Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Takie rozwiązanie też biorę pod uwagę. Nie mniej patrząc w przyszłość i na tegoroczne doświadczenia Kings i Heat chyba za rok wolał bym się martwić o uzupełnianie składu, niż jego budowanie.

Masz 9 graczy którzy zostają/możesz ich zatrzymać na sezon 20/21 + 7 picków w drafcie 2020, więc o "uzupełnianie" składu nie musisz się martwić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wooden napisał:

Jakim cudem chciał odejść z Warriors skoro w analogicznej sytuacji i większym ścisku na skrzydle chciał zostać w Sixers?

Nic nie umiejszajac Toronto to jest zespół 10-4 w tej wściekłe silnej konferencji - czyli na Wschodzie średniak.

W Warriors miał:

-taką samą kasę (przed odrzuceniem TO większą)

-dużą rolę na boisku

-wieksze szanse na sukcesy sportowe

Nie walczyłem o niego publicznie bo trudno było mi to sobie wyobrazić że to konieczne.

Tymczasem wydaje mi się że ludzie albo przypadkowo tak głosowali bo w połowie przypadków nawet nie patrzyli "na jakiegoś Ennisa" albo ulegli złudzeniu że Toronto daje więcej przez zapis ofert: 4mln vs minimum. Gdzie tak naprawdę było 4mln vs 3,85mln.

Przy głosowaniu PO Ennisa byłem za jego pozostaniem na dotychczasowym kontrakcie w Łorjorz - co mi się wydawało oczywiste, zatem tu się w pełni zgadzamy. Większość GMów zadecydowała jednak inaczej.

Różnimy się w drugiej części - dla mnie jak gracz odrzuca PO i dostaje taką samą lub niższą ofertę od dotychczasowego klubu (i nie zachodzą jakieś nieprzewidziane okoliczności), to odchodzi i tak  właśnie zagłosowałem. Rok temu jednak Ennis podpisał  korzystniejszy kontrakt z Łorjorz 6,2mln/1+1PO, grał w Finale w drużynie mistrzowskiej, co nie pomogło mu się wypromować.

Uważam, że nie doceniasz Raptors - mają bardzo głęboki skład, ale akurat na sf powinny być dla niego minuty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ty tam @Eld pisz do @SlaKB, bo Milwaukee mają przerażający nóż na gardle - operują na capholdzie Kemby Walkera wciąż, ale nie mogą go nawet obecnie podpisać, bo... mają hardcap na apronie, oni MUSZĄ zrzucić 7-8 mln $.

Nawet nie wiesz ile spamu ma ode mnie na skrzynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

wole davisa

Ty z natury wolisz wszystko co Twoje , ale to był jednak dość słaby offseason w wykonaniu Knicks, gdzie poza bardzo tanim pozyskaniem Davisa , wiele zostało spartaczone :

1) Strata Rubio i Marcusa Morrisa 

2) Utrata wiekszosci rotacyjnych graczy 

3)Brak wzmocnień na obwodzie na wypadek kontuzji Irvinga 

4) Słaby, imo deal z oddaniem Bogdanovicia 

Ogolnie szału nie ma, nie licząc tego Davisa co było błędem Shevca, to wszystkie pozostałe ruchy tego lata w Knicks są wątpliwej jakości . 

Dla mnie tego lata :

1)Longer 

2)Fluber 

3)Regis 

długofalowo również Wizards i OKC wykonały dobre ruchy . 

Na plus mam także - Jazz Blazers i Hawks

neutralnie oceniam Lakers,Heat (mimo wszystko można było więcej wycisnąć bo karty były bardzo dobre),Pelicans,Mavericks,Spurs (gdyby nie wymiana po Collinsa miałbym ich na plus)   Magic , Nuggets,76ers ,Knicks właśnie 

Na lekkim minusie mam- GSW, Minnesote (choć ja poszedłem stricte w talent kosztem fitu i byłem tego świadomy:P), Kings (przyzwoity zespół na teraz, ale bez większych szans na upside ) LAC , Celtics , Bucks (choć tutaj jakby nie ten nieszczęsny Khris byłoby bardzo dobrze), Memphis 

Ogolnie bardzo fajne FA, widać ze większość GMow ładnie się rozwija i poziom mocno wzrósł , mało jest irracjonalnych i nieprzemyślanych ruchow , koncepcje w wiekszosci są spójne - i to cieszy :) 

Powodzenia dla wszystkich w tym roku, bo zapowiada się bardzo ciekawie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Ty z natury wolisz wszystko co Twoje , ale to był jednak dość słaby offseason w wykonaniu Knicks, gdzie poza bardzo tanim pozyskaniem Davisa , wiele zostało spartaczone :

1) Strata Rubio i Marcusa Morrisa 

2) Utrata wiekszosci rotacyjnych graczy 

3)Brak wzmocnień na obwodzie na wypadek kontuzji Irvinga 

4) Słaby, imo deal z oddaniem Bogdanovicia 

Ogolnie szału nie ma, nie licząc tego Davisa co było błędem Shevca, to wszystkie pozostałe ruchy tego lata w Knicks są wątpliwej jakości . 

Wiadomo, że słaby i ze moglo byc lepiej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Czy Suns sa jedynym zespolem, ktorego nie wymieniłeś? :D 

Suns mam hmmm , sam nie wiem :D może być lekko na plus, albo może być lekko na minus - ale to dlatego se mamy całkowicie inne zdanie o Bookerze, imo oddałeś przyszłego HoFa , wg Ciebie kasztana :P także to jest tylko kwestia oceny tej jednej wymiany, wszystkie pozostałe mam u Ciebie na plus (włącznie z tymi nieogloszonymi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

Moim zdaniem bohaterem lata @fluber, bo mając trudne warunki i bieda organizację wykonał mnóstwo wartościowych ruchów i dał w Charlotte nadzieję, a tego tam brakowało najbardziej. Mnóstwo ciężkiej pracy i życzę tego, zeby skonczyla sie Playoffs.

Zamiast życzeń, głosuj odpowiednio w bilansach:) 

No i ja jeszcze mam room exception do wykorzystania, więc minimum jeszcze jeden gracz do rotacji powinien wpaść:)

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Dla mnie tego lata :

1)Longer 

2)Fluber 

3)Regis 

długofalowo również Wizards i OKC wykonały dobre ruchy . 

Qcin mnie chwali. Nie wierzę. Cóż takiego zrobiłem, że Ci zaimponowałem?

W Twojej top 3 nie pasuje mi Regis. Nie może być tam kogoś kto oddaje top5 gracza jak nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Qcin mnie chwali. Nie wierzę. Cóż takiego zrobiłem, że Ci zaimponowałem?

W Twojej top 3 nie pasuje mi Regis. Nie może być tam kogoś kto oddaje top5 gracza jak nie musi.

No ale ja już pisałem nieraz :P ze ja mam bardzo duży dystans do tej gry i staram się być zawsze obiektywny :P a ze Ty masz taki konfliktowy charakter przez neta to się czasem posprzeczamy xq 

Dlugofalowo wykonałeś dobre ruchy, dobre wymiany i podpisałeś dobrych FA za mały hajs , wiec wszystko okej , poza tym oddaniem za darmo picku do NYK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

No ale ja już pisałem nieraz :P ze ja mam bardzo duży dystans do tej gry i staram się być zawsze obiektywny :P a ze Ty masz taki konfliktowy charakter przez neta to się czasem posprzeczamy xq 

Dlugofalowo wykonałeś dobre ruchy, dobre wymiany i podpisałeś dobrych FA za mały hajs , wiec wszystko okej , poza tym oddaniem za darmo picku do NYK 

Nie podpisałem ani jednego FA :). Sprawiłem tylko że Zubac, Nance i Hart będą w miarę godnie zarabiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dla mnie tego lata :

1)Longer 

2)Fluber 

3)Regis 

długofalowo również Wizards i OKC wykonały dobre ruchy . 

Na plus mam także - Jazz Blazers i Hawks

neutralnie oceniam Lakers,Heat (mimo wszystko można było więcej wycisnąć bo karty były bardzo dobre),Pelicans,Mavericks,Spurs (gdyby nie wymiana po Collinsa miałbym ich na plus)   Magic , Nuggets,76ers ,Knicks właśnie 

Na lekkim minusie mam- GSW, Minnesote (choć ja poszedłem stricte w talent kosztem fitu i byłem tego świadomy:P), Kings (przyzwoity zespół na teraz, ale bez większych szans na upside ) LAC , Celtics , Bucks (choć tutaj jakby nie ten nieszczęsny Khris byłoby bardzo dobrze), Memphis 

Ogolnie bardzo fajne FA, widać ze większość GMow ładnie się rozwija i poziom mocno wzrósł , mało jest irracjonalnych i nieprzemyślanych ruchow , koncepcje w wiekszosci są spójne - i to cieszy :) 

Powodzenia dla wszystkich w tym roku, bo zapowiada się bardzo ciekawie !

Osobiście bardzo jestem zadowolony z mojego pierwszego FA. Następne tak pracowite pewnie będę miał dopiero za 3 lata. :) 

Utrzymanie składu, których przejąłem rok temu od Dnc, było niewykonalne - co zauważył już Marcus podczas głosowania na bilanse w 1T. Zatrzymałem wszystkich graczy pierwszej piątki, sprowadziłem podczas sezonu kilku graczy, których chcę mieć w składzie na lata i podpisałem jednego FA (Josepha) na bardzo newralgicznej dla mnie pozycji. 

Nie jestem zwolennikiem teorii, że im więcej znanych nazwisk tym lepszy team, bardziej zależało mi na tym, żeby skład się komponował. 

Podjąłem też kilka trudnych finansowo decyzji - jak oddanie Kuzmy, ale wolę solidnego na lata Princea od przymusu pozbywania się Kuzmy w niedogodnym dla mnie terminie za to co będzie akurat na tapecie, albo za free. Lamb - również nie miał u mnie przyszłości, a z rezerwowym pg miałem pecha w poprzednim sezonie i nie sądziłem też, że tak słabo zostanie potraktowany u nas Mitchell jako pg (tym bardziej, że w tym samym czasie co u mnie zastępował kontuzjowanego Rubio - real Jazz wygrali wtedy chyba wszystkie mecze z Mitchellem jako pg). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber raczej niekwestiowana jedynka tego lata. Trochę w stylu człowieka morza z miejsca uczynił mocny zespół niemal z niczego.

W Pels jestem w miarę zadowolony, chociaż trochę brakuje konsekwencji przy jednoczesnym pozyskaniu Valanciunasa i oddaniu Hielda. 

Sporo mam tej młodzieży i czekam kto wystrzeli.

38 minut temu, cvbe napisał:

O spektakularnym offseason Cavs też cisza... :(

Tak spektakularne przepłaciłeś Hielda, że nawet jednego 2nd picka Ci oddałem :P

ale było kilka bardzo dobrych ruchów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.