Jump to content
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Recommended Posts

@Eld Nie masz pojęcia o czym piszesz w temacie zasad podpisywania FA (nie znasz się czy co?, bo tworzysz kompletne fantazje) próbując wymyślić, że mogłem lekko mieć hajs na Favorsa. Po prostu piszesz bzdety w tej kwestii. Kwestionujesz sprawę tego, że Rubio dostał warunkową ofertę - czyli nie ogarniasz regulaminu/masz go gdzieś jak Ci pasuje do argumentacji. I przede wszystkim potem zmieniasz temat na inne meandry. To jest typowe poddanie dyskusji : przyznajesz się do błędu w 1 kwestii, brniesz w błąd w 2 kwestii i próbujesz poruszyć następne. EoT. Chcesz wrócić do sprawy Rubio bądź Favorsa? To pisz z sensem.

Teraz, człowiek...morza napisał:

zalozyles drugi konto?

zalozyles.

probujesz mnie nasladowac, tym niemniej pozostajesz jedynie marna podrobka. 

pelikanie (tego okreslenia tez zaczales uzywac po mnie. teraz sobie przypomnialem).

Dodaj tez ze mam Winslowa i handlowałem Bellem , mieszkałem w tym samym województwie co Ty i mam ołtarzyk z Twoimi zdjęciami, a codziennie przed snem powtarzam skład Knicksow modląc się żeby kiedyś tak wyglądała Minnesota . 

Na szczęście , obecnie ogranicza się on do 5 nazwisk wiec idzie mi to sprawnie :) 

a co do Wojnara misiu złoty, to Zdzisław Ptak był pol roku wcześniej na forum, tylko był zbyt leniwy by samemu otworzyć konto, wiec pisałem co mi kazał , glupolu 

32 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Bogdanovic - out

Tak ogólnie to za co leci Bogdanović? Bo może to jednak rzuci dodatkowe światło na sprawę Tuckera.

1 minutę temu, january napisał:

Tak ogólnie to za co leci Bogdanović? Bo może to jednak rzuci dodatkowe światło na sprawę Tuckera.

Z moich źródeł za 1 rundowy pick Miami 21  i Elie Okobo 

• Haha 2
  • Confused 1

Jeszcze trochę i Ptak poda moja s5, rotację, podział minut i końcowy bilans 

4 minuty temu, Zdzisław Ptak napisał:

Z moich źródeł za 1 rundowy pick Miami 21  i Elie Okobo 

@człowiek...morza -  czy to jest prawda, że sprzedałeś kolejnego gracza z rotacji mistrzów NBA, tym razem wesoło za pick i typka co grał w  G-League? Bo jak to prawda, to jednak Tucker powinien też w podskokach uciekać z tych Knicks. Więc proszę o potwierdzenie/zaprzeczenie.

3 minuty temu, Lucas napisał:

Jeszcze trochę i Ptak poda moja s5, rotację, podział minut i końcowy bilans 

Pachnie Plejoffami w Arizonie . 

// Okobo był już proponowany Cleveland, ale CAVS nie bymI nim zainteresowani

33 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Tak? A ja obstawiam ze uważasz ze za 2 lata PJ skończy karierę i nie chciałeś ryzykować :) 

2. Rubio nie odchodzi z Knicks na jakieś peryferia , tylko do całkiem solidnego zespołu w którym będzie miał piłkę w łapie - imo, oferta Knicks dla Rubio jest czysto pod handel i najpóźniej w lipcu przyszłego roku Rubio grałby w innym zespole , stad argument o pozostaniu sla wyższej idei mnie bawi :) 

Starczy popatrzeć na to co zostawił CMowi Mistrz Wooden, a co ta melepeta zrobiła w ciągu kilku tygodni .

Gobert- out

Sarix-out

Bogdanovic - out

Forbes -out

Do tego Marcus Morris,Rubio i PJ Tucker na ten moment tez poza Nowym Jorkiem . 

Przyjście Davisa być może będzie kosztować Knicks utratę 7(!) graczy z poprzedniego sezonu, czy kiedykolwiek w historii mieliśmy taka wyprzedaż mistrzów ? No i co to za argument , ze należą się zniżki ? Czy Jr Smith, Shumpert i reszta ziomeczkow Lebrona po mistrzostwie dla CAVS.godzila się grać za psie pieniądze czy jednak dostali w Cleveland więcej niż dostaliby gdziekolwiek indziej? 

To Bogdanovicia też już w Knicks nie ma? 

Ooooo proszę!

Czyli z drużyny Mistrza 2019 ostali się - Leonard, Irving i 3 mało istotnych graczy z głębi ławki - Hernangomez, Wilson i Dotson.

Nawet GM się zmienił ;) 

To czemu ten Tucker miałby wziąć ten paycut, jak on tam prawie nikogo nie będzie znał? 

3 minuty temu, january napisał:

@człowiek...morza -  czy to jest prawda, że sprzedałeś kolejnego gracza z rotacji mistrzów NBA, tym razem wesoło za pick i typka co grał w  G-League? Bo jak to prawda, to jednak Tucker powinien też w podskokach uciekać z tych Knicks. Więc proszę o potwierdzenie/zaprzeczenie.

tak to prawda.

zrobilem to po to, azeby utrzymac w skladzie rubio i tuckera. 

Teraz, człowiek...morza napisał:

tak to prawda.

Lol, przecież masz do nich prawa Birda i lekko mogłeś ich przedłużyć bez oddawania żadnego Bogdanovicia.

Zmieniam natychmiast głos Tuckera na Wolves i WSZYSCY powinni natychmiast to zrobić, dżizas, no nie spodziewałem się, że to co miałem prognozować na przyszłość (oddawanie graczy jak leci) wejdzie w życie natychmiast

Tucker ucieka w podskokach z Knicks, a nie daje jakiś paycut.

Wielki Bogie nie tylko zagra lepiej od Bookera, ale i odegra rolę w FA

Teraz, Lucas napisał:

Wielki Bogie nie tylko zagra lepiej od Bookera, ale i odegra rolę w FA

Proszę nie szkalowac wielkiego Bookera :D

Okobo był też z tym pickiem proponowany jako zsyłka na mormońskie pagórki, ale pewien zawodnik trochę zakochał się z tej kulturze i prosił o odrzucenie oferty

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

tak to prawda.

a jak ja oddaję Lamba i Kuzme, by utrzymać Oubre, to Ty głosujesz na Pacers.. 

2 minuty temu, january napisał:

Lol, przecież masz do nich prawa Birda i lekko mogłeś ich przedłużyć bez oddawania żadnego Bogdanovicia.

Zmieniam natychmiast głos Tuckera na Wolves i WSZYSCY powinni natychmiast to zrobić, dżizas, no nie spodziewałem się, że to co miałem prognozować na przyszłość (oddawanie graczy jak leci) wejdzie w życie natychmiast

Tucker ucieka w podskokach z Knicks, a nie daje jakiś paycut.

Wow, tez się nie spodziewałem ze CM może taki numerek wywinąć - niezły cyrk się dzieje w tych Knicks , ciekawe co na to @Przemek_Orliński , chyba pora wezwać GMa na dywanik i przypomnieć mu, ze Knicks nie są od chowani pieniędzy w skarpetę tylko od wygrywania . 

Chyba pora żeby Rada wzięła Knicks pod parasol ochronny, bo nowy GM się gubi

• Haha 3

7 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Pachnie Plejoffami w Arizonie . 

// Okobo był już proponowany Cleveland, ale CAVS nie bymI nim zainteresowani

Pierwsze słyszę, cenimy Okobo, jednak nazwisko to nie przewinęło się w ani jednej rozmowie managementu.

7 minut temu, january napisał:

@Eld Nie masz pojęcia o czym piszesz w temacie zasad podpisywania FA (nie znasz się czy co?, bo tworzysz kompletne fantazje) próbując wymyślić, że mogłem lekko mieć hajs na Favorsa. Po prostu piszesz bzdety w tej kwestii. Kwestionujesz sprawę tego, że Rubio dostał warunkową ofertę - czyli nie ogarniasz regulaminu/masz go gdzieś jak Ci pasuje do argumentacji. I przede wszystkim potem zmieniasz temat na inne meandry. To jest typowe poddanie dyskusji : przyznajesz się do błędu w 1 kwestii, brniesz w błąd w 2 kwestii i próbujesz poruszyć następne. EoT. Chcesz wrócić do sprawy Rubio bądź Favorsa? To pisz z sensem.

EoT? I po raz kolejny się nie odniesiesz to tematu wkurzonego LeBrona gdzie GM trzyma młodzież która MOOOŻE wypali jak syn LeBrona będzie już sophomore w NBA 😁. Również nie odniosłeś się do moich argumentów w sprawie "Eld OKC". No nie ładnie. Sobie każesz odpisywać na wszystko, a sam odpisujesz na to co Ci pasuje. 

Pokusił bym się i rozpisał te fantazje ale to Twoja brocha nie moja.Nie wierzę, że tak wytrawny gracz jak Ty nie brał tego pod uwagę i nie analizował takiej możliwości. Argumentacja Januarego jest cacy i pod pucharki i serduszka ( no wiem, powtarzam się ), natomiast jak ktoś ma zgoła inną ( do czego ma pełne prawo! ) to go czeka to co pogrubione. Dyskredytacja, ośmieszanie, wmawianie.

I jeszcze jedna rzecz na koniec i dobrze było by abyś to jakoś zapamiętał, czy zapisał. Nie możesz pisać, że ktoś przyznał się do błędu do póty, do póki sama ta osoba tego nie napisze 😏.

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

Okobo był też z tym pickiem proponowany jako zsyłka na mormońskie pagórki, ale pewien zawodnik trochę zakochał się z tej kulturze i prosił o odrzucenie oferty

Przez chwilę zrozumiałem, że CM proponował Ci 1st za przejęcie Okobo i trochę zgłupiałem 

1 minutę temu, cvbe napisał:

Pierwsze słyszę, cenimy Okobo, jednak nazwisko to nie przewinęło się w ani jednej rozmowie managementu.

Oczywiście chodziło o Charlotte Hornets , poprzedni GM tak się wrył w pamięć , ze odruchowo pomyślałem o Cleveland , przepraszam za pomyłkę ;)

1 minutę temu, Zdzisław Ptak napisał:

Oczywiście chodziło o Charlotte Hornets , poprzedni GM tak się wrył w pamięć , ze odruchowo pomyślałem o Cleveland , przepraszam za pomyłkę ;)

Dokonania poprzedniego GMa są ciągle żywe w Cleveland a klub zamierza uhonorować Go pamiątkowym podarunkiem podczas meczu domowego z Charlotte. Liczymy jednak na szybsze przestawienie się ligi na nową miotłę w Cavs :)

• Like 2