Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.08.2019 o 22:34, julekstep napisał:

Reoferty:

Magic:

Cory Joseph 27.950.000/4 z PO w 4 roku, MLE (6.500.000 -> 6.825.000 -> 7.150.000 -> 7.475.000)

 

 

2 godziny temu, Tecu napisał:

Pytanie do (...) jaki będzie kontrakt rosnący czy płaski rozkład?

To samo pytanie do @Alonzo @człowiek...morza o Josepha.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak juz na marginesie a propo tylera (bo nie chce mi sie wdawac juz specjanie w dyskusje, mimo ze glosy na blazers sa dla mnie mocno niezrozumiale) i roli w blazers a knicks.

to dziwie sie, ze glosujacy nie widza, ze on w gruncie rzeczy ma sporo wieksza konkurencje do gry w ptb anizeli knicks.

paul, schroeder, kcp vs irving

czyli wybieracie mniejsza role w c***owej druzynie (czwarty obwodowy) wzgledem sporych minut (drugi najlepszy guard) w faworycie do mistrza.

no ale jak wolicie, moze tyler ma jakies problemy z glowa a ja przez jego rok gry w knicks nie zdazylem ich dostrzec. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Hmmm interesujące spostrzeżenie.

Zastrzegam sobie w takim razie prawo do zmiany głosu, no chyba że @Ashigaru coś ukręcił i nie ma Schrodera.

KCP to SG.

Przecież Ashigaru pisał , ze Johnson będzie jego druga opcja w ataku :) CM z kolei nie pisał, ze Johnson zostanie u niego choćby do końca sezonu - stad argumenty o natłoku na 1/2 są hehehe, takie Knicksowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Alonzo napisał:

Spokojnie, TJ nie będzie drugim najlepszym guardem w Knicks. Najdalej w lutym pójdzie w wymianie. ;) 

tym samym tokiem myslenia mozna napisac ze od ciebie odejdzie towns

36 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przecież Ashigaru pisał , ze Johnson będzie jego druga opcja w ataku :) CM z kolei nie pisał, ze Johnson zostanie u niego choćby do końca sezonu - stad argumenty o natłoku na 1/2 są hehehe, takie Knicksowe :)

to u mnie johnson bedzie pierwsza opcja

podłe i bezczelne są te ataki na knicks i stosowanie wobec nich specjalnych standardow (nie przypominam sobie zadan deklaracji od innych gm;ow). zasada "bij mistrza' nawet w begm najwyrazniej obowiazuje, szkoda tylko ze przyslania modelowy proces decyzyjny.

no ale jak wolicie tak jak wspominalem wczesniej, 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

riversem tez handlowalem jak cos.

wiec cyk cyk i zmiany glosu prosze.

i to jest zabawne, ze kazdy o tym zapomnial.

i zapewniam was, ze przy wielu glosowaniach na temat innych zawodnikow rowniez o tym zapomnieliscie, tylko no double standards

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, człowiek...morza napisał:

paul, schroeder, kcp vs irving

czyli wybieracie mniejsza role w c***owej druzynie (czwarty obwodowy) wzgledem sporych minut (drugi najlepszy guard) w faworycie do mistrza.

Tyler -> Druga opcja w ataku i S5.

Jako 6 zawodnik i lider drugiej linii.

KCP miał grać na SF, ale nic nie stoi na przeszkodzie by łapał minuty z ławki. 

Mam na tych dwóch pozycjach do rozdysponowania 96 minut, ze zdrowiem Paula może być różnie, a do tego inni też mogą mieć mniejszą lub większą kontuzję. Myślę, że jestem w stanie to ogarnąć, a w razie czego KCP dostanie minuty z SF, gdy będę chciał grać small ball. 

Poza tym planuje wymiany, bo muszę wzmocnić się na pozycje 3 - 5. Zobaczymy jednak co z tego wyjdzie. 

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

to u mnie johnson bedzie pierwsza opcja

do wymiany, gdy będzie taka możliwość - zapomniałeś dopisać. 

36 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przecież Ashigaru pisał , ze Johnson będzie jego druga opcja w ataku :) CM z kolei nie pisał, ze Johnson zostanie u niego choćby do końca sezonu - stad argumenty o natłoku na 1/2 są hehehe, takie Knicksowe :)

Ku przestrodze dla tych co chcą pchać Tylera do NYK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

Tyler -> Druga opcja w ataku i S5.

Jako 6 zawodnik i lider drugiej linii.

KCP miał grać na SF, ale nic nie stoi na przeszkodzie by łapał minuty z ławki. 

Mam na tych dwóch pozycjach do rozdysponowania 96 minut, ze zdrowiem Paula może być różnie, a do tego inni też mogą mieć mniejszą lub większą kontuzję. Myślę, że jestem w stanie to ogarnąć, a w razie czego KCP dostanie minuty z SF, gdy będę chciał grać small ball. 

Poza tym planuje wymiany, bo muszę wzmocnić się na pozycje 3 - 5. Zobaczymy jednak co z tego wyjdzie. 

do wymiany, gdy będzie taka możliwość - zapomniałeś dopisać. 

Ku przestrodze dla tych co chcą pchać Tylera do NYK. 

dalej jak spojrzysz na sklad ma wieksza konkurencje w blazers niz w knicks. 

i to jest fakt. 

ladnie to ubierasz w slowa i tyle

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Jak tam u Johnsona pójdzie deklaracja 2y no-trade, u Riversa też to pozmieniam głosy na NYK.

Bazemore u nich nie był, to bez problemu głos (Bux się nie będą liczyli) na nich.

 

5 minut temu, Ashigaru napisał:

@człowiek...morza Czekam na tą delkaracje, tak samo jak @january

proszę napisać do rady z postulatem wprowadzenia klauzuli no-trade. 

jeśli miałbym taką możliwość to odpowiednia klauzula w kontrakcie johnsona by się znalazła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Można obiecać zawodnikowi akurat brak wymiany przez te przykładowe 2 lata i być z tego rozliczanym.

nie mozna bo byloby to obejscie przepisow.

smutne, ze radny do tego namawia.

z jakiegos powodu taki przepis istnieje w prawdziwym CBA. z jakiegos powodu wykasowany został u nas (choc ja nie rozumiem dlaczego).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.