Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Przy braku soucers o oczekiwaniach gracza sami decydujemy czy dany deal ma sens z jego punktu widzenia. Przy Hieldzie chyba nie było (lub nie pamiętam) w momencie przedłużania nic co miałoby u nas wpłynąć na zmianę decyzji.

Jednak jeśli Brown między kolejnymi głosowaniami rzuca, ze czuje sie grajkiem bliskim maksa to niestety dla Regisa jako agenci gracza musimy wziąć to pod uwagę.

Ten Noel jest tu dobrym przykładem, bo u nas podpisał racjonalną umowę, w RL ją odrzucił i gra za minimum (Brownowi tak dramatyczny scenariusz nie grozi), ale jako agenci u nas nie wyraziliśmy woli gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

 

Ten Noel jest tu dobrym przykładem, bo u nas podpisał racjonalną umowę, w RL ją odrzucił i gra za minimum (Brownowi tak dramatyczny scenariusz nie grozi), ale jako agenci u nas nie wyraziliśmy woli gracza.

Do tej jego racjonalnej umowy musiałem dorzucić Qcinowi 1st pick i przejąć Jona Leuera :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Jak Brown dostanie za rok mniejszą kasę niż 92/4, to Regis zyska, jak dostanie większą, to znaczy - że nie powinien Brown brać tego extension, nie rozumiem tego argumentu.

Każdy podchodzi jak chce do tego, moim zdaniem gdyby w realu Brown chciał 92/4, a Hield - 107/4, to obaj dostaliby takie oferty od Celtics i Kings. Ale - jak wyżej - masz średnie otoczenie, zostałeś wybrany w topie draftu, miałeś momenty w lidze, to od razu myślisz, że masz szanse na maxa po contract year. Aż prześledziłem extensions dla rookies w prawdziwej lidze: maxy, kontrakty dla połamanych graczy, kontrakty dla rolesów.

Brown i Hield (Ingram i Russell pewnie też) to grupa ludzi, którzy myślą, że mogą być gwiazdami, więc chcą (okolice) maxa.  

Chyba po prostu wszystko rozbija się o kwestie podejścia do sprawy. Brown to bardzo fajny rolas, którego pewnie każdy chciałby mieć u siebie. Problem zaczyna się wtedy gdy okazuje się, że niewiele gorsi gracze zarabiają przynajmniej dwukrotnie mniej. No nie mogę się do tego przekonac, dobrze, że przynajmniej nie jestem odosobniony w takim myśleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Do tej jego racjonalnej umowy musiałem dorzucić Qcinowi 1st pick i przejąć Jona Leuera :P 

Racjonalną z punktu widzenia zawodnika i tego jak potem został zweryfikowany. 

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Chyba po prostu wszystko rozbija się o kwestie podejścia do sprawy. Brown to bardzo fajny rolas, którego pewnie każdy chciałby mieć u siebie. Problem zaczyna się wtedy gdy okazuje się, że niewiele gorsi gracze zarabiają przynajmniej dwukrotnie mniej. No nie mogę się do tego przekonac, dobrze, że przynajmniej nie jestem odosobniony w takim myśleniu.

Ja się z tym zgadzam, przynajmniej częściowo i dlatego w poprzedniej rundzie dałem TAK, teraz jednak przez oczekiwania gracza nie mogę jako agent na złość podpisać za niego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do extension

Draymond NIE -> historia mnie przekonała + za rok jest inny rynek niż RL + Draymond ma dość kasy i może sobie na to pozwolić

Drummond nie wiem -> RL na pewno nie, tutaj wycena centrów jest chora, więc muszę się zastanowić, ale nie wygląda to jakoś super

Brown -> Hield klepnął 107/4 to jakim ch**** pozytywniej oceniany Brown ma brać 15 baniek mniej, daleko od sufitu nie jest, ale my się mamy bawić w graczy w głosowaniu a nie w GMa

Ingram -> przy tak słabym rynku to jest max caliber, podobno pełni ważną rolę w zespole, więc NIE, ale może usłyszę coś co mnie przekona

Dedmon -> rozumiem cenę, ale to chyba wygląda na podobną historię jak z Favorsem, magia robienia zbyt dobrej reklamy i też raczej odrzucę, bo rynek i tak mu da 3y MLE

Kuzma -> NIE

 

kontrakty, nie mam ochoty kminić co i jak i kto komu co obiecuje, więc biorę lepszą ofertę, ale argumentów wyslucham

6 minut temu, Alonzo napisał:

ja zwyczajnie zakładam, że gracz nie jest skończonym idiotą ;) 

Wierzę w ludzi :P 

na takiej wierze można się przejechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież teraz każdy może przyrównywać wszystko do kontraktu Hielda i byle kmiot z pogranicza top80 będzie miał kij wie jakie oczekiwania

to jest niepoważne

już pomijając fakt, że sam prędzej bym dał takie siano Hieldowi, typkowi o określonym suficie, a nie zagadce, którą wciąż jest Brown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież teraz każdy może przyrównywać wszystko do kontraktu Hielda i byle kmiot z pogranicza top80 będzie miał kij wie jakie oczekiwania

to jest niepoważne

już pomijając fakt, że sam prędzej bym dał takie siano Hieldowi, typkowi o określonym suficie, a nie zagadce, którą wciąż jest Brown

za rok na rynku będzie przynajmniej 7 zespołów, które mogą mu zapłacić to czego oczekuje (pomijając jakieś SnT, które w tym roku chyba zyskały na popularności w RL NBA) a Brown raczej ma o sobie zdanie takie jakie miał po 17/18 a nie jakie ma opinia po 18/19 ;) rozumiem Texas i fajne prawo podatkowe, ogólnie uważam, że brak opcji  na danie trade kickera w takiej sytuacji mocno obniża pozycję GMa

6 minut temu, Alonzo napisał:

Wiem, wiem :) 

Wiara to jedno, a naiwność drugie ;) 

Z Brownem krótka piłka - on nawet w real Celtics nie ma pewnego miejsca w pierwszej piątce, a chce okolice maxa :D Krzyż na drogę ;) 

CY czyni cuda z graczami a Ty patrzysz przez pryzmat jak największych minut dla Granta Williamsa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Liczę na to, ze do końca regulara Grant Williams będzie tam rządził szatnią i poustawia te wszystkie Tatumy i Browny ;) 

póki co pole position ma Gordon Hayward, który całkiem fajnie nauczył się grać jako PF w obronie, ale z racji uniwersalności może coś się znajdzie dla Granta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To siano dla Jaylena Browna jest niepoważna, a jeszcze ludzie to rozwalają. Regularnie na amerykańskich forach pojawiają się dyskusje Ingram vs J. Brown. I to ten drugi pokazał znacznie więcej, by przypomnieć PO przeciwko Bucks, gdzie był najlepszym graczem serii.

Tymczasem Brown dostaje 10mln mniej niż Ingram. Niektórzy to srogo tutaj tną w c***a.

@BMF skąd masz informacje jakie w RL NBA extension klepnąłby Hield? Ja od dwóch miesięcy śledzę temat negocjacji i jedyne co wiemy, że Kings nie dają mu maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant będzie zaczynał z ławki, ale zakładam, ze jego rola będzie z biegiem sezonu rosła. O jego roli piszę bardziej przyszłościowo niż na teraz. W pierwszym sezonie oczekuję od niego 20-25 dobrych minut z ławki, gdzie da energię, hustle i wszechstronność. 

A wracając do Browna - słusznie wymieniłeś pierwszą piątkę i Brown ewidentnie wychodzi, że będzie rozpoczynał z ławki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

BMF skąd masz informacje jakie w RL NBA extension klepnąłby Hield? Ja od dwóch miesięcy śledzę temat negocjacji i jedyne co wiemy, że Kings nie dają mu maxa.

Napisałem jedynie opinię, że moim zdaniem, gdyby Hield był skłonny wziąć 107/4, to już by takie extension dostał, skoro Barnes dostał chyba 88/4 od Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Grant będzie zaczynał z ławki, ale zakładam, ze jego rola będzie z biegiem sezonu rosła. O jego roli piszę bardziej przyszłościowo niż na teraz. W pierwszym sezonie oczekuję od niego 20-25 dobrych minut z ławki, gdzie da energię, hustle i wszechstronność. 

A wracając do Browna - słusznie wymieniłeś pierwszą piątkę i Brown ewidentnie wychodzi, że będzie rozpoczynał z ławki..

raczej jest to spowodowane brakiem sensownej ławki i potrzebą zachowania balansu w zespole 

Teraz, BMF napisał:

Napisałem jedynie opinię, że moim zdaniem, gdyby Hield był skłonny wziąć 107/4, to już by takie extension dostał, skoro Barnes dostał chyba 88/4 od Kings.

85 ostatecznie i front loaded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.