Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Lucas napisał:

Ja nie chcę "złapać". Po prostu względem opinii to jest bardzo uczciwy deal. Nie podoba mi się to, ze wczesniej klepie się extension w zasadzie po cichu, a teraz nagle hurr durr i za gracza, którego część agentów ma "za zawodnika, któremu nie warto płacić więcej niż 10 mln rocznie" oczekuje się nagle dwa razy tyle :P 

Zwlaszcza, ze patrzac na umowe RL Bojana (brak opcji), umowy z poprzednich extension to po prostu oferuje mu uczciwa ofertę i podkreślam raz jeszcze, ze to 60/4 z opcją zawodnika, bo właśnie na priv jeden z agentów tego nie zauwazył ;) 

Przedstaw umowę i agenci ocenią. Ja chciałem by Dejounte odrzucił ofertę, a okazał się to głos wołającego na puszczy. Nie jest powiedziane, że to extension nie przejdzie, skoro jak sam mówisz większość uważała, że to zawodnik który dostał więcej punktów tylko dlatego, że ktoś go pomylił z Bojanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Przez najbliższe dwa tygodnie mnie prawie nie będzie (nie mam czasu), więc nie rzucam teraz BI extension, a w 5 rundzie FA dopiero (nie mam kompletnie czasu na jakąkolwiek argumentację teraz i wyszukiwanie czegokolwiek jak coś).

Szkoda, bo miałbyś większe szanse nie odzywając się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Nie będę ujawniał kto, ale otrzymałem taką wiadomość ;) 

Qcin się nie zna ;)

3 minuty temu, january napisał:

Ale możecie mi podsunąć komu powinienem złożyć oferty na 15 slot w 4 rundzie FA :P Bo nie jestem cały czas przekonany do nikogo ^.^

Carmelo Anthony. I wtedy masz moje wsparcie w walce z Knicks.

Chociaż wolałbym by Knicks mu dali umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Jak już mówiłem, ten przelicznik jest do dupy

:P

jest naprawdę okej, po prostu ta formuła nie ceni trójek a overrall preferuje on/off na poziomie 

ale VORPowca do impactów ciężko przekonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ale po co przedstawiasz statystyki z sezonu, gdzie Bogdan albo leczył kontuzje albo wracał do formy?

I wciąż pomijasz kwestie wieku.

Rzucisz ile chcesz, Murraya klepnęli to może i Bogdana złapiesz, wszak jak już mówiłem, forum się nie zna :)

Moja oferta jest trochę wyższa niż czytałem na spurstlk ze tyle chcą rzucić Murrayowi. Taka była wstępna przymiarka i z tej wyceny skorzystałem.  Niestety akurat martwi mnie ze nie poszedł kontrakt w rl bo to raczej zwiększa ryzyko - gracz zdrowy miał kłopoty z rzutem wiec to nie jest materiał na 100 mln ale bardzo wysoko jest oceniana jego postawa pozaboiskowa stad go podpisałem. U nas się to praktycznie nie liczy ale chce Wam pokazać przywiązanie do graczy w nowym okresie po opanowaniu finansów. Udane podpisanie Murraya Lena i Gaya oraz Brogdona to powrót spurs do większej stabilizacji 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Mi po odrzuceniu kontraktu przez Triera ostały się jeszcze jakieś resztki MLE oraz niewykorzystane BAE ;) 

 

2 minuty temu, ignazz napisał:

Mi pełen wyjątek został z room MLE 

a komu dajecie umowy, bo ja mam jedna i musze rozsadnie wybrac? 🤣

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.