Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie bedzie zadnej odpowiedzi, 

bo mi sie nie chce tych twoich glupot juz czytac

To nie odpowiadaj, w takim razie dla mnie sprawa jest prosta .

Blazers- gra w s5 i rola drugiej opcji w zespole

Pelicans- gra w s5 i rola maskotki Marcusa Cambyego

Knicks- no fajny kontrakt , ale czy dokończy tu sezon to nie byłbym pewny .

To tak dla tych piszących , ze Knicks to najlepsza opcja sportowo , zgodzę się o ile dostanę zapewnienie ze Tyler tam będzie grał a nie trafi tam do przechowalni by później pójść do opcji sportowo gorszej niż Pels/Blazers za jakieś assety , a tak to po odpowiedziach GMa Knicks niestety wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

@Qcin_69

Odnośnie jednego z Twoich rookie - liczyłem na Miye Oniego na 2wayu w Orlando ;) 

Jest za dobry :) tu jakieś walki o Johnsonow ligi, a Oni idzie do mnie za frytki - jak się będzie rozwijał tak jak podejrzewam, to aby budować kulturę Organizacji odrzucę TO w 4 roku i dam mu syty kontrakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Hornets zakończą tę turę FA z podpisami Ibaki, Thomasa i Howarda, więc parę słów komentarza z mojej strony.

Pójście all in po Ibakę w tej rundzie było planowane od momentu, w którym w 2 rundzie nie dostał żadnej umowy. Udało się to zachować w tajemnicy, choć jeden stabilny GM był wtajemniczony trochę wcześniej, ale pary z ust nie puścił:)

Potem jeszcze dwóch GM-ów którzy walczyli o Craiga dostali info na priv, że Craig nie będzie warunkowy ( z uwagi na to, że wcześniej napisali do mnie, że złożą kontrofertę Craigowi na zbliżoną do 24/4 kwotę, GM Hornets gra fair i honorowo)

Ostatecznie GM Heat był mocno zaskoczony, choć myślę że nawet i bez tego był bezradny, bo pewnie nie chciałby przebijać mojej oferty.

Dlaczego Ibaka? To proste, żeby budować lepsze postrzeganie organizacji wśród wolnych agentów. Prowadzę klub z chyba najmniejszego rynku w NBA i jest to duże wyzwanie, żeby budować swoją markę. Dokładając Ibakę do Westbrooka pokazuję jak ważne jest dla mnie priorytetowe traktowanie największych gwiazd, a stretc***ąc 6 graczy, by otworzyć kasę na Ibakę, właściwie zostawiam w tyle wszystkie organizacje, które robią wszystko, żeby nie zapłacić podatku, a gracze mają to zrozumieć. Gracze tego nie rozumieją, gracze chcą zarobić.

Dlaczego zdecydowałem się na Isaiah Thomasa i Dwighta Howarda, zamiast próbować podpisywać jakichś Onich, tudzież innych Guyów, czy Watersów? Bo dla kibiców w Charlotte takie nazwiska to frajda, a uważam, że bawiąc się w GM-ów, na aspekt kibicowski również powinniśy zwracać szczególną uwagę. Właśnie dlatego nie orałem Cavs po odejściu LeBrona. Właśnie dlatego nie czekałem roku na wysoki pick w drafcie dla Hornets i kupę kasy na FA, tylko odważnie zaatakowałem play-offs. Isaiah Thomas i Dwihgt Howard to gwiazdy NBA, które sportowo lata świetności mają już dawno za sobą, ale mają dużą rozpoznawalność i wielu wiernych kibiców. Poza tym uważam, że zarówno jeden jak i drugi ma szansę grać lepiej niż w ubiegłym sezonie. Po tym, jak rok temu zwolniłem Rose'a dzień przed sezonem, obiecałem sobie, że w tym sezonie nie przegapię podobnej okazji. Na ten moment zarówno na pozycji rozgrywającego, jak i centra będą to moi gracze numer 3 w rotacji, ale nie wykluczam, że Thomas, jeżeli wróci do dobrej dyspozycji może pełnić bardzo ważną rolę w moim teamie, a Dwight być może od czasu do czasu będzie dostawał 15 minut w roli startera w celu poobijania środkowego rywali i utrudnienia mu wejścia w mecz.

Wesley Matthews wybiera ofertę Bucks i całkiem słusznie, sam bym zagłosował za Bucks z którymi w RL NBA podpisał minimum i 4 lata grał dla uczelni Marquette w NCAA ( a jako, że się często powołuje na to skąd gracz jest, albo gdzie grał w NCAA, byłbym hipokrytą, gdybym to próbował ignorować). Bucks obiecali mu, że zarobi tyle, ile w Hornets, więc muszę się w tym przypadku pogodzić z porażką. Oznacza to jednak, że Hornets będą próbować użyć Room exception w kolejnej rundzie FA, a jest jeszcze kilka interesujących nazwisk, którzy w roli 9-10 gracza rotacji mogą się bardzo dobrze sprawdzić.

Jestem zadowolony z przebiegu tej rundy i tego, że udało się zrealizować plan A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Czyli tier Bruca Browna?:)

Nie , czyli to najlepszy gracz tej tury FA :) serio jestem mocno zaskoczony ze nikt nie dał mu hajsu , to samo było z Roycem ONealem , ale wtedy mnie z niego wyruchano (złożyłem takie same oferty jak Ty w 3 turze w tym roku, bez priorytetów i napisałem ze biorę Udoha i ONeala ale mi Royca zabrano bo miał za daleki numerek i go wciśnięto do Celtics którzy nie mieli wówczas GMa :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

zgadzam się, kultura organizacji sportowej przede wszystkim a nie przerzucanie zawodników jak popadnie 

No tutaj zbieram niezasłużone pochwały, bo w momencie, w którym przejąłem Hornets to wypierdoliłem z klubu wszystkich poza Kennardem:)

No i paru zawodników przerzuciłem, chociaż nie dlatego, żę traktuję ich jak worki kartofli ( bo ja i oni od początku wiedzieli, że nie zostaną w Hornets) tylko dlatego, że ze względu na różne kwestie regulaminowe, kilka wymian trzeba było dzielić ( zwróćcie uwagę, że ja już od 1,5 miesiąca opowiadam o Augustinie w Hornets, chociaż nadal go tam fizycznie nie ma)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

No tutaj zbieram niezasłużone pochwały, bo w momencie, w którym przejąłem Hornets to wypierdoliłem z klubu wszystkich poza Kennardem:)

No i paru zawodników przerzuciłem, chociaż nie dlatego, żę traktuję ich jak worki kartofli ( bo ja i oni od początku wiedzieli, że nie zostaną w Hornets) tylko dlatego, że ze względu na różne kwestie regulaminowe, kilka wymian trzeba było dzielić ( zwróćcie uwagę, że ja już od 1,5 miesiąca opowiadam o Augustinie w Hornets, chociaż nadal go tam fizycznie nie ma)

to raczej miał być śmieszek :) 

wylane w to ile kto robi wymian, mają prowadzić do jakiegoś celu :) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

to raczej miał być śmieszek :) 

No coz, dostalem ekipe ktora zrobila najgorszy bilans na wschodzie nie majac swojego picku w drafcie wiec nie czuje sie winny ze prawie z wszystkimi graczami sie pozegnalem:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

No tutaj zbieram niezasłużone pochwały, bo w momencie, w którym przejąłem Hornets to wypierdoliłem z klubu wszystkich poza Kennardem:)

No i paru zawodników przerzuciłem, chociaż nie dlatego, żę traktuję ich jak worki kartofli ( bo ja i oni od początku wiedzieli, że nie zostaną w Hornets) tylko dlatego, że ze względu na różne kwestie regulaminowe, kilka wymian trzeba było dzielić ( zwróćcie uwagę, że ja już od 1,5 miesiąca opowiadam o Augustinie w Hornets, chociaż nadal go tam fizycznie nie ma)

Cały czas powtarzam to w kontekście spurs to co właśnie napisałeś o sobie. Regulamin i ograniczenia wymuszające stopniowanie oddawania kontraktów po kolei KASKADOWO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Cały czas powtarzam to w kontekście spurs to co właśnie napisałeś o sobie. Regulamin i ograniczenia wymuszające stopniowanie oddawania kontraktów po kolei KASKADOWO 

Dlatego staralem sie pisac od razu o kuzmie i augustinie w hornets i bradleyu oraz prince poza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeGM to jest zabawa gdzie wymiany są dosyć ciekawym elementem i bardziej martwią mnie GM którzy są niedostępni w noc TD niż to ze wymiany robimy kreatywnie budując ( walka o wynik) mocniejszy zespół. Dziwna moda na liczenie dusz bez zrozumienia mechanizmu wymuszenia tych ilosci zawyżonych. Plus kibice maja więcej radości o czym pisał Fluber z nazwisk i gry nawet nowego gracza niż z zestawu 13 Pazdziochow gdzie zespół sępi asset bo ma cap space. Moi Spurs - krytyka za ilość wymian. A co kibice maja powiedzieć jak ktoś kisi dwa perspektywiczne nazwiska i 11 szrotów bo zebrał picki? Zaoranie zespołu i tank to problem ligii a nie wymiany kaskadowe Nie wspominając o opisach niektórych GM w marszu po lotto pick ze chłopaki grają ile mogą ale ze talentu brak to nie grają. Przecież było pare składów tak KARYKATURALNYCH ze nawet 76ers rl wysiadają ( z epoki seryjnych porażek) wiec o ile spurs wchodzą obecnie w epokę czekania co wykiełkuje z młodych talentów co poprawi wizerunek u nas to nie będę już się więcej tłumaczył bo rok w rok gram mocne PO z krwawa na noże seria co kibicom się podoba bardziej niż twórczość co rok 7-9 GM którzy wywijają składami mniej ale w celu lotto lub cap space lub pickow. Kibice nie kupują biletu nba aby z drugiej strony był nadruk ze klub posiada 2 wybory na 2024 a 3 na 2026. O wartości sportowej cap space nie wspomnę. Pustki w halach widzę ...chyba czas wprowadzić nowe narzędzie w beGM czyli IGNACOMETR który liczy wolne krzesełka bo GM pojechał wywrotka po ziemniaki i budowę zespołu porównuje do siania na polu ( opisując jaki to głęboki umysł ułożył dalekosiężny plan na przyszłość a zapominając o daniu radości właścicielom karnetów całorocznych ) ... 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do @tangiers @SlaKB

Ross - jaki będzie kontrakt rosnący czy płaski rozkład?

To samo pytanie do @Alonzo @człowiek...morza o Josepha.

To samo do @człowiek...morza @Ashigaru w sprawie Johnsona.

@january @shevcu @fluber R. Lopez - to samo.

Looney  @january @LeweBiodroSmoka @Wooden to samo

 

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.