Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

No ładnie. 17 osób pozwoliło Hieldowi stracić potencjalnie 18 mln. Auć...

Cavaliers stawiają na dobre relacje z agentami graczy :) A tak serio to i tak uważam, że to bardzo hojna i uczciwa oferta. Tak samo jak ta dla Jakoba oraz Watersa i Guya. W Cleveland dajemy cenionym graczom od razu porządne propozycje a nie bawimy się w podchody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RL James Ennis odrzuca wyższe oferty żeby zagrać za minimum dla kontendera.

U nas James Ennis dla 90-150 tys $ (o tyle wyższa jest oferta Raptors od mojej zależnie jak na nią patrzeć) odchodzi z kontendera do średniaka w mocniejszej konferencji. W którym pewnie będzie miał mniejszą rolę.

Ktoś mi wytłumaczy o co k**** chodzi? 4 mln które dali Raptors to że facto lepiej napisane minimum.

Ennis dostał oferty:

4/1+1 od średniaka

3,85/1+1 od kontendera

Jego agent wybrał średniaka.

A wcześniej odrzucił opcję gracza za 3,3 mln.

IMO Ennis właśnie wyjebał agenta.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszałem jakiś czas temu niezrozumiałą dla mnie kwestię wejścia Ennisa na rynek FA. 

Mnie ciekawi jakie kokosy dostanie u nas za rok Allonzo Trier odrzucający  3-4 lata stabilizacji ;) 

Z Ennisem jedyna narracja jaka mi przychodzi do głowy, to że chciał odejść z Łorjorz - dlatego odrzucił ten kontrakt. Pójście do Toronto, to akurat dobry kierunek, bo tam właśnie bardzo ciekawy team powstaje. Nie wiem, jak silni będą w tym sezonie Łorjorz, ale Raptors dla mnie to czołowa 5 bardzo silnego Wschodu - zatem średniakiem bym ich nie nazwał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Z Ennisem jedyna narracja jaka mi przychodzi do głowy, to że chciał odejść z Łorjorz - dlatego odrzucił ten kontrakt. Pójście do Toronto, to akurat dobry kierunek, bo tam właśnie bardzo ciekawy team powstaje. Nie wiem, jak silni będą w tym sezonie Łorjorz, ale Raptors dla mnie to czołowa 5 bardzo silnego Wschodu - zatem średniakiem bym ich nie nazwał. 

Jakim cudem chciał odejść z Warriors skoro w analogicznej sytuacji i większym ścisku na skrzydle chciał zostać w Sixers?

Nic nie umiejszajac Toronto to jest zespół 10-4 w tej wściekłe silnej konferencji - czyli na Wschodzie średniak.

W Warriors miał:

-taką samą kasę (przed odrzuceniem TO większą)

-dużą rolę na boisku

-wieksze szanse na sukcesy sportowe

Nie walczyłem o niego publicznie bo trudno było mi to sobie wyobrazić że to konieczne.

Tymczasem wydaje mi się że ludzie albo przypadkowo tak głosowali bo w połowie przypadków nawet nie patrzyli "na jakiegoś Ennisa" albo ulegli złudzeniu że Toronto daje więcej przez zapis ofert: 4mln vs minimum. Gdzie tak naprawdę było 4mln vs 3,85mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2019 o 10:57, january napisał(a):

@Principe daj znać co z Larrym Nance, bo tam Josh Hart czeka w kolejce jeszcze.

Btw, kto ma kasę w IV rundzie wyższą niż minimum? Bobby Portis czeka :D 

Melduje się Room MLE, ale z troski o swojego franchise playera nie będzie oferty od Detroit :D

 

 

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

No to czekamy na Woodena jak wyrówna Harta i z 10M cap space wchodzę w IV rundę. Plus jeszcze room MLE.

Portis, DFS, może TT i Leonard.

 

W trade deadline będziesz sobie pluł w brodę, że nie zachowałeś cap space, żeby ściągać assety za branie kontraktów w cap space od drużyn, które się będą rozpaczliwie broniły przed długami:)

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Kucio chyba nie moze wyrownac portisa bo przekroczy hardcap?

imo slabo jesli zrobil to dla riversa

Bulls są ponad 20 milionów na minusie i mają 133 miliony w cap space. Nie wiem, ile wynosi hard cap dla nich, ale jeżeli @Eld rzuci 10 milionów Portisowi, to nawet gdyby kucio chciał to wyrównać, to mu pewnie Rada nie pozwoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

W trade deadline będziesz sobie pluł w brodę, że nie zachowałeś cap space, żeby ściągać assety za branie kontraktów w cap space od drużyn, które się będą rozpaczliwie broniły przed długami:)

Bulls są ponad 20 milionów na minusie i mają 133 miliony w cap space. Nie wiem, ile wynosi hard cap dla nich, ale jeżeli @Eld rzuci 10 milionów Portisowi, to nawet gdyby kucio chciał to wyrównać, to mu pewnie Rada nie pozwoli...

Takie rozwiązanie też biorę pod uwagę. Nie mniej patrząc w przyszłość i na tegoroczne doświadczenia Kings i Heat chyba za rok wolał bym się martwić o uzupełnianie składu, niż jego budowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Bulls są ponad 20 milionów na minusie i mają 133 miliony w cap space. Nie wiem, ile wynosi hard cap dla nich, ale jeżeli @Eld rzuci 10 milionów Portisowi, to nawet gdyby kucio chciał to wyrównać, to mu pewnie Rada nie pozwoli...

no z mid-level skorzystali, wiec apron jest ich hardcapem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.