Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, tangiers napisał:

Po raz kolejny nieladne zachowanie @fluber. Liczylem, ze po dzentelmansku zostawi mi Caleba Martina, po tym jak mu zaoferowalem kontrakt w 5 turze. Najpierw Ibaka, teraz Martin. Jakby juz innych kasztanów nie było. 

Yyyy, ale o co kaman z kolejnym nieładnym zachowaniem????????

Najpierw moim nieładnym zachowaniem było to, że dałem Ibace lepszą ofertę niż Ty, a teraz bezczelnie w drafcie 2way wybrałem gracza z moim pickiem, który spodobał mi się we wczorajszym meczu Hornets??? Co jest w tym nieładnego?:) Nie czaję:)

Mamy tu jakieś zaklepywanie zamiast kolejności draftu? Jakbym wiedział, to bym sobie zaklepał przed draftem Ziona z 16 numerem i potem pisał do @karpik jak nieelegancko się zachował, że podebrał mi gracza, którego chciałem.

Ty tak na poważnie z tym nieładnym zachowaniem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fluber napisał:

Yyyy, ale o co kaman z kolejnym nieładnym zachowaniem????????

Najpierw moim nieładnym zachowaniem było to, że dałem Ibace lepszą ofertę niż Ty, a teraz bezczelnie w drafcie 2way wybrałem gracza z moim pickiem, który spodobał mi się we wczorajszym meczu Hornets??? Co jest w tym nieładnego?:) Nie czaję:)

Mamy tu jakieś zaklepywanie zamiast kolejności draftu? Jakbym wiedział, to bym sobie zaklepał przed draftem Ziona z 16 numerem i potem pisał do @karpik jak nieelegancko się zachował, że podebrał mi gracza, którego chciałem.

Ty tak na poważnie z tym nieładnym zachowaniem?:)

Zapeszylem z Calebem w V turze, myslalem ze nie podpisze nikogo z dwojki Nene/Diallo. Liczylem, ze zostanie do mojego wyboru, ale trudno mam jeszcze kilka kasztanow w zanadrzu ;)

Nieladne jest sadzanie Ibaki na lawe za Sabonisem i Bjelica(!). Oferta finansowo byla lepsza, ale Serge to zbyt dumny czlowiek na grzanie lawy. Zmienianie Gasola w contenderze to co innego niz Bjelicy w CHA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tangiers napisał:

 

Nieladne jest sadzanie Ibaki na lawe za Sabonisem i Bjelica(!). Oferta finansowo byla lepsza, ale Serge to zbyt dumny czlowiek na grzanie lawy. Zmienianie Gasola w contenderze to co innego niz Bjelicy w CHA.

Zanim przyszedl gasol to ibaka wchodzil za valanciunasem przez jakis czas.

Ibaka ma juz swoje w nogach i w ten sposob przedluze mu kariere. Poza tym z lawki bedzie mial wieksza role niz gdyby byl w s5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu @Lucas @polishllama69 @Qcin_69 @Wooden

Wprowadziłem Waszą monster wymianę do arkusza. Bardzo proszę o sprawdzenie czy się zgadza.

Przy okazji naprawiłem i posprzątałem arkusz Wolves. Takiego burdelu to jeszcze u nikogo nie widziałem. 

 

P.S: nie wiem skąd @Qcin_69 wziął 2nd round 22' DEN który wymienił na Nianga. W arkuszu go nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Eld napisał:

@Tecu @Lucas @polishllama69 @Qcin_69 @Wooden

Wprowadziłem Waszą monster wymianę do arkusza. Bardzo proszę o sprawdzenie czy się zgadza.

Przy okazji naprawiłem i posprzątałem arkusz Wolves. Takiego burdelu to jeszcze u nikogo nie widziałem. 

 

P.S: nie wiem skąd @Qcin_69 wziął 2nd round 22' DEN który wymienił na Nianga. W arkuszu go nie było.

Dobra robota Eld ! 2 rundę miałem od Smoka w ramach Spółdzielczej wymiany drugorundowych pickow :) trafił do mnie w pierwszej części wymiany Bookera jakieś 1,5 miesiąca temu :) 

korzystając z okazji wspomnę , ze Niang dostępny za jakiś late 1st a Okafor za worek 2rundowych pickow - najchętniej nic bym w druga stronę nie brał ;) także zapraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

@Tecu @Lucas @polishllama69 @Qcin_69 @Wooden

Wprowadziłem Waszą monster wymianę do arkusza. Bardzo proszę o sprawdzenie czy się zgadza.

Przy okazji naprawiłem i posprzątałem arkusz Wolves. Takiego burdelu to jeszcze u nikogo nie widziałem. 

 

P.S: nie wiem skąd @Qcin_69 wziął 2nd round 22' DEN który wymienił na Nianga. W arkuszu go nie było.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, january napisał:

Yup, jak Ingram coś niskiego klepnie to tu zaraz będzie głosowanko :P 

Nie wiem kto wymyślił to wszystko z extension, co za szczupak, dorsz czy inna ryba, ale jest to źle zrobione^

Ja uważam, że bardzo dobrze jest zrobione. Sprawa Buddy Hielda to pokazuje. Mamy realny własny wpływ na rozgrywkę, a nie kolejną kalkę jak w znaczącej większości tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. 
podobnie jest z draftem bo robimy go przed a nie po rl wydarzeniu co jest jednym z fajniejszych rzeczy u nas. 
marzy mi się ostatni element czyli wymiany w lutym idealnie w momencie rl nba. 
te trzy wydarzenia powinny być rozgrywane minimalnie przed akcja w realu co promowaloby tych ogarniętych i interesujących się na bierząco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.