Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ponawiam pytanie o Drummonda , czy 20mln/sezon (z uwzględnieniem roznicy między PO a oferta) i konstrukcja kontraktu 3+1 PO będzie zadowalająca dla Andre ? Bo tu gadamy o jakiś młodych waflach jak Ingram, który ma spory fanbase i loverow jak January, a czy Drummond którego 25 GMow uważa za szrot uzna ze to hojna oferta ? 

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Akurat centrzy u nas sa zwykle niedopłaceni, wiec do przemyslenia w sumie.

Chociaz Drummond ostatnio udzielił jakiegoś wywiadu o duzej kasie latem, wiec tu moze trochę nie grać ;) 

Thomas tez się witał z furgonetka dolarów xq 

pytam serio serio, bo z tego co pamietam to nie licząc Embiida to tylko Capela dostał u nas ponad 20 mln i to tylko z powodu brudnej gry Januarego a nie faktycznej wyceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

No no, jak piszesz że Twoje głosy nie były Twoje w 1 rundzie to jednak jest to coś co mnie interesuje, bo takie coś to przy sprawach zaciekłych głosowań jest niepokojące bardzo.

Naprawdę po tym jak się przywitałeś z nami, wytaczając tu znikąd przy kwestii dealu CP3 grubsze teksty na mój temat, nie musisz się już tłumaczyć o dziwnych głosach na niekorzyść Lakers. Tylko hamuj z tymi tekstami personalnymi (w sensie koś mnie merytorycznie jak coś jak najbardziej, ale akurat Ty omijaj wstawki chamskie w tych wypowiedziach), bo blisko jest przekroczenia granicy. Liczę na obiektywizm, choć to chyba złudna nadzieja 😉 

nie znasz tła i się wypowiadasz w agresywny sposób (JG be like) a co do głosów starałem się zachować obiektywność a nazwałeś mnie w bardzo obraźliwy sposób a tak się składa, że jestem pamiętliwym c***kiem, już czekam na Dedmon to topowy rim protector :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Zależy gdzie, taki Vuc dostał 104/4 po wprowadzeniu swojego teamu do playoffów, przy wzroście salary te ~22 mln za sezon dla Drummonda to jest dobra umowa, zwłaszcza w mocnym teamie (Wolves), nie sądzę by mógł dostać więcej w warunkach naszej gry, skoro Camby nie ma miejsca w salary. :P

Trochę jak z Derozanem, w realu pewnie wyoptuje, u nas ma taką opinię, że raczej nie. 

No zgadzam sie u nas ma Drummond (moja tez, bo go nie chcialem) gorsza opinie niz RL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

A czemu? Przecież całe te forum twierdzi ze to szrot :) i pytam absolutnie serio - jest szrotem czy nie jest ? Żebym wiedział jaka narracje przyjąć przy opisach , bo już zdążyłem się naczytał ze Dedmon jest lepszy , wiec czemu 20 mln za takiego klocka to jest za mało ? Ktoś mu zagwarantuje więcej ?

też myślę, że warto czekać aż DD dostanie podobną ofertę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem zwolennikiem testowania rynku przez wolnych agentów.

jeśli klepnął extension w realu wtedy można gadać (nie liczac maxow czy propozycji nie do odrzucenai dla jakis ziutkow). 

na ten moment jest za dużo extension, które wygladaja po prsotu zle dla zawodnikow i powinniscie wyciagnac z tego wnioski.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ja tam jestem zwolennikiem testowania rynku przez wolnych agentów.

jeśli klepnął extension w realu wtedy można gadać. 

na ten moment jest za dużo extension, które wygladaja po prsotu zle dla zawodnikow

Dlatego proponowałeś extension zarówno Winslowowi jak i Rubio ? 

// daje Drummondowi - wydaje mi się - więcej niż ktokolwiek by pomyślał mu dać :) raczej zbyt dużego upsidu nie ma Andre , ale mi tam odpowiada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, polishllama69 napisał:

dla mnie Drummond to typ co powinien dostać właśnie takie 86/3+1PO i taka jest jego wartość sportowa,  ale nie sądzę, że będzie puszczone cokolwiek mniej niż 108/3+1PO

Mi tam lotto , podpisze go sobie w takim razie pewnie za polowe ceny za dwa lata , chciałem mu zrobić dobrze , ale skoro chcecie jakiegoś sztucznego naciągania to dostosuje się jedynie do warunków gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Mi tam lotto , podpisze go sobie w takim razie pewnie za polowe ceny za dwa lata , chciałem mu zrobić dobrze , ale skoro chcecie jakiegoś sztucznego naciągania to dostosuje się jedynie do warunków gry :)

za rok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Za 2, za rok się odezwa głosy ze Drummond 28 mln to za 2 lata powinien dostawać i ze za c*** by z takiej opcji nie zrezygnował , za krótko z nami jesteś :)

domyślam się, ale skoro irl odrzuci to sam zagłosuję za tym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

dużo większym złodziejstwem jest za to Poeltl, który na spokojnie mógłby dostać ~12-15 baniek na sezon a ma chyba 8

What? CZWARTY center Raptors (za Birchem, Pachulią i Gortatem), który do tej pory był w rotacji klubu NBA przez 27 meczów, miałby dostać 15 mln za rok? 8 to u nas szalona oferta i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.