt Thomas nie dostał ofert w III rundzie FA, więc nie mogłeś mu rzucić kontroferty.

No sorry dwóch Thomasów było w tej rundzie, Twój pech.

2 minuty temu, BMF napisał:

Please, w realu obecnie to jakoś 80% umów większych umów jest dogadane przed 1. lipca, straszną fantastykę uprawiacie z tymi priorytetami. To, czy Len podpisze z Nuggets, LBS w realu wiedziałby pewnie 17 czerwca, Sixers podobno cały plan na offseason i kontrakty mieli dograne przed draftem. :] 

Nah w RL to tu miałbyś analogię, że LBS nie wie czy z nim Len podpisze i każe Looneyowi czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy by się Śliwki nie pozbywał, ale wiadomo jak było, nie mogę sobie pozwolić by brać na backup pg jakiś Ishów Smisow, od zawsze gram wąską rotacją i dlatego moja ławka składa się zazwyczaj z samych uznanych nazwisk. 

I przestań już pałować o tych priortetach bo jakby Looney poczytał co pisałes o Olynyku to by się pięć razy zastanowił czy warto w to wchodzić. 

Młodziaķ dostał lukratywną ofertę jak na backup C, na pewno nie będzie miał za złe, że nikt nie dostał więcej tylko jest w topie ofert Nuggets.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi