Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, january napisał:

Zaraz się naprawdę wkurwię. Dosłowny cytat "Lakers potrzebują rolesów i mają hajs :)" Gdzie tu była jakaś obietnica?%0

Cytat w kontekście wartości kontraktu Ennisa mógł zostać potraktowany jako sugestia, że ma szanse na więcej od bardziej znanego klubu z Los Angeles. Część agentów została wprowadzona w błąd, że Lakers poważnie go rozpatrują w swoich planach i nie będę przy tym szczędzić grosza. Naiwny Ennis odpuścił ponad 3mln, by dostać niewiele ponad milion co cieszyć może tylko potencjalnego nabywcę*

* - po prawdzie to i jego nie, bo to kasztan :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

tam ważniejsza była wymienność offball na Kurze. Gobert unplayable był i vs GS, więc nie, nie tylko vs Rox. A Kurę na koniec krył Butler...

od tego czasu Gobert bardzo mocno poprawił mobilność, niestety twoje oko widzi co chce  a wszystkie pozytywy przy obiektach hejtu pomija, ogólnie w zeszły sezonie z jakiegoś powodu zjazd zaliczył Ingles i teraz przesunięcie go na 6th mana pomoże wszystkim, o obronie Butlera się nie będę wypowiadał, bo widziałem jej za dużo w ostatnim sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Przecież to jest totalna ku*wa abstrakcja takie posty, które powinny budzić śmiech takim odwracaniem kota ogonem i sprowadzaniem z merytorycznych wypowiedzi na kolejne ad personam wjazdy, a jak widzę niektóre naiwne Pelikany (pozdro Camby) już to łykają.

Ja sobie wypraszam. Głosowałem za Looney w Warriors, zanim Wooden cokolwiek napisał.

Ja chciałem tylko byś miał godnego przeciwnika, bo ja to dostaje od Ciebie baty na każdej sprawie.

Dinwiddie - toczyliśmy wielostronicowe potyczki słowne czemu Spencer nie powinien wziąć tej umowy. Jedyny głos wsparcia dostałem od Lucasa

LeBron James - Dużo lepsza sportowa opcja z Houston Rockets, którzy zrobili wszystko by go pozyskać. Ty przepchnąłeś to synkiem w szkole

Butler - Wiadomo, odwrotna sytuacja niż w RL NBA na której narracji pojechałeś z LeBronem. Wydarzyło się wszystko byś Butlera stracił, a ty i tak go wygrałeś.

Seria w PO - uczciwie to nie miałem wielkich szans, ale 2-4 uznaje za swoją minimalną porażkę. Inna sprawa, że tu narzuciłeś mocne warunki gry.

I kilka twoich pojedynczych sukcesów mniejszego kalibru jak Markieff Morris odrzucający 40/4 czy ten wielki James Ennis.

A i tak powiesz, że ludzie głosują przeciwko Tobie, chociaż takie handicapu jak ty masz nie ma nikt w lidze.

Dlatego fajnie, że Wooden w pół roku już kilka razy Cię ograł. Ta liga potrzebowała "nowego" flubera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Bo miał dopóki się kilka spraw nie wyklarowało, był na mojej liście wyżej niż wielu, wielu graczy, którzy dostali syte umowy w tej rundzie, typ będzie 7 graczem rotacji w RL Sixers najprawdopodobniej, nie mam pojęcia czemu tak niedoceniony został, gdy kasztany tu paręnaście+ baniek zbierają. Ale FA się tak potoczyło, że wszystkie hajsy na Looneya.

Tylko Gobert to jest stricte drop na picku w defensywie i picknpop Kemba-Lopez był tam finiszem dla Knicks. O poziomie gry z PO jego nei wspominając.

Butlera staty tam podawałem, w PO w defensywie wszedł na "troszkę" inny level niż w RS, gdzie jedynie raz na jakiś czas włączał Butlera.

 

skończ robić z niego ostatnie gówno, bo to już nie przystoi, ostatecznie Jazz są sobie winni, bo jakby cokolwiek trafiali to powinni przejść Rox a tak no cóż to będą dywagacje, i stawianie Favorsa na neizasłużonym piedestale

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I’d love to stay here. I like being on this team. I want to be there when Chase Center opens later this year.’ 

to jest wypowiedz looneya z kwietnia z rl nba:) o warriors:) po czym wzial spory rabat od nich w rl nba. Jakby jasiek prowadzil warriors to by byla gadka jak z lebronem:) duzo oburzenia i ma byc tak jak w rl nba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, january napisał:

Od persony, która w pół roku gry:

=przepchnęła znacznie mocniejsze (z Kembą, czego brakowało w RL NBA Bux) Milwaukee, mając największe g* tych PO czyli Irvinga, unplayable Goberta etc
=Zrobiła (sama to przyznała) epickie pierdololo w serii GSW-LAL (jak sama przyznała = jedynym celem było utrwalanie narracji na finały) - rozpraszając dyskusje na totalne bzdety, przez co GS bez obrońcy na LJ/Butlera, bez 2 opcji weszli do WCF. Raz pisząc że opisy słabe i je atakując, a potem "opisy były świetne, ale tłumaczenia złe". Przecież to był taki przykład manipulacji jakiego nie widzieliśmy tutaj.
=Przepchnęła niemożliwie głupie z rosterem, hardcapem i długiem Wizards SnT Duranta gadając jakieś banialuki o politykach z DC

Dzięki, że jako osoba co najmniej bezstronna, a wręcz wróg systemu w Oakland - hejtujący od lat organizację Warriors w tym jednego ze sztandarowych synów ich systemu, Kevona Looneya - udowodniłeś Kevonowi jak dobrego GMa, dającego mu bezsprzeczną przewagę w serii przeciwko Lakers ma w Warriors.

To kolejny argument za tym żeby pozostał w San Francisco, myślę że rozstrzygający, bo podany przez GMa rywali. Kto by chciał zmieniać pracę i robić dla tego gorszego, który sam przyznaje wyższość dotychczasowego pracodawcy gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Już Ci tam Misiu różnice wypisywałem, jutro zaś opiszę, zwłaszcza że jest co punktować z spraw już merytorycznych, a nie prostowania bezczelnych ataków na mnie, od których przewrotności, poziomu manipulacji i fałszu włos się na głowie jeży!

Teraz sobie misiaczkujecie, a swego czasu to regularnie co miesiąc wymienialiście się banami i uprzejmościami.

Za rok podobne relacje z Woodenem 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Gobert to świetny overall player pod RS, którego zweryfikowały brutalnie już 3 serie w PO vs contender. Tyle w sumie. A Favors ❤️ :( 

Favors kocha też szpitale i kondycje ma na max 24-28mpg, dobry gracz, ale staty ma też trochę napompowane przez granie na ławki rywali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

 

Już Ci tam Misiu różnice wypisywałem, jutro zaś opiszę, zwłaszcza że jest co punktować z spraw już merytorycznych, a nie prostowania bezczelnych ataków na mnie, od których przewrotności, poziomu manipulacji i fałszu włos się na głowie jeży!

Lebron, extension russella x 3, extension ingrama, bilans w 1t, w 2t, w  3t, wynik polfinalu konferencji i za kazdym razem to samo. 

KŁAMIOM! MANIPULUJOM! ATAKUJOM! KRZYWDZOM! FARYZEUSZE! 

Czy ktorys z gm-ow jeszcze na to reaguje?:) 

Serio, ile mozna?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Cóż jeśli chcesz się chwalić swojemu zawodnikowi, że jesteś dobry w manipulowaniu i oszukiwaniu to dzięki za poddanie Looneya przez GS.

Ja piszę wymiennie : Misiu, łajzo, gamoniu... etc :P 

Do mnie tylko łajzo i gamoniu

Nie pamiętam byś zwracał się do mnie misiaczku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Cóż jeśli chcesz się chwalić swojemu zawodnikowi, że jesteś dobry w manipulowaniu i oszukiwaniu to dzięki za poddanie Looneya przez GS.

W wygrywaniu. - Wiem że nie umiesz tego przyznać wprost, ale właśnie to napisałeś. Mimo że próbowałeś zmanipulować pisząc o manipulacji i byciu manipulowanym przez manipulatorów, czy coś. Biedulek. Nawet mimo tej próby przeprowadzenia incepcji bardzo mi miło. Z niektórymi faktami nawet Ty nie wygrasz. Choć bez wątpienia się starasz, przyznaję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Kevon Looney
-Lakers 30,6/3+1 PO
-Nuggets 32/3+1 PO
-Warriors 21/2+1 PO
Głos : 1. Lakers 2. Warriors 3. Nuggets

Alonzo Trier
-Magic 8,5/3+1 TP
-QO (Magic) 1,6/1
Głos : 1. Magic 2. QO

Tu zastrzegam sobie możliwość zmiany głosu, wpisany jest tylko jakbym zapomniał do tego wrócić to żeby nie zostawić luk. W innych wypadkach musiałoby się stać coś nieoczekiwanego jak solidne deklaracje (SlaKB dla Matthewsa) lub inne takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rl nba looney podpisuje przed sezonem roczny kontrakt z warriors, w trakcie sezonu otrzymuje coraz wieksza role, w playoffs pod nieobecnosc duranta pelni wazna role w druzynie, dochodzi z nia do finalu, odrzuca lepsze oferty, dostaje oferte 2 plus po od warriors i podpisuje z nimi kontrakt.

W begm looney zostaje pozyskany przed sezonem na rocznym kontrakcie przez warriors, w trakcie sezonu otrzymuje coraz wieksza role, w playoffs pod nieobecnosc duranta pelni wazna role w druzynie, dochodzi z nia do finalu, dostaje oferte 2 plus po wylacznie od warriors za wieksza kase niz w rl nba i...

...podpisuje z lakers bo jak byl maly to lubil bryanta LAJZY, GAMONIE, MANIPULANCI:)

Ja naprawde podziwiam talent gm-a lakers:) i nawet nie bede przytaczal argumentow sprzed 2 tygodni ze favorsowi dla 3 milionow rocznie nie bedzie sie chcialo przeprowadzac, a za 2 lata lakers beda miec do niego full bird i albo od nich albo od kogos innego dostanie 20 milionow rocznie bo taka bonanza bedzie dla centrow:) bo przeciez looney to ZUPELNIE CO INNEGO:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cvbe napisał:

Tu zastrzegam sobie możliwość zmiany głosu, wpisany jest tylko jakbym zapomniał do tego wrócić to żeby nie zostawić luk. W innych wypadkach musiałoby się stać coś nieoczekiwanego jak solidne deklaracje (SlaKB dla Matthewsa) lub inne takie.

Widzę niekonsekwencje odnośnie głosowań Gudurica i Matt Thomasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Aha, czyli mam nie reagować na takie akcje jak ta dzisiejsza, gdy ż argumentów poszło przerzucanie na atak AD personam? Zajebiscie.

Wprost napisałeś że LAL oczywiście powinni wygrać serię a maciles tylko po to by budować sobie przyszła narrację na finały. Przecież to jest dokładny przykład bycia lepszym w oszukiwaniu.

 

Zanim zaczniesz znowu kłamać przeczytaj co wtedy napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Fluber będę prostowal woodena i to co napisałeś już jutro.

Sam sobie szukaj, akurat za tamtą akcję jechałem Cię już kilka razy i siedziałeś cichutko, bo wiesz co odwaliles. I skoncz mi pisac o klamaniu, bo sam juz minales sie z prawdą na temat samego looney nie jeden raz, tak chamsko to sobie w domu gadać możesz jak lubisz.

Przepraszam, wolisz "mijasz sie z prawdą"? Rani Twoje uczucia że nazywam rzeczy po imieniu? Jak ściągasz nielegalnie film z neta to się tak samo obrażasz na stwierdzenie że kradniesz (nie mówię że to akurat robisz...  Tylko o kłamstwach wiem na pewno)? To jest dla Ciebie chamstwo?

W domu uczę córki że jak mówią nieprawdę to kłamią.

Też może się tego nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.