Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, january napisał:

Ogólnie mnie się nawet nie chce argumentować na temat Ingrama, będzie klepnięte to będzie, nie to nie i tak imo grubo niżej powinien tu podpisać z wielu względów, ale za to chętnie popatrzę na głosy wielu osób w kontekście innych, często też poprzednich głosowań na zasadzie "jak wy właściwie potraficie potem patrzeć w lustro".

Dedmon dostał max możliwe extension - tylko po to, by wiedział że go lubię, pewnie odrzuci.

Inna sprawa, że kilka postów mnie wnerwiło, więc swoją wyższą od nich ofertą po prostu zamykam wszystkie pozostałe extension na NIE, bo tam dopiero jest skąpienie i np po tych wszystkich peanach flubera na temat "nie podpisywać ext Ingrama" extension dla Kuzmy (który ceni się wyżej niż Ingram na 100% aktualnie, a sam mówi że na zadupiu nie chciałby grać) 12mln rocznie to jest jakiś żart.

To nie jest żart tylko max mozliwe extension żeby kuzma wiedział że go lubię panie podwójne standardy:)

I to nie jest 12 rocznie bo rezygnuje w ten sposob z bardzo korzystnego to na 1.7 miliona:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Z czystej ciekawości czemu Drummond nie ? Pytałem przed IV tura i tam 100/5 brałby z pocałowaniem w dupke , a tu ma nie wziąć 127/5 bo ? 5 rok TO ? 

Chyba powołujesz się na moją opinię, więc ja nie wiedziałem, że on ma 29 mln z PO za rok. I w sumie dalej uważam, że jego wartość to 20-25 milionów na sezon (biorąc pod uwagę jego opinię o sobie + jak jest oceniany),  ale on ma robić opt out z 30 milionów i wziąć coś w stylu 100/4? Dziwne combo. To jest de facto 70/3 przy salary 125 milionów w 2021 gdyby wziął PO.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Z czystej ciekawości czemu Drummond nie ? Pytałem przed IV tura i tam 100/5 brałby z pocałowaniem w dupke , a tu ma nie wziąć 127/5 bo ? 5 rok TO ? 
 

haha , luz , dalej mnie bawicie :D 

Bo gm rezygnuje:)

3 godziny temu, january napisał:

extension dla Kuzmy (który ceni się wyżej niż Ingram na 100% aktualnie

No to niech strace, kuzma za ingrama, deal?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Z czystej ciekawości czemu Drummond nie ? Pytałem przed IV tura i tam 100/5 brałby z pocałowaniem w dupke , a tu ma nie wziąć 127/5 bo ? 5 rok TO ? 
 

haha , luz , dalej mnie bawicie :D 

Tu chyba istotne jest, jak będzie rozłożony ten kontrakt, gdyż pierwszy rok nie może być niższy niż jego PO, które ma odrzucić, a to TO na końcu nie może być niższe niż ostatni gwarantowany rok.

To TO słabo wygląda przy extension, ale Drumm raczej się nie martwi o tą kasę.

No i GM chce ponoć odchodzić, zatem jak planujesz rezygnować, to jestem na NIE przy extension. Nowy GM sam powinien zadecydować o kontrakcie Drumma. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balem sie ze o dellavedove beda sie bic mocniejsze ekipy niz moja ale jestem jedynym playoff teamem ktory mu zlozyl oferte wiec powinien spokojnie trafic do hornets.

Chociaz widze ze pierwszy glos poszedl na wizarda tak jakbyscie glosowali wzgledem potrzeb klubow a nie tego co zrobilby zawodnik a to w nich powinnismy sie wcielic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze znow chcecie dac sie wyrolowac z ingramem.

ingram ma wyzszy potencjal od browna, ktorego swita mowi otwarcie o maxie.

do c***a, naprawde was nie zastanawia czemu ingram do tej pory w realu nie podpisal kontraktu o takiej wartosci? druzyna typu pelicans bralaby to z pocalowaniem reki

ode mnie wszystko na nie.

oferta kuzmy jest gorsza niz w poprzedniej turze jak cos

sytuacja greena jest inna niz w realu, co dobrze opisal january. warriors maja za rok wiecej kasy do wydania, wiec tutaj powinien pojsc wyzszy kontrakt w ramach wdziecznosci za lata gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Nie no jak Ingram nie dostanie extension tym razem to chyba i ja odchodzę...

ile to jest rocznie poniżej możliwego maxa ? 2-3 mln ?

Ponad 7. 

Co do Nunna - nie było tak, że jeśli ma umowę niegwarantowaną to można mu złożyć propozycje umowy gwarantowaną i GM, który go ma na ung, musi się zdeklarować, czy gwarantuje mu umowę czy nie. Bo tak to trochę krzywdzimy gracza. 

J. Brown - było 14-13 w poprzednim głosowaniu, dorzuciłem mu 4 mln. Jeśli nikogo z tej 14, która była na NIE to nie przekonuje (choć z tego co kojarzę to byli tacy, którzy się wahali) to ok, ale liczę na to że choć jedna osoba zmieni zdanie. Bo przecież nikt kto był na tak nie zmianie głosu przy wyższej umowie🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.