Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Wooden napisał:

Na to wygląda. 

Co to za akcja bo nie chce mi się walczyć z geoblockiem?

The NY Daily News is reporting that second-year Nets’ wing Rodions Kurucshas been arrested for assaulting his girlfriend. According to the report, on the night of June 27th in his apartment in Brooklyn, Kurucs choked his girlfriend during an argument

Łotysz, nowy Jork, agresja, dziewczyna - brzmi znajomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że to MŚ i jak taki Sarić wyglądał po kadrze oraz jakie problemy zdrowotne po Eurobaskecie miał Dragić to nie sądzę ;) 

No i tu mi będziecie wypominać Bogiego będącego zmiennikiem Hielda, a nie grającego w kadrze Serbii przeciwko zawodnikom, gdzie większość w NBA nie gra :P

Cieszę się jednak, że gra Bogdana Ci się podoba, mi również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Biorąc pod uwagę, że to MŚ i jak taki Sarić wyglądał po kadrze oraz jakie problemy zdrowotne po Eurobaskecie miał Dragić to nie sądzę ;) 

No i tu mi będziecie wypominać Bogiego będącego zmiennikiem Hielda, a nie grającego w kadrze Serbii przeciwko zawodnikom, gdzie większość w NBA nie gra :P

Cieszę się jednak, że gra Bogdana Ci się podoba, mi również :)

Tak tylko przypomnę, że do czasu kontuzji Bogdanovica to Hield był jego zmiennikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tak tylko przypomnę, że do czasu kontuzji Bogdanovica to Hield był jego zmiennikiem ;)

Ja przypomne, ze stosujac ten sam przelicznik co przy Hieldzie i na podstawie tej samej strony wyliczającej wkład graczy Bogie powinien otrzymać 12 mln, a oferuję mu więcej :P

Także jeśli pozwalacie na mocne niedopłacanie centrów to proszę nie czepiać się uczciwej oferty dla Bogiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja przypomne, ze stosujac ten sam przelicznik co przy Hieldzie i na podstawie tej samej strony wyliczającej wkład graczy Bogie powinien otrzymać 12 mln, a oferuję mu więcej :P

Także jeśli pozwalacie na mocne niedopłacanie centrów to proszę nie czepiać się uczciwej oferty dla Bogiego :)

Skoro Hield był wyceniany na 13, a dostał 27, to Bogdanovic wyceniany na 12, powinien dostać 25.

Ale znaj moje dobre serce. 20mln klepnę :)

Centrzy są coś źle oszacowani. Nie ma rynku na ich jest przesycony. Poeltl jest bardzo fajny, dobry obrońca, ale on zanotuje cichy boxscore 7-10. Kto niby miałby za Niego dać 15mln na sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Wszystkie staty czy opinia forum (gdzie duzo osob pisalo, ze glosy na Bogdana to pomylenie go z Bojanem) temu przeczą :P 

Forum się nie zna. Żyje zasadą jesteś tak dobry jak twój ostatni sezon. Rok temu były opinie, że przykładowo Paul George był zawsze overrated. Jakoś ucichły po tym. Teraz śmieją się z Westbrooka i oczywiście też umniejszą jego prime. Bogdanovic stracił większość sezonu przez kontuzje, potem długo wracał do formy. Wiadomo więc, że ludzie zapomnieli jak jest dobry. Zresztą grał w Kings, więc też ciężką o dobrą prasę.

Oczywiście głosy pewnie wynikały faktycznie z pomylenia tych graczy, co nie zmienia faktu, że Bogdan jest bardzo dobry i skillset ma szerszy od Bojana. Jako agent czekałbym spokojnie na to co przyniesie sezon. Myślę, że może zapracować na kontrakt w okolicach 20mln.

Niech Ci będzie 72/4 PO do wzięcia ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldstein:

Bojan Bogdanovic 270
Bogdan Bogdanovic 324

ESPN:

Bojan 132
Bogdan 152

Forum:

Bojan 64
Bogdan 74 [i wiele teorii, ze to pomyłka imion]

WS/48 via BB-Ref

Bojan - 0.126
Bogdan - 0.67

Kwestie przeliczenia wartosci boiskowej na $ juz przedstawiałem.

Przy 73/4 BEZ OPCJI oczekujesz takiej samej umowy z OPCJA GRACZA. Bądźmy racjonalni.

A teorie o czekaniu na lato w BeGM chyba porzuciliśmy przy poprzedniej rundzie FA i masowym klepaniu extension. Mogą Ci się te  wyliczenia nie podobać, ale oferuję względem wartości lepszą umowę niż dostali Polt, Bryant i Hield, przy poprzednich tylko Prince otrzymal wiecej niz "powinien".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30-letni gracz to już trup czy o co chodzi? 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Bogdana złapiesz

Ja nie chcę "złapać". Po prostu względem opinii to jest bardzo uczciwy deal. Nie podoba mi się to, ze wczesniej klepie się extension w zasadzie po cichu, a teraz nagle hurr durr i za gracza, którego część agentów ma "za zawodnika, któremu nie warto płacić więcej niż 10 mln rocznie" oczekuje się nagle dwa razy tyle :P 

Zwlaszcza, ze patrzac na umowe RL Bojana (brak opcji), umowy z poprzednich extension to po prostu oferuje mu uczciwa ofertę i podkreślam raz jeszcze, ze to 60/4 z opcją zawodnika, bo właśnie na priv jeden z agentów tego nie zauwazył ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.