Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

A tak pomijając możliwy wielki breakoutY Jaylena, rzuci mu któraś ekipa powyżej 100 u nas? Jak myślicie?

W sumie to pomyślę :).

"Ej Jaylen, oddam Cię drugi raz ale nie bierz tego do siebie bo za rok rzucę przynajmniej 100/4. Picki nam się przydadzą za Ciebie a za rok może uda się, że wrócisz. A jak Cię wyrówna ten co mnie Elfem nazywa to i tak fajne sianko dostaniesz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

A tak pomijając możliwy wielki breakoutY Jaylena, rzuci mu któraś ekipa powyżej 100 u nas? Jak myślicie?

Spokojnie. Bardzo niedoceniany two-way player z sporym sufitem.

Regis go chciał srogo wyjebać. Jako że wcześniej miał już zatargi z Harrellem to muszę dopisać sporego minusa na przyszłe FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Spokojnie. Bardzo niedoceniany two-way player z sporym sufitem.

Regis go chciał srogo wyjebać. Jako że wcześniej miał już zatargi z Harrellem to muszę dopisać sporego minusa na przyszłe FA

Głównym zatargiem jest wymiana Hardena. Za to Rockets powinni być "jebani" długo, bo nie oddaje się tak top5 gracza ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Brownem to według mojej oceny gracza oferty były ok u nas. Dlatego byłem na tak. 

Potem to jednak się rozbieglo z opinią samego gracza i byłem na nie przy lepszej ofercie. 

Uważam że Boston go mocno przepłacił. 

Teraz, january napisał:

U nas jest problem, że w te FA potrafili walczyć o jednego gracza:

-Cygani z Minnesoty
-Buldożery z Portland
-Golibrody z Houston

Aż się nie wie przeciw komu głosować...

Oczywiście na Cyganów! #spoldzielnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Znaczy, że my musimy wyceniać graczy tak samo jak GMowie w RL NBA?

Znaczy, że mamy wcielać się w graczy i to, jakie decyzji by podejmowali, ale przy extension bawimy się w kompletną zgadywankę co jakiś gracz sobie myśli, gdzie tak naprawdę g...o wiemy. Vide moje przekonywanie, że Hield liczy na maxa za rok albo Wasze, że Jaylen Brown to bierze 88/4 i jest szczęśliwy. No, tak nam się wydawało, było odwrotnie.

Jak masz FA, to masz wycenę rynku danego zawodnika.

Jak masz extension, to wszystko sprowadza się do tego co jakiś grajek sobie myśli. My nie wiemy nic. Przecież 100/4 dla Draymonda chyba przeszło, a nikt takiej umowy by nie przegłosował, gdyby nie było tego najpierw w realu. 

OK, nie przeszło, ale sporo osób głosowało na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Znaczy, że mamy wcielać się w graczy i to, jakie decyzji by podejmowali, ale przy extension bawimy się w kompletną zgadywankę co jakiś gracz sobie myśli, gdzie tak naprawdę g...o wiemy. Vide moje przekonywanie, że Hield liczy na maxa za rok albo Wasze, że Jaylen Brown to bierze 88/4 i jest szczęśliwy. No, tak nam się wydawało, było odwrotnie.

Jak masz FA, to masz wycenę rynku danego zawodnika.

Jak masz extension, to wszystko sprowadza się do tego co jakiś grajek sobie myśli. My nie wiemy nic. Przecież 100/4 dla Draymonda chyba przeszło, a nikt takiej umowy by nie przegłosował, gdyby nie było tego najpierw w realu. 

OK, nie przeszło, ale sporo osób głosowało na tak.

Ja byłem na NIE z Brownem, tu akurat jestem fanem jego talentu.

Celtics dali mu 115/4 i 86% głosujących na forum realGM uważa, że to zły kontrakt dla Bostonu. Czy teraz Brown powinien klepać wszystko poniżej tej umowy, gdy większość uważa, że nie jest wart tych pieniędzy?

Nasi gracze grają w innych klubach, mają inną historie, coraz częściej będą też przypadki inaczej rozłożonych kontraktów. Nie wiem czemu niektórzy chcą się uzależnić w pełni od tego co w RL NBA i zabrać sobie frajdę rozgrywki.

6 minut temu, polishllama69 napisał:

Dejounte 64/4 Ignazz nieco niedocenił

To nie Ignazz, Szanowny kolego, nie docenił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo kumam o co chodzi. Kontrakt Hielda może dojść do 106M, ale gwarantowane ma 94M. U nas 107M ale umówmy się, gra w gorszej drużynie. Różnica minimalna. Świetna wycena przez @cvbe.

Sabonis i @fluber też nie duża różnica bo niby w beGM Hornets zarobi 2,5M/rok mniej, ale za to za dwa lata jak Camby pisał może wejść na FA.

Dejounte nie 10M jak pisze @Lucas a 6M w 4 lata różnicy. 1,5M/rok. Bardzo dobra wycena przez @ignazza.

Jaylen tylko może budzić lekki niesmak i te 115M ale z drugiej strony w Bean City aż huczy, że Jaylen podobno zajebiście przepracował lato i jak go sztab trenerski zobaczył to wszystkim się w gaciach mokro zrobiło. My tej wiedzy nie mogliśmy mieć, stąd te 88M/r prawie przeszło. Nie mniej idę w zakład, że nikt u nas mu 115M na ten moment by nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

 

Jaylen tylko może budzić lekki niesmak i te 115M ale z drugiej strony w Bean City aż huczy, że Jaylen podobno zajebiście przepracował lato i jak go sztab trenerski zobaczył to wszystkim się w gaciach mokro zrobiło. My tej wiedzy nie mogliśmy mieć, stąd te 88M/r prawie przeszło. Nie mniej idę w zakład, że nikt u nas mu 115M na ten moment by nie dał.

ja bym dal gdybym mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.