Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

widze kolejny gm, co sprowadza dyskusje na absurdalne tory.

mega c***owo, ze ta szajka sie powieksza

slabo ashigaru slabo

a jestes bezapelacyjnie nr 1 w odjebaniu maniany w zeszlym sezonie. nikt o zdrowych zmyslach takiej strategii by nie klepnal.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Bo dostaje rozsądne pieniądze i opcje gracza od najsilniejszej organizacji w lidze. Zakładam że gracze mają też ambicje sportowe. 

No ale on juz byl w tej najsilniejszej organizacji w lidze;) jak on moze po tym myslec ze przez 4 lata knicks go nie wymienia?:) johnson nie ma zeba a nie mozgu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

No brainerem jest w sytuacji, jeśli przyjmiemy, że Tyler Johnson ma syndrom sztokholmski. 

Twoja umowa to mogłaby być dobra jakbyśmy omawiali jakiegoś kołka co łapie pierwszy kontrakt w życiu. Może taki Torrey Craig by w to poszedł. Ale Tyler to sprawdzony starter, dużo lepsze pieniądze dostał na gorszym rynku. A tutaj jest polowanie na steal kontrakt gracza będacego teoretycznie w swoim prime i on ma się cieszyć na 4mln więcej będąc uwiązany jak pies przy budzie?

Oferta Blazers jest moim zdaniem najsłabsza. Jeszce jak ktoś nie ceni Tylera to może nad Pels da się to wybronić, ale Knicks dają więcej gwarantowanych pieniędzy i możliwość, by gracz wszedł na FA przy bogatszym rynku.

I ja tu mówię tylko o samych finansach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No ale on juz byl w tej najsilniejszej organizacji w lidze;) jak on moze po tym myslec ze przez 4 lata knicks go nie wymienia?:) johnson nie ma zeba a nie mozgu:)

a bo w blazers ma wieksza gwarancje ta?

w blazers ktorzy maja od c***a pickow wiec sila rzeczy celem nr 1 bedzie inwestowanie w mlodych i dawanie im minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Oczywiscie ze nie ma. Dlatwgo jako johnson biore najwiekszy hajs i kupuje mape usa:)

Knicks dają największą kasę przecież. Jak Tyler będzie słaby to Blazers go wywalą, a jak będzie dobry to te 8mln będzie dla Niego słabe i wtedy sobie zrobi opt-out z Knicks.

@Alonzo weź interweniuj, bo Heat oddali Tylera, a on dalej mówi, że kocha Heat. Może więc ma ten syndrom sztokholmski.

Zresztą Blazers mają na sumieniu grzechy znacznie cięższe niż oddanie Tylera w wymianie po Irvinga!

PÓŁ ARGUMENTU NIE MA ZA BLAZERS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Jak to nie miało?

59-23 przy tylu nieobecnościach Leonarda i Irvinga oraz przy sporej ilości zmian ważnych graczy rotacji (Winslow/Morris/Tucker) oraz zmianie GMa po 2T, to bardzo dobry bilans.  :) 

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wiele się może wydarzyć zarówno na plus jak i na minus w karierze Tylera, ale 8mln w czwartym roku wygląda słabo. Skoro w tym momencie dostaje 7mln. Może to kwestia oceny zawodnika, ale wydaje mi się, że obecna wartość Tylera jest zaniżona. Jako agent zawodnika wolałbym móc mieć możliwość wejścia na rynek i zapolowania na nowy kontrakt kosztem tych 4mln. Te 12mln nie wydaje mi się nierealną opcją dla jednego roku.

Temat kultury organizacji sobie zostawię na lepsze czasy. Tu Knicks i tak są no brainerem. Skoro ludzie nie wierzą w Tylera to i tak mamy 22mln Blazers i 26mln Knicks.

Bardzo lubię TJa, śledzę jego karierę jak wiadomo od samego początku i zgadzam się z Tobą, ze jest niedoceniany. Ashigaru mu dał lepszy finansowo kontrakt od Pels - pamiętaj, ze tyle co Ty mu dałeś, albo i więcej musi dostać Rodney McGruder za rok przy Twoim założeniu QO. Miałem tu zagłosować na Knicks, ale argument o handlowaniu nim przez C_M mnie rozbroił ;) 

Portland musi się odbudowywać i teraz ma sporo minut właśnie dla takich graczy jak TJ. Jestem prawie pewien, że C_M przehandlowałby go najpóźniej do lutego, a Ashigaru będzie mu dawał spore minuty, bo i tak nie ma swojego picku, który wędruje do Clippers. 

TJ w siebie wierzy i to TO mogłoby go tylko zmotywować. Zresztą nie podoba mi się, jak u nas jest traktowane TO :P 

12 minut temu, Lucas napisał:

Mamy tu 26.4 gwarantowane przez Knicks vs 22 i MOZE 8 przez Blazers. Gdzie 8 dostanie tylko gdy na rynku będzie wart więcej. 

No i jeśli mamy przeciwko sobie ofertę głównego kandydata do tytułu i tankera to naprawdę nie wiem jak można kierować się wyłącznie finansami.

Knicks to no-brainer tutaj

Dla TJa to żaden argument, bo i tak by w barwach Knicks nie doczekał do playoffs :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 
 
Teraz, MarcusCamby napisał:

Oferta Blazers jest moim zdaniem najsłabsza. Jeszce jak ktoś nie ceni Tylera to może nad Pels da się to wybronić, ale Knicks dają więcej gwarantowanych pieniędzy i możliwość, by gracz wszedł na FA przy bogatszym rynku.

...

I ja tu mówię tylko o samych finansach :)

Tym stwierdzeniem jedynie się ośmieszyłeś Panie Marcus. Nawet nie będę tego komentował, bo mnie plecy bolą od pomyślunku jak nisko musiałbym się schylić.

 

 
 
 
 
4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

widze kolejny gm, co sprowadza dyskusje na absurdalne tory.

mega c***owo, ze ta szajka sie powieksza

slabo ashigaru slabo

a jestes bezapelacyjnie nr 1 w odjebaniu maniany w zeszlym sezonie. nikt o zdrowych zmyslach takiej strategii by nie klepnal.

Sprecyzujmy to -> Chcesz pozyskać zawodnika, którego butem wyganiałeś z zespołu i przerzucasz zawodnikami jak workiem ziemniaków - Wszystko gra. 

Zacząłem przebudowę i chce pozyskać zawodników -> Mistrz odwalania maniany i nikt nie chce podpisać - Ni c***a nie masz szans na nic. Logika poziom hard. 

Poza tym faktycznie odwalam manianę... Maniana to po hiszpańsku jutro, patrzenie w przyszłość a nie otarcie się o finał i stagnacja.  

I proszę oceniać cały zabieg na koniec dnia, a nie teraz, choć wpływ na FA i tak to będzie miało... 

 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Knicks dają największą kasę przecież. Jak Tyler będzie słaby to Blazers go wywalą, a jak będzie dobry to te 8mln będzie dla Niego słabe i wtedy sobie zrobi opt-out z Knicks

Przyjmijmy, że po 3 latach nie ma Tylera w Blazers... może tak być... Ale na pewno przetrwa do końca sezonu... W Knicks... Nie jestem tego taki pewny. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

TJ w siebie wierzy i to TO mogłoby go tylko zmotywować. Zresztą nie podoba mi się, jak u nas jest traktowane TO :P 

Jacy gracze biorą team option w RL NBA

Tylko przepłaceni z mocnymi red flagami odnośnie wieku, zdrowia czy niespełnionego wciąż potencjału.

A nie gracze w prime przy kontraktach poniżej wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Knicks dają największą kasę przecież. Jak Tyler będzie słaby to Blazers go wywalą, a jak będzie dobry to te 8mln będzie dla Niego słabe i wtedy sobie zrobi opt-out z Knicks.

@Alonzo weź interweniuj, bo Heat oddali Tylera, a on dalej mówi, że kocha Heat. Może więc ma ten syndrom sztokholmski.

Zresztą Blazers mają na sumieniu grzechy znacznie cięższe niż oddanie Tylera w wymianie po Irvinga!

PÓŁ ARGUMENTU NIE MA ZA BLAZERS

Bardzo bym chciał, żeby po tym sezonie TJ wrócił do Heat. Jeszcze od połowy lat 90tych zacząłem robić swoje top20 ulubionych graczy i TJ od 2 lat jest w moim prywatnym top20 :) 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jacy gracze biorą team option w RL NBA

Tylko przepłaceni z mocnymi red flagami odnośnie wieku, zdrowia czy niespełnionego wciąż potencjału.

A nie gracze w prime przy kontraktach poniżej wartości

Justise Winslow, Derrick Jones Jr a Rodney McGruder miał przez 2 lata TO w Heat przy pierwszym częściowo gwarantowanym roku ;) ehhh Marcus, Marcus.. :( 

A Rodney McGruder, czy Allonzo Trier to już ugruntowane Gwiazdy NBA, tak? :) 

Rozumiem, że NBA to aktualnie Liga Graczy, ale przesadzacie w drugą stronę i to aż nadto.. McGruder odrzucający 16,6mln kontrakt,  po tym jak oddałem za niego 2 2nd picki i 3mln. cash.. już to widzę :D 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a mozemy w koncu rpzestac klamac, manipulwoac i dorabiac zbedna ideologie?

Wskaż mi proszę w którym miejscu: kłamie, manipuluje i dorabiam ideologie.

Będzie to prawda -> Przyznaje racje i nie czepiam się więcej Twojego stylu prowadzenia zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno fanboy @MarcusCamby twierdzi, że oferta NYK jest lepsza, bo wierzy że Tyler będzie wtedy lepszy i dostanie fajne pieniądze na rynku po opt out

Ja natomiast jestem mocno sceptyczny co do niego i uważam, ze ta opcją gracza mu się bardzo przyda, bo na rynku może nie być kolorowo, ale ja nie jestem fanem jego talentu. 

Dodając do tego przepaść w poziomie sportowym to serio nie wiem jak tu można inaczej niż Knicks zagłosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.