Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja sie niczego nie boje

po prostu posrednio zwracam uwage na to, ze moze warto skonczyc z deklaracjami czy obietnicami braku transferu itd. 

Też jestem temu przeciw. Na tym FA zrobiła się z tego jakaś plaga.

Ale zezwalałbym na sytuacje, gdzie głosujemy extension i jakiś GM pisze, że jest na NIE, bo planuje mu dać w przyszłym roku więcej. Oczywiście powinno mieć to znaczenie, jeśli taki GM faktycznie ma perspektywy by taki kontrakt dać przy swojej sytuacji w salary, a nie jak Qcin załadowany kod korek złymi kontraktami opowiada o daniu Rubio 20+ kontraktu.

Rok temu pytałem Shevcu i Longera czy planują inwestować w Russella. Obaj byli za extension, także czołowi gracze nie wyrażali Nim zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Też jestem temu przeciw. Na tym FA zrobiła się z tego jakaś plaga.

Ale zezwalałbym na sytuacje, gdzie głosujemy extension i jakiś GM pisze, że jest na NIE, bo planuje mu dać w przyszłym roku więcej. Oczywiście powinno mieć to znaczenie, jeśli taki GM faktycznie ma perspektywy by taki kontrakt dać przy swojej sytuacji w salary, a nie jak Qcin załadowany kod korek złymi kontraktami opowiada o daniu Rubio 20+ kontraktu.

 Rok temu pytałem Shevcu i Longera czy planują inwestować w Russella. Obaj byli za extension, także czołowi gracze nie wyrażali Nim zainteresowania.

no cos tkakiego tez bym dopuscil. wiadomka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Też jestem temu przeciw. Na tym FA zrobiła się z tego jakaś plaga.

Ale zezwalałbym na sytuacje, gdzie głosujemy extension i jakiś GM pisze, że jest na NIE, bo planuje mu dać w przyszłym roku więcej. Oczywiście powinno mieć to znaczenie, jeśli taki GM faktycznie ma perspektywy by taki kontrakt dać przy swojej sytuacji w salary, a nie jak Qcin załadowany kod korek złymi kontraktami opowiada o daniu Rubio 20+ kontraktu.

Rok temu pytałem Shevcu i Longera czy planują inwestować w Russella. Obaj byli za extension, także czołowi gracze nie wyrażali Nim zainteresowania.

Czyli moge legalnie w temacie z deklaracjami napisac ze dam ingramowi za rok wiecej niz 22.5 rocznie i dlatego glosowalem przeciwko extension i nie bedzie mi rada marudzic?:)

1 minutę temu, january napisał:

Ingramem poza stratą pickow hornets to zajmiemy się później. Ale to co fluber już wymyśla to się nie da czytać. Przecież Bron więcej w Rl grał rok temu na SF i w tym sezonie może być podobnie.

ALE NIE U CIEBIE!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ale u nas jasiek go ustawil jako full time pf, wrzucilem przeciez cytat z jego opisu:)

I co z tego? LeBron w każdej drużynie po pierwszym odejściu z Cavs swobodnie w różnych lineupach grywał sobie na obu pozycjach, a ostatnio grał na SF żeby zrobić miejsce dla Tysona Chandlera, Kyle'a Kuzmy i JaVale McGee. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

No i co że nie u mnie? Dla Brona bycie PF czy SF ma mieć nagle znaczenie? Cała karierę gra na tych 2 pozycjach.

No myślę, że może mieć znaczenie, jeżeli powodem zmiany pozycji jest zrobienie miejsca niejakiemu Looneyowi:)

Ogólnie jak już ktoś wspomniał o tych trade requestach, to Lakers nie tknęli nikogo z młodzieży, nie użyją nawet całego MLE i nie skompletują składu na sezon, bo ich nie stać, ale na pewno LeBron by tam został:) To jest taka abstrakcja:) Jasiek korzysta ze wszystkich benefitów marki "Lakers", ale nie ma w związku z tym żadnych obowiązków:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, fluber napisał:

 

Ja liczę na jakieś oficjalne ustalenia Rady w tej sprawie, bo jeżeli to ma być 

1) nielegalne

2) w ogóle się nie liczyć

to po co ja to w ogóle składam i buduję zespół pod Ingrama na sezon 19/20?:)

 

55 minut temu, january napisał:

Chyba sobie żartujesz. To ja w takim razie składam do komisarza czyli Rady wniosek o ukaranie za tampering, jako GM przedstawię dowody i jako Radny na ich podstawie będę wnioskowal o grube kary.

Temat o deklaracjach jest po to, żebyśmy sami dla siebie wiedzieli co kto deklaruje. To żaden tampering - możemy to interpretować tak jak piszą Marcus i Shevcu. Ot wiemy, czy GM jest wiarygodny, czy nie. Przykładowo - jak za rok będzie walka o Ingrama, to wiemy gdzie szukać co kto mu obiecywał. Nikt nie będzie szukał info w Random Shitt czy to była str 555, czy 666? Tu mamy raptem kilka stron z konkretami i wiemy na czym stoimy ;) 

Odnośnie mojego głosowania - moja 1/30 zawodnika koncentruje się nad... uwaga :) ... stabilizacją i najlepszym dla siebie kontraktem. Moja 1/30 zawodnika chce jak najbardziej ograniczyć skakanie po klubach, a jak już jest to nieuniknione, to bierze najlepszą gratyfikację finansową. Moja 1/30 zawodnika chce mieć odpowiednią rolę w drużynie. Waham się przy jeszcze kilku głosach, ale proszę nie piszcie mi nic na Priv, gdyż sam chcę sobie wyszukać pewne kwestie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akurat prawda, brak wymiany Russella albo Ingrama kosztował LeBrona brak finałów, więc w realu LeBron rzuciłby siedem pasywnych-agresywnych uwag od tego momentu, i z ownerem dyskutowałby zmianę GM-a. I nie ma w tym żadnej przesady, to jest właśnie LeBron. 

Ten trade request to w teorii spoko pomysł, ale patrząc na to jak subiektywne tutaj jest postrzeganie wszystkiego, szybko stałoby się batem na mniej popularnych GM-ów. Ale owszem, taki Paul George nie ma pół powodu żeby zostać w Bostonie, a nikt nie wymusi wymiany na Principe, jak nie będzie chciał tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

A to akurat prawda, brak wymiany Russella albo Ingrama kosztował LeBrona brak finałów, więc w realu LeBron rzuciłby siedem pasywnych-agresywnych uwag od tego momentu, i z ownerem dyskutowałby zmianę GM-a. I nie ma w tym żadnej przesady, to jest właśnie LeBron. 

Ten trade request to w teorii spoko pomysł, ale patrząc na to jak subiektywne tutaj jest postrzeganie wszystkiego, szybko stałoby się batem na mniej popularnych GM-ów. Ale owszem, taki Paul George nie ma pół powodu żeby zostać w Bostonie, a nikt nie wymusi wymiany na Principe, jak nie będzie chciał tego zrobić.

Dlatego proponowalem zeby decydowala wiekszosc 2/3 przy trade request. Nie byloby pochopnych decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

To jest dalej nic nie warte - case Rubio 

 

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Też tak uważam, ale nie jest zabronione.

Dla mnie to będzie miało znaczenie - kto co obieca i czy będzie słowny. Nie chodzi o nadużywanie tego, ale o sprawdzenie wiarygodności deklarującego. Każdy może przecież rzucić na jednej z kilkuset stron nic nie znaczące zobowiązanie, a czy dotrzyma słowa - to już pokazuje jaką GM ma wiarygodność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Żaden brak wymiany tylko skandaliczne puszczenie GSW bez obrońcy na LJ bez obrońcy na Butlera i z 2 opcja ibaka. To jest problem gry, że przez takie głosowanie straciłem w ciul w wielu innych sprawach. 

To też prawda, do dzisiaj nie ogarniam tamtego głosowania.

7 minut temu, fluber napisał:

Dlatego proponowalem zeby decydowala wiekszosc 2/3 przy trade request. Nie byloby pochopnych decyzji

I z tym też się zgadzam, ale pewnie trzeba byłoby logistycznie z tym kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał:

 

 Odnośnie mojego głosowania - moja 1/30 zawodnika koncentruje się nad... uwaga :) ... stabilizacją i najlepszym dla siebie kontraktem. 

c***a prawda

9 minut temu, Alonzo napisał:

 

Dla mnie to będzie miało znaczenie - kto co obieca i czy będzie słowny. Nie chodzi o nadużywanie tego, ale o sprawdzenie wiarygodności deklarującego. Każdy może przecież rzucić na jednej z kilkuset stron nic nie znaczące zobowiązanie, a czy dotrzyma słowa - to już pokazuje jaką GM ma wiarygodność. 

czyli dlatego zaglosowales za tuckerem w wolves, ktorzy obiecali rubio kontrakt?

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Żaden brak wymiany tylko skandaliczne puszczenie GSW bez obrońcy na LJ bez obrońcy na Butlera i z 2 opcja ibaka. To jest problem gry, że przez takie głosowanie straciłem w ciul w wielu innych sprawach. 

LeBron po kontuzji najważniejszego gracza przeciwnika puszcza zwycięstwo w serii, które miał na wyciągnięcie ręki :) Jedna z dwóch serii naszych playoffs z którymi się nie zgadzałem. 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

c***a prawda

Uwielbiam jak ktoś wie lepiej co myślę ;) - powtarzam się z tym textem, ale może skłoni to Ciebie do reflexji. Konkretnie z którym moim głosowaniem się nie zgadzasz?

Nie pisz tylko proszę, że z każdym Knicks :) Myślałem, żeby zagłosować przy TJu na Knicks, ale wczoraj przeczytałem, ze proponowałeś go w dealu m.in. Ozziemu i Marcusowi - a krytykujecie Ashigaru. :P 

1 minutę temu, BMF napisał:

Btw. dlaczego kilka osób zagłosowało na nie dla extension Prince'a? Wiem, że to typowe 'kasztan, który będzie chciał kasę', ale jestem ciekaw.

Również się bardzo chętnie dowiem :)

Mnie też zastanawia tradycyjne QO od Marcusa przy McGruderze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Mnie też zastanawia tradycyjne QO od Marcusa przy McGruderze :) 

Solidny zawodnik. Myślę, że ma prawa mieć aspiracje na więcej niż 4mln za sezon przez cztery lata uwieńczone jeszcze TO.

Clippers w RL NBA dali mu więcej na lepszej, krótszej umowie.

Ogólnie brzydko pogrywasz ze swoimi RFA i u mnie łapiesz minusy do notesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

 

Uwielbiam jak ktoś wie lepiej co myślę ;) - powtarzam się z tym textem, ale może skłoni to Ciebie do reflexji. 

jak znajdziesz kogos poza Toba kto Ciebie rozumie to ok

konkretnie to gdyby tylko twoje glosy decydowaly o knicks, to knicks wlasnie by tankowali (kazdy glos byl na "nie" leonard irving tucker rubio morris)

8 minut temu, Alonzo napisał:

 

Konkretnie z którym moim głosowaniem się nie zgadzasz?

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.