Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Tecu napisał:

@ozzy110

Wyczyść skrzynkę, bo nie da się złożyć ofert 😀

Już

24 minuty temu, Eld napisał:

A bo no to jutro V tura się kończy.

@ozzy110 wjedziesz o 22:00 czy raczej środa? 

Jak nikt mi o 22 nie wyślę ofert to powinno być planowo. Chociaż jutro liga mistrzów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York Knicks nie mają pełnego składu i nie złożyli oferty. Ciekawie tam się robi.

Bulls nawet z Blakeney potrzebują jednego nazwiska. Może Yuta Watanabe z two-way?

Wizards niezależnie od sytuacji nie mają pełnego składu i żadnych two-way do podpisania.

Słabo idzie uzupełnianie składu w Blazers. Po tej turze maksymalnie dwunastu graczy będą mieli i ewentualnie McKinnie z two-way

Wciąż niekompletni są także Warriors

Grizzlies czy Nets mogą skończyć nawet z nadkompletem po tej turze.

Może wymiany jeszcze uregulują te kwestie, ale nie powiem. Ciekawe lato. Teoretycznie po piątej turze w poprzednich latach wymuszaliśmy na graczach podpisanie z two-way lub stashed playerami. I przeważnie były ze dwa kluby po jednym nazwisku. A teraz sporo drużyn w trudnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja u Ingrama wciąż będę chyba na nie. Za potencjał się powinno więcej płacić niż za gotowca, bo jest szansa na dużo lepiej. Jasiek będzie odbijał piłkę Hieldem, bo dał taką samą ofertę, ale to jest zupełnie inna sytuacja.

Dedmon? 30 latek, który nigdy nie był starterem plus sporo kontuzji. Ten sezon się zapowiada wyjątkowo dobrze, a w RL NBA dostał ponad 13mln na sezon. Tu 8mln, ale z dodatkowym sezonem, gdy będzie już rok starszy. Ciężko powiedzieć, chociaż z moją polityką odnośnie weteranów skłaniałbym się ku tak. Rok temu James Johnson był starterem nad Siakamem w Raptors i wielu uważało go za jednego z najlepszych obrońców w lidze, potem najgorszym starterem w PO zespole i kulą u nogi Sixers, a teraz to nie ma dla Niego miejsca na campach Heat co musi być już szczytem upokorzenia. W tym wieku to po prostu nie znasz dnia i godziny.

Przy Jaylen Brown, Kuzma i Drummond oczywiście na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

U Ingrama kwestia tych zakrzepów może być jednak istotną. No i on mnie nigdy nie przekonywał, więc tu mnie łatwiej przekonać. 

Ale tam wszystkie insiderskie źródła potwierdzają, że problemu nie ma żadnego. A zbijanie wartości z powodu kontuzji jak już mówiłem jestem zawsze przeciwny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.