Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

To siano dla Jaylena Browna jest niepoważna, a jeszcze ludzie to rozwalają. Regularnie na amerykańskich forach pojawiają się dyskusje Ingram vs J. Brown. I to ten drugi pokazał znacznie więcej, by przypomnieć PO przeciwko Bucks, gdzie był najlepszym graczem serii.

Tymczasem Brown dostaje 10mln mniej niż Ingram. Niektórzy to srogo tutaj tną w c***a.

@BMF skąd masz informacje jakie w RL NBA extension klepnąłby Hield? Ja od dwóch miesięcy śledzę temat negocjacji i jedyne co wiemy, że Kings nie dają mu maxa.

Brown zagrał też ciulowy rs gdzie przez większość czasu kopał się po czole będąc często minusowy po obu stronach. Bardzo fajnie, że stawił się na serię z Bucks, ale to niczego nie zmienia. Jego status na dziś to bdb rolas, na impact Draymonda to on się póki co nie zapowiada, no, ale może jakbym poczytał te dyskusje na us forach to bym zmienił zdanie?

nie, jednak wolę mieć swoje własne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Barnes jest mocno underrated u Nas.

Aczkolwiek nie zdziwię się jak BMF da mu a rok ofertę w okolicach 18mln na sezon, a potem śmiał się Nam w twarz po przechwycie :)

no na pewno, dwa lata pukania w dno by pakować się w Barnesa, świetny plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Brown zagrał też ciulowy rs gdzie przez większość czasu kopał się po czole będąc często minusowy po obu stronach. Bardzo fajnie, że stawił się na serię z Bucks, ale to niczego nie zmienia. Jego status na dziś to bdb rolas, na impact Draymonda to on się póki co nie zapowiada, no, ale może jakbym poczytał te dyskusje na us forach to bym zmienił zdanie?

nie, jednak wolę mieć swoje własne

Ale Ingram był plusowym graczem tak na prawdę może z dwa miesiące przed kontuzją, a ogólnie to miał fatalny impact.

Dlatego dziwi mnie jak ktoś daje 107 Ingramowi na NIE za potencjał, a Brownowi tak na 92, bo miał kiepski ostatni sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes jest underrated u nas (to niezłe "ciało" na forward, daje te 2 trójki na mecz na 40% + może spoko punktować z ławki), ale RL został przepłacony dość srogo. Z drugiej strony to wchodzi w swój prime, więc kto wie, może ta umowa nie będzie taka zła jak się nam wydaje.

W sumie o jego wartości mówi to za co go latem pozyskałem, ale liczę że w RS @MarcusCamby doceni Barnesa będącego kluczową postacią ławki Suns ;) 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale Ingram był plusowym graczem tak na prawdę może z dwa miesiące przed kontuzją, a ogólnie to miał fatalny impact.

Dlatego dziwi mnie jak ktoś daje 107 Ingramowi na NIE za potencjał, a Brownowi tak na 92, bo miał kiepski ostatni sezon.

w Ingrama ludzie wierzą od dawna, z Brownem jest trochę inaczej, inna skala oczekiwań, ja bym ich nie przyrównywał

co do Barnesa to słaby rok na FA nie upoważnia do tego by pakować się w długoketnie umowy za srogi hajs byle tylko kogoś mieć, z Harissonem ani nie przytankujesz ani nie powalczysz w PO o coś więcej niż szybki wpierdol, więc top5 czy top10 będzie to raczej średni deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

W c*** kasy, fatalna lista wolnych agentów i sporo extension poszło na tak.

Jeszcze chwila, a Barnes to będzie w TOP5 wolnych agentów na przyszły sezon.

to akurat nie problem, bo będą roczne kontrakty padały a zyskać mogą Ci co teraz mają sporo dwuletnich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LONGER01 napisał:

Kto to jest Gary Clarke? Czy to ta sama osoba co Gary Clark? 🙂

Biorę na klatę, niestety słownik mi przekręcił na częściej używane w ostatnim czasie nazwisko Clarke. My bad, że nie wychwyciłem. Wstyd.

 

Z Garym to też taka sytuacja, że chyba za bardzo, wysyłając oferty, chciałem się wczuć w GMa real NBA, gdzie grono walczących o kontrakt graczy z camp invitations, jest spore i dlatego chciałem by kilku graczy mieć na takich kontraktach by odtworzyć jeszcze bardziej realia NBA.

Mimo to Clark był moim faworytem do podpisania normalnego kontraktu 1+1 TO, po prostu zapomniałem na chwilę, że u nas w beGM to wszystko jest raczej rach ciach i koniec bez gadania :)

Jeżeli to kogoś przekona, to deklaruję, że w przypadku wygrania Garego Clark (już nawet boję się odmieniać :) ) podpiszę go na 1+1 TO w pełni gwarantowany. Daję słowo. Był to mój stash, wydraftowałem go. Rozumiem, jeżeli kogoś nie przekonam, rozumiem.

Z góry dziękuję za zaufanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

Biorę na klatę, niestety słownik mi przekręcił na częściej używane w ostatnim czasie nazwisko Clarke. My bad, że nie wychwyciłem. Wstyd.

 

Z Garym to też taka sytuacja, że chyba za bardzo, wysyłając oferty, chciałem się wczuć w GMa real NBA, gdzie grono walczących o kontrakt graczy z camp invitations, jest spore i dlatego chciałem by kilku graczy mieć na takich kontraktach by odtworzyć jeszcze bardziej realia NBA.

Mimo to Clark był moim faworytem do podpisania normalnego kontraktu 1+1 TO, po prostu zapomniałem na chwilę, że u nas w beGM to wszystko jest raczej rach ciach i koniec bez gadania :)

Jeżeli to kogoś przekona, to deklaruję, że w przypadku wygrania Garego Clark (już nawet boję się odmieniać :) ) podpiszę go na 1+1 TO w pełni gwarantowany. Daję słowo. Był to mój stash, wydraftowałem go. Rozumiem, jeżeli kogoś nie przekonam, rozumiem.

Z góry dziękuję za zaufanie.

 

 

Wobec deklaracji zmieniłem głos. Sixers to zawsze lepsza opcja niż Grizzlies :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.