Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, january napisał:

Brandon Ingram miał 317 RPM w lidze, 175 PER w lidze i pięć miesięcy całkowitej absencji od koszykówki (nie mógł podnosić do góry prawej ręki i trenować) przed contract year, po opuszczeniu w ostatnich 2 latach 53 spotkań, z czego 30 w ostatnim sezonie. Tu każdy deal powyżej 20 mln rocznie to jest no-brainer.

za pół roku bedzie, że RPM i PER (XD jak można się tym posługiwać) to gówna i nie używajcie tego jako argument

43 minuty temu, MarcusCamby napisał:

coś c***owy ten przelicznik, skoro Hield jest wart 13mln. Chyba sam to widzisz.

I ocenia tylko stan faktyczny, bez potencjału co w przypadku młodych graczy ma ogromne znaczenie.

bo to jest wartość wypracowana w poprzednim sezonie + ten ostateczny arkusz zawiera także PO, ogólnie on całkiem ciekawie wykazuje value a potencjał wyceniany masz w premium :) 

 

ogólnie ja Hielda kumam, jest nierówny i miał break-out season (niby następne okienko jest super dla marnych FAs), ale on nic nie zarobił w tej lidze, tutaj ma gwarancję; dużo większym złodziejstwem jest za to Poeltl, który na spokojnie mógłby dostać ~12-15 baniek na sezon a ma chyba 8

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

ogólnie ja Hielda kumam, jest nierówny i miał break-out season (niby następne okienko jest super dla marnych FAs), ale on nic nie zarobił w tej lidze, tutaj ma gwarancję; dużo większym złodziejstwem jest za to Poeltl, który na spokojnie mógłby dostać ~12-15 baniek na sezon a ma chyba 8

Według tego też Twój Bryant dostał sporo mniej niż powinien i jeszcze TO ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Według tego też Twój Bryant dostał sporo mniej niż powinien i jeszcze TO ;) 

były głosy, że jest srogo przereklamowany a dostał to samo co IRL, gdzie też sporo ludzi łapało się za głowę co do wysokości dealu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

były głosy, że jest srogo przereklamowany a dostał to samo co IRL, gdzie też sporo ludzi łapało się za głowę 

Po prostu mowie, ze jeśli złodziejstwo u Austriaka to z tych przeliczen i TO Bryant dostal dla siebie jeszcze gorsza umowe :P

Ja byłem na TAK, bo jakos mnie ten gracz nie jara i kto wie czy to nie był jeden lepszy okres w jego karierze po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

były głosy, że jest srogo przereklamowany a dostał to samo co IRL, gdzie też sporo ludzi łapało się za głowę co do wysokości dealu

Leszczyk totalny, nawet nie wiem do kogo go porównać. Tegoroczny Stein?

Złapał Pana Boga za nogi tym kontraktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zaraz zaraz

Czyli @Wooden sobie dodał kluczowy głos na Duranta w Wizards głosując jako inny user?

 

nieeee, ja chciałem olać to głosowanie, ale skutecznie truł mi dupę żebym tego nie robił :) reszta nie powinna Cię interesować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Ingrama dlaczego nie może dostac 131,8/4 i gwarantowane mieć po prostu tego 90/4 i po prostu osiągnąć restrykcję na 60 meczów, taki deal załatwiłby sprawę a wszystkie strony byłyby happy

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Leszczyk totalny, nawet nie wiem do kogo go porównać. Tegoroczny Stein?

Złapał Pana Boga za nogi tym kontraktem.

Bryant jest lepszy w ataku i na zbiórce :) podobny typ gracza w D, ale ma jeszcze dłuższe łapska, więc potrafi bronić na obwodzie całkiem dobrze

24 minuty temu, january napisał:

No widzę, że klasycznie ładnie w ciula jestem robiony (Hield i Ingram extensions).

za takie teksty każdy flip jest głosowany na niekorzyść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o Drummonda , czy 20mln/sezon (z uwzględnieniem roznicy między PO a oferta) i konstrukcja kontraktu 3+1 PO będzie zadowalająca dla Andre ? Bo tu gadamy o jakiś młodych waflach jak Ingram, który ma spory fanbase i loverow jak January, a czy Drummond którego 25 GMow uważa za szrot uzna ze to hojna oferta ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ponawiam pytanie o Drummonda , czy 20mln/sezon (z uwzględnieniem roznicy między PO a oferta) i konstrukcja kontraktu 3+1 PO będzie zadowalająca dla Andre ? Bo tu gadamy o jakiś młodych waflach jak Ingram, który ma spory fanbase i loverow jak January, a czy Drummond którego 25 GMow uważa za szrot uzna ze to hojna oferta ? 

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ponawiam pytanie o Drummonda , czy 20mln/sezon (z uwzględnieniem roznicy między PO a oferta) i konstrukcja kontraktu 3+1 PO będzie zadowalająca dla Andre ? Bo tu gadamy o jakiś młodych waflach jak Ingram, który ma spory fanbase i loverow jak January, a czy Drummond którego 25 GMow uważa za szrot uzna ze to hojna oferta ? 

Kpisz mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Kpisz mocno.

A czemu? Przecież całe te forum twierdzi ze to szrot :) i pytam absolutnie serio - jest szrotem czy nie jest ? Żebym wiedział jaka narracje przyjąć przy opisach , bo już zdążyłem się naczytał ze Dedmon jest lepszy , wiec czemu 20 mln za takiego klocka to jest za mało ? Ktoś mu zagwarantuje więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Czyli co? Mam przestać gonic za Kuciosławem i przypominać mu o terminach?

Ja mówię o prowadzeniu na priwie kampanii w celu korzystnego zakończenia głosowania dla siebie, a nie przypominania kuciowi, żeby zagłosował. Nie ma pół powodu, żeby robić to pierwsze w innym miejscu niż publicznie na forum.

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

wiec czemu 20 mln za takiego klocka to jest za mało ?

Fair deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Akurat centrzy u nas sa zwykle niedopłaceni, wiec do przemyslenia w sumie.

Zależy gdzie, taki Vuc dostał 104/4 po wprowadzeniu swojego teamu do playoffów, przy wzroście salary te ~22 mln za sezon dla Drummonda to jest dobra umowa, zwłaszcza w mocnym teamie (Wolves), nie sądzę by mógł dostać więcej w warunkach naszej gry, skoro Camby nie ma miejsca w salary. :P

Trochę jak z Derozanem, w realu pewnie wyoptuje, u nas ma taką opinię, że raczej nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.