Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Czy przekonam jeszcze jedna osobę do tego ze blazers to bardzo słabe miejsce dla 34-letniego weterana? ;) 

ja sie w sumie zastanawiam przy greenie nad ptb.

kto z was da mu obietnice braku trejdu przez najblizsze 20 lat, na tego padnie moj glos.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja sie w sumie zastanawiam przy greenie nad pdb.

kto z was da mu obietnice braku trejdu przez najblizsze 20 lat, na tego padnie moj glos.

Zakładamy ze Green bedzie miał możliwość skończenia kariery w Pacers jesli tylko zechce zostać ;) nic nie obiecuje bo nie rzucam slow na wiatr, ale chcielibyśmy bardzo żeby tak się stało. 

Człowieku morza powiedz lepiej czemu jako agent chcesz Cooka w Warriors. Przecież oni dopiero co go oddali w transferze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Zakładamy ze Green bedzie miał możliwość skończenia kariery w Pacers jesli tylko zechce zostać ;) nic nie obiecuje bo nie rzucam slow na wiatr, ale chcielibyśmy bardzo żeby tak się stało. 

Człowieku morza powiedz lepiej czemu jako agent chcesz Cooka w Warriors. Przecież oni dopiero co go oddali w transferze. 

bo ma tam najfajniesza role, zna juz to miejsce. 

zakladam, ze gm rozumie, iz drugi taki myk z oddaniem tuz po podpisaniu, bedzie sie wiazal ze sporymi konswkwencjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już zmieniacie te głosy to może jednak Frank Kaminsky by pochylił się nad ofertą OKC raz jeszcze? 2+1PO. 

Frank i ja będziemy wdzięczni. Obiecać mu mogę, że go nie podpisuję pod wymianę a i minut dostanie cały wór.

Obiecuję i mnie rozliczycie z tego. Tylko jak by pare osób zmieniło to QO na OKC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

swoja droga a propo draymonda greena.

gdzie jest alonzo, naczelny bajkopisarz?

toz green powinien tera dac trade request, skoro gm go tak obraził brakiem PO (leonard i irving podobno chcieli odejsc, pomimo ze PO dostali). 

grubsza afera

Wooden bardzo szybko się zreflektował z PO i obiecał poprawić jego ofertę w następnej rundzie. Czemu miałby tu iść niby trade request? 

I słaby z Ciebie GM jak nie odróżniasz extension od ofert w I rundzie od co dopiero upieczonych miszczuff :P m.in. MVP Finałów. Specjalnie dla Ciebie łamane były zasady od I rundy FA. 

Zatem jam nie godzien Naczelnego Bajkopisarza - to funkcja godna nowego GMa Knicks :)  

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Człowieku morza powiedz lepiej czemu jako agent chcesz Cooka w Warriors. Przecież oni dopiero co go oddali w transferze. 

Ponieważ C_M ogólnie głosuje na Łorjorz - to tak odnośnie jego obiektywności. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Ponieważ C_M ogólnie głosuje na Łorjorz - to tak odnośnie jego obiektywności. :) 

ta, to zapytaj woodena co pisalem mu na priv na temat greena

no i jestes ostatnia osoba ktora moze cokolwiek pisac w kwestii obiektywnosci. nie rozumiesz znaczenia tego slowa badz nie potrafisz wprowadzic tej zasady w zycie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio tylko pierwsze miejsca się liczą ? Przy takim rozkładzie

8-7-9 pacers

9-2-13 Warriors 

7-15-2 bucks

 

Smieszne ze ostatnie jest bucks, które prawie nigdzie nie było ostatnie, a wygrywa Warriors gdzie prawie połowa głosujących dała ich na ostatnim miejscu... tu powinny się liczyc punkty a nie pierwsze miejsca..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Nikogo nie przekonam na zmiamę głosu w sprawie Kaminskiego?

Frank to na razie cały czas pod górke ma. Może dajcie mu odrobinę stabilizacji? Dwa lata, a później sam zadecyduje co zrobi. Będzię się świetnie w OKC czuł.

Szanowany autorytet @MarcusCamby zagłosował za Kaminskim w OKC. 

Ludu!

Jest 16:12. Dwie osoby. No trzy bo nie wiem co przy remisie. Tyle trzeba i Frank się ustabilizuje u mnie. Ogra wśród innych młodych, dostanie minuty i nikt go nigdzie nie wymieni.

Nie wiem co jeszcze mogę napisac bo zostało 45 min czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eld napisał:

Nikogo nie przekonam na zmiamę głosu w sprawie Kaminskiego?

ja dałem na Thunder normalnie przy głosowaniu. Tam nie ma jakieś dużej różnicy $$$ pomiędzy QO, a Twoja propozycją. 2 gwarantowane lata i PO jakby co dla gracza. Jak dla mnie bardzo OK oferta - tym bardziej, że to IV runda FA i nikt się Kaminskym wcześniej nie interesował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.