Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Lucas napisał:

Zespoł na Playoffs, to sa juz spoko perspektywy. Tytul wygrywa tylko jeden zespol, a lepsza walka o Playoffs niz hard tank. Docenmy "przecietnosc"

w naszej grze więcej gm'ow z takiej sytuacji rezygnowało aniżeli aspirowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

w naszej grze więcej gm'ow z takiej sytuacji rezygnowało aniżeli aspirowało.

Przecież akurat Hornets może maja mały upside ale jednak go maja - tam jest kilka solidnych grajków , jest niedoceniany Westbrook i miejsce na maksa na rok - jak dla mnie świetna przebudowa w krótkim czasie , gdzie najlepszym assetem oddanym przez Flubera był kto ? Smith? Który przegrał nierówna walkę z sezamkami ? 

W tym roku sufit tej drużyny to raczej 1 runda ale za rok perspektywy mogą być lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Oceni ich / nas (moze oddanie przeze mnie Kemby tez mozna tak traktowac, ale wtedy sie "uczylem") historia i @MarcusCamby

dyplomatyczna odpowiedz :)

ale na marginesie, oddanie 1-rundowego picku za augistina to bardzo słaby deal, tym bardziej, że bradley moze sie oakzac lepszym graczem w przyszlym sezonie.

Ibaka na tej umowie to tez kiepski deal. wolalbym zapytac np. o zellera z magic, orlando pewnie z checia by z niego zeszlo. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

dyplomatyczna odpowiedz :)

ale na marginesie, oddanie 1-rundowego picku za augistina to bardzo słaby deal, tym bardziej, że bradley moze sie oakzac lepszym graczem w przyszlym sezonie.

Robilem 2 deale z cavs ale to tak naprawde byl 1 deal tylko musialem go podzielic.

Cha out: Joakim Noah, Avery Braley, 1st pick 20 Cha, prawa do Romeo Langforda, 2nd Pho 2020, 2nd Dal 2024, 2nd Cha 23, 2nd Hou 21
Cha in: Tj Warren, Taj Gibson, Chasson Randle, DJ Augustin, Danuel House, Theo Pinson
Cle out: Tj Warren, Taj Gibson, Chasson Randle, DJ Augustin, Danuel House, Theo PInson
Cle in: Joakim Noah, Avery Braley, 1st pick 20 Cha, prawa do Romeo Langforda, 2nd Pho 2020, 2nd Dal 2024, 2nd Cha 23, 2nd Hou 21

31 minut temu, BMF napisał:

Za 2-3 lata się okaże, czy fluber zrobił dobre ruchy, nie można tego teraz ocenić. 

Ja patrzę na beGM trochę z innej perspektywy, chciałem stworzyć team, który będzie grał o coś. Przy okazji chciałbym wyprowadzić zespół z długów, dać kibicom rozrywkę i gwiazdy oraz paru zawodników z regionu, z którymi będą się mogli identyfikować. 

Pewnie, że w perspektywie wieloletniej lepiej zatankować 2-3 sezony na twardo, ale to co to za sztuka?:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, człowiek...morza napisał:

. wolalbym zapytac np. o zellera z magic, orlando pewnie z checia by z niego zeszlo. 

Orlando bardzo liczy na zdrowie i znaczne minuty swojego rezerwowego centra. Wiążemy z Codym naszą przyszłość - w końcu oddaliśmy za niego 1st pick 2023. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

chocby mnie

Niby kiedy i za kogo? 

Możliwe, że kontrakt jego brata Tylera Zellera, jak negocjowaliśmy trójstronny deal z Cavs : McGruder-Scott - Frank Mason. 

Zeller by się zgadzał, ale to nie Cody, tylko Tyler :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fluber napisał:

Ja patrzę na beGM trochę z innej perspektywy, chciałem stworzyć team, który będzie grał o coś.

Piszę o tym samym, masz duże widełki od katastrofy do przeciętności do świetnego rebuildingu. Bardzo dobre ruchy zrobiłeś z Kuzmą i Sabonisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie wszyscy, ale chyba większość tych podstawowych: 

pg TJ McConnell/MCW/E.Mudiay/JJ Barea/Q.Cook

sg G.Temple/JR Smith/L.Galloway/G.Green/T.Daniels/P.Connaughton

sf DFS (RFA)/Layman (RFA)//W.Chandler/J.Sampson/A.Roberson/S.Johnson/CJ Miles

pf L.Kornet (RFA)/J.Dudley/P.Patterson/A.Tolliver/N.Bjelica/B.Portis (RFA)

c M.Leonard/t.Thompson/B.Marjanovic/T.Chandler/M.Muscala/F.Kaminsky/P.Gasol/C.Felicio

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.