Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Ashigaru napisał:

Wskaż mi proszę w którym miejscu: kłamie, manipuluje i dorabiam ideologie.

 

wszedzie dorabiajac cala zła otoczke wokol oddania przeze mnie tj'a, podczas gdy jego oddanie w zaden spsoob nie odbiega od standardow panujacych w BEGM.

proces ktory stosujesz ten jest wyrwaniem sprawy z kontekstu, nieuczciwym przedstawieniem sytuacji.

i robienie z tego argumentu przez druzyne, ktora zrobila w zeszlym sezonie cos co odbiega mocno od standardow, jest czyms nie halo

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 
 
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

wszedzie dorabiajac cala zła otoczke do oddania przeze mnie tj'a, podczas gdy jego oddanie w zaden spsoob nie odbiega od standardow panujacych w BEGM.

 

 

i robienie z tego argumentu przez druzyne, ktora zrobila w zeszlym sezonie cos co odbiega mocno od standardow, jest czyms nie halo

Oddaje @Wooden to co jego. 

Ale do mnie też dorobili otoczkę, że moim hobby jest jazda czołgiem i jakieś grzechy za które muszę udać się na klęczkach z Częstochowy do Watykanu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Proponuje bardziej realne równanie

Słaby Tyler 22mln < 26mln

Dobry Tyler 30mln < sky is the limit

Lub inaczej, tyler bedzie w plecy na ofercie blazers jezeli w wieku 30 lat

1) bedzie poza nba

lub

2) dostanie ponad 12.2 miliona rocznie w umowie

Oceniam ze jednak bedzie nadal graczem nba zarabiajacym mniej niz 12.2 miliona rocznie. To chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz.

Oferta blazers nie moze byc najslabsza bo jedna opcja wymieniona przeze mnie faworyzuje knicks a druga pelicans. Nie moze byc gorsza od nich obu jednoczesnie niezaleznie od tego co sie wydarzy w przyszlosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja nawet nie wiem w jakiej on wymianie poszedł, ale jeśli z Irvingiem to prawda, to serio ktoś ma problem ze przepłacony roles został wymieniony za allstara? XD

 

Mój błąd. Pamiętam, że trafił do Cavs, więc wydawało mi się, że to część wymiany za Irvinga.

Tymczasem on trafił do Wolves za Rubio, dopiero z Wolves został wymieniony do Cavs jak zwykły balast.

Tak czy siak sytuacji to nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ja natomiast jestem mocno sceptyczny co do niego i uważam, ze ta opcją gracza mu się bardzo przyda, bo na rynku może nie być kolorowo, ale ja nie jestem fanem jego talentu. 

 

A wyobrażasz sobie sytuację, że za 3 lata Tyler gra w Knicks... Wiem abstrakcja... i C_M pisze, że Tylera nie chce w zespole i jeśli podejmie opcję to odeśle go do G-League? Może być taka sytuacja? Nie mówię, że będzie, ale szansa jest i czy wtedy Tyler ma te pieniądze gwarantowane? Jeżeli nie chce grać to tak... W każdym innym wypadku, nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Ja nawet nie wiem w jakiej on wymianie poszedł, ale jeśli z Irvingiem to prawda, to serio ktoś ma problem ze przepłacony roles został wymieniony za allstara? XD

 

No z tego co ja pamietam to oddalem irvinga za mccolluma, manu i ellingtona

2 minuty temu, karpik napisał:

A co w przypadku, gdy Tyler się popsuje? Bo wtedy wychodzi mi, że 26>22.

No jezeli jako tyler johnson uwazasz ze za 3 lata nie bedziesz w stanie sie zalapac do nba to oferta knicks jest najlepsza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ashigaru napisał:

A wyobrażasz sobie sytuację, że za 3 lata Tyler gra w Knicks... Wiem abstrakcja... i C_M pisze, że Tylera nie chce w zespole i jeśli podejmie opcję to odeśle go do G-League? Może być taka sytuacja? Nie mówię, że będzie, ale szansa jest i czy wtedy Tyler ma te pieniądze gwarantowane? Jeżeli nie chce grać to tak... W każdym innym wypadku, nie. 

Czy my tu mamy GLeague? Wtedy Tyler podejmuje opcje i jest stretchowany/zwalniany/wymieniany

Skąd Ty tworzysz jakieś abstrakcyjne teorie w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Oferta blazers nie moze byc najslabsza bo jedna opcja wymieniona przeze mnie faworyzuje knicks a druga pelicans. Nie moze byc gorsza od nich obu jednoczesnie niezaleznie od tego co sie wydarzy w przyszlosci:)

W sytuacji, gdzie Tyler dostaje umowę +12mln oferta Blazers jest właśnie tą najgorszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Czy my tu mamy GLeague? Wtedy Tyler podejmuje opcje i jest stretchowany/zwalniany/wymieniany

Skąd Ty tworzysz jakieś abstrakcyjne teorie w ogóle?

Ashigaru się chyba dobrze bawi tworząc coraz bardziej absurdalne teorie.

Już wcześniej puścił oczko z trollingiem.

Oczywiście sama aktywność na plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Czy my tu mamy GLeague? Wtedy Tyler podejmuje opcje i jest stretchowany/zwalniany/wymieniany

Skąd Ty tworzysz jakieś abstrakcyjne teorie w ogóle?

alex-jones.jpg

 

Ale chcesz mi powiedzieć, że jasna deklaracja przy PO - Dla zawodnika X nie ma miejsca u mnie w składzie i na pewno nie będzie grał, nie miała by wpływu na podjęcie PO? Pytam już z czystej ciekawości, nie by coś udowodnić, bo fakt... poniosło mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

A dajesz mu srednio 6, co, jak wspominalem, zamyka temat, ten sam case co favors runde predzej, ja glosuje konsekwentnie :)

Rozumiem twoje argumenty, ale się z Nimi nie zgadzam. Po prostu Tyler ma skillset i wiek który uznaje się za sportowy prime by być wartościowym starterm i właściwie kluczowe będzie gdzie się załapie po ewentualnym buyout i potem FA.

Ale tylko odnośnie Blazers > Pels. Blazers > Knicks jest nie do obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ashigaru napisał:

Ale chcesz mi powiedzieć, że jasna deklaracja przy PO - Dla zawodnika X nie ma miejsca u mnie w składzie i na pewno nie będzie grał, nie miała by wpływu na podjęcie PO? Pytam już z czystej ciekawości, nie by coś udowodnić, bo fakt... poniosło mnie

Jeśli nie miałby szansy na rynku na normalną umowę to pewnie wziąłby kasę i liczył na buyout :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Tymczasem on trafił do Wolves za Rubio, dopiero z Wolves został wymieniony do Cavs jak zwykły balast.

 

Nie jest prawda co piszesz - ja tam akurat TJa lubię , często biorę go nawet w fantasy bo mam słabość do brzydkich ryjów (stad się tak dobrze dogadujemy ;****) , TJa odszedł z Minnesoty w ramach większego projektu a nie jako balast :) 

Ogolnie głosowałbym za Knicks i c*** wie, może to zrobię ale jednak doskonale pamietam chec handlowania nim przez CMa i to jakim balastem on dla niego był, stad mocno zastanowiłbym się czy warto wracać do Knicks.

Poza tym gdzie masz większe szanse na kontrakt za 3 lata w Knicks gdzie będziesz pełnił role 6 opcji czy w Blazers gdzie w zasadzie będziesz top3 graczem ? 

Dalej, nie mamy żadnej gwarancji ze Johnson nie wybiera Knicks tylko na chwile i już w grudniu pójdzie w wymianie za lepszego grajka, a jego kontrakt jest potrzebny tylko do wymiany . Jak CM zagwarantuje ze w ciągu 2 lat nie wymieni Johnsona to ja daje okejke z miejsca i głosuje na Knicks , jak jednak będzie unikał takiej odpowiedzi to mocno się będę musiał zastanowić nad ostateczna decyzja .

W kwestii Blazers/Pelicans daje na Blazers - podobna siła zespołu z lekkim wskazaniem na Pelicans w tym roku, ale przyszłościowo to Blazers maja lepsze atuty :) no i TJ spokojnie może grać przy Paulu , to nawet fajny do oglądania duet mógłby hyc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Jeśli nie miałby szansy na rynku na normalną umowę to pewnie wziąłby kasę i liczył na buyout :P

Ok, dziękuje za opinię. 

 
 
 
 
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale tylko odnośnie Blazers > Pels. Blazers < Knicks jest nie do obrony.

Miałeś mały błąd, ale już poprawiłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.