Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.10.2019 o 00:58, MarcusCamby napisał:

Słabo idzie uzupełnianie składu w Blazers. Po tej turze maksymalnie dwunastu graczy będą mieli i ewentualnie McKinnie z two-way

Spokojna Pana rozczochrana.

PTB przed startem sezonu będzie miała kompletny skład. Podpisanie Skala to ostatni krok. Następnie ogłoszenie wymiany i podpisanie McKinnie. 

Wszystko już ustalone. Czekam jedynie na termin by wszystko ogłosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się jeszcze był w stanie zastanowić nad JaKarrem w Indianie - u mnie dostał propozycje zastąpienia Geralda Greena w rotacji, więc spokojnie może liczyc na minuty i to spore. Jak wiecie Green był ważnym punktem z ławki i nie spodziewaliśmy się jego odejścia, wiec minuty są tu jak najbardziej do wzięcia. JaKarr Byłby właściwie jedynym nominalnym prawdziwym SF z ławki, wiec około 15 minut na mecz spokojnie. A jak will barton bedzie miał formę z zeszłego roku to kto wie co się może wydarzyć. JaKarr przypominam wybrał Pacers w realu, a tam wydaje się być jeszcze większa konkurencja na SF, nie wiem co proponuje mu regis ale u mnie szanse na pewno dostanie. Zapraszam do przeanalizowania sttuacji i ewentualnej zmiany głosu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jakby ktoś się jeszcze był w stanie zastanowić nad JaKarrem w Indianie - u mnie dostał propozycje zastąpienia Geralda Greena w rotacji, więc spokojnie może liczyc na minuty i to spore. Jak wiecie Green był ważnym punktem z ławki i nie spodziewaliśmy się jego odejścia, wiec minuty są tu jak najbardziej do wzięcia. JaKarr Byłby właściwie jedynym nominalnym prawdziwym SF z ławki, wiec około 15 minut na mecz spokojnie. A jak will barton bedzie miał formę z zeszłego roku to kto wie co się może wydarzyć. JaKarr przypominam wybrał Pacers w realu, a tam wydaje się być jeszcze większa konkurencja na SF, nie wiem co proponuje mu regis ale u mnie szanse na pewno dostanie. Zapraszam do przeanalizowania sttuacji i ewentualnej zmiany głosu. 

Naprawdę ma szanse na minuty? Skoro tak to u mnie zmiana bo myślałem że w obu wypadkach jako zapychacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Jakby ktoś się jeszcze był w stanie zastanowić nad JaKarrem w Indianie - u mnie dostał propozycje zastąpienia Geralda Greena w rotacji, więc spokojnie może liczyc na minuty i to spore. Jak wiecie Green był ważnym punktem z ławki i nie spodziewaliśmy się jego odejścia, wiec minuty są tu jak najbardziej do wzięcia. JaKarr Byłby właściwie jedynym nominalnym prawdziwym SF z ławki, wiec około 15 minut na mecz spokojnie. A jak will barton bedzie miał formę z zeszłego roku to kto wie co się może wydarzyć. JaKarr przypominam wybrał Pacers w realu, a tam wydaje się być jeszcze większa konkurencja na SF, nie wiem co proponuje mu regis ale u mnie szanse na pewno dostanie. Zapraszam do przeanalizowania sttuacji i ewentualnej zmiany głosu. 

Generalnie to co tu się odpierdziela?:) Właśnie gwarantujesz Sampsonowi, że zagra u Ciebie 3 razy więcej minut niż zagrał w RL NBA łącznie przez 3 ostatnie sezony z nadzieją na więcej?:)

Facet przez ostatnie 3 lata zagrał w 26 meczach ( i to nie z powodu kontuzji), a Ty piszesz, że u Ciebie może liczyć na spore minuty. Oczywiście zmieniam głos na Pacers:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Lowry u nas nie ma takiego problemu bo w przyszłym roku ma to samo, a za dwa lata podejmie sobie opcję gracza od Alonzo i łyknie ekstra 32,7M.

No jak? W realu będzie FA, a u nas nie? ;) 

Tyle czytam, że jak w NBA się coś dzieje, to u nas przecież też powinno :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się zagłosować za klubem, który bardziej chce danego gracza. W 1-2 przypadkach miałem dylemat, ale głosowanie przy tych graczach jest już rozstrzygnięte, albo prawie rozstrzygnięte (a nie głosowało jeszcze 8 GMów). 

Przy extension propozycje są ok dla graczy. Przy Drummondzie nie głosowałem, gdyż:

1. Propozycja kontraktu dla gracza ponoć jest niezgodna z regulaminem.

2. Qcin niestety nie określił się, czy zostaje, czy nie na swoim stanowisku, choć właśnie zbudował sobie bardzo ciekawy team wbrew krytyce kilku GMów. 

Przy Ingramie zdecydowałem się być na TAK, choć korciło mnie NIE - ale nie dlatego, że to jest zły kontrakt; jeżeli max dla niego to 124mln. to te 107mln jest ok przy jakimś tam ryzyku odnowienia się problemów zdrowotnych. Nie lubię, jak ktoś mi mówi, jak mam głosować. Mogłeś chociaż Jasiu te 110mln. dać, gdyż te 107mln jest ostentacyjnym porównaniem do Hielda, sam sobie bata kręcisz na własną d.. gdyż teraz czeka u nas Ingrama porównywanie do Hielda jak to extension przejdzie, a idzie prawie 50/50 :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

1. Propozycja kontraktu dla gracza ponoć jest niezgodna z regulaminem.

Nie z regulamimem a z CBA. To nie jest nowy kontrakt a renegocjacja, gdzie gracz nie może mieć niższej sumy w pierwszym roku niż ma w PO.

Qcinowi zwracano już na to uwagę w IV turze gdzie próbował za pierwszym razem, no ale jak widać nie dotarło i w piątej próbuje to samo.

Choc tu nie o Drummonda chodzi a o udowodnienie nam absurdu, że nazywamy go kasztanek, a chcemy dla niego +20M za rok. Co z tego, że oferta jest nieważna. ( Bazemore case z zeszłego toku ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Nie z regulamimem a z CBA. To nie jest nowy kontrakt a renegocjacja, gdzie gracz nie może mieć niższej sumy w pierwszym roku niż ma w PO.

Qcinowi zwracano już na to uwagę w IV turze gdzie próbował za pierwszym razem, no ale jak widać nie dotarło i w piątej próbuje to samo.

Choc tu nie o Drummonda chodzi a o udowodnienie nam absurdu, że nazywamy go kasztanek, a chcemy dla niego +20M za rok. Co z tego, że oferta jest nieważna. ( Bazemore case z zeszłego toku ).

No to gratuluje ! Drummond dostał w 1 roku kontraktu dokładnie te sama sumę co  miał mieć w PO :) co do 1 dolara :) 

pytalem co jest w takim razie niezgodne z regulaminem i w odpowiedzi otrzymałem - „nie wiem” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No to gratuluje ! Drummond dostał w 1 roku kontraktu dokładnie te sama sumę co  miał mieć w PO :) co do 1 dolara :) 

pytalem co jest w takim razie niezgodne z regulaminem i w odpowiedzi otrzymałem - „nie wiem” 

Extension może być maksymalnie na 5 lat z uwzględnieniem obecnego kontraktu. Licząc, że to Twoje 4+1 uwzględnia oba sezony, które zostały Drummondowi, to i tak najniższy możliwy kontrakt to coś koło 146/5. A jeśli to 4+1 ma wejść za rok, to robi się razem 6 lat. Wszystko masz w internecie napisane.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę gamblingiem była ta oferta = Hieldowi. Pewnie gdyby była tak 110/4 to już by przeszło bo byłaby zupełnie inna narracja. >Hield a nie specjalnie dopasowanie obu ofert. Wg mnie oferta była uczciwa ale jak widać trzeba było agentowi gracza pokazać większą determinację a nie dopasowywanie cyferek do innych ofert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.