Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał:

Osobiście nie gram ale wrzucisz inne nazwiska tak do Johna Collinsa? słyszałem tylko ze gracze rl spurs bez szacunku 

Gra nie miała jeszcze premiery i latają pojedyncze nazwiska na SM

Planuje preorder, więc na początku września jak będą tu kadry poogarniane to może wrzucić mniej więcej powiedzmy S5+6th mam każdej drużyny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alonzo, jakbyś dał Oubre 2+1, a nie 3+1, to pewnie nikt by nie miał wątpliwości, a tak rzuciłeś mu kontrakt, którego Oubre by nie zaakceptował w realu, wiedząc jaką Oubre po długich negocjacjach wziął umowę w Phoenix. Gdyby nie miał reputacji kasztana, to by nie przeszło, a tak w sumie tylko ewidentnie widać, że mocno chciałes na nim zaoszczędzić (w swojej opinii).

Ignazz, nie wiem na czym Wam stanęło z tym Hieldem, ale dla mnie wzięcie gracza z premedytacją po to, żeby oddać go od razu drożej, jest etycznie wątpliwe. Ale tym razem odnosiłem się do tego, że cały czas piszesz, że wymieniłeś 3 razy roster ze względu na oszczędności, a prawda jest taka, że część Twoich ruchów nie ma nic wspólnego z oszczędnościami, i ten Hield to pokazuje. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, ignazz napisał:

Gdyby Denver w pierwszym etapie wrzucili MLE nie ma tematu. Ale tu było zaskoczenie GM które otwarcie opisał. Dla spurs to sygnał jak zależy. Nikt inny nie złożył oferty. Denver po prostu liczyli ze się może uda jak najtaniej w 3 a może w 4 turze głosowań. 

jaką jeszcze bzdurę wymyślisz, bo zarzut o brak MLE w pierwszym etapie zaczyna chyba przekraczać granicę, to, że będę pewnie musiał Morrisa je dać wiedziałem od samego początku, a, że nie przewidziałem, że rospierdzielisz cały roster by tylko pushować po Butlera, to już raczej nie moja wina(choć mogłem się domyślić), natomiast możesz już skończyć te bajki o jednolitej strategii Spurs, bo Buford widząc Twoje poczynania i jeszcze podpinanie tego czegoś pod tą organizacje dostałby wielokrotnego wylewu, ilość bzdur jakie dzisiaj wypisałeś przekroczyła skalę, zupełnie jakbyś na gwiazdorski kontraktach miał Davisa i Antka, a nie LMA i k**** Wigga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LONGER01 napisał:

Tak. 15/15 + 15 player option 

By nie było, traktuję to jako wiążącą deklarację jak coś 😉 

(bo widzę, że głosowanie raczej przegram, a walczyć mi się aż tak nie chce, skoro fluber się obudził :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie LBS słusznie zauważył, że nie mógł dać MLE wcześniej. 

Ja np nie ogarnalem, że mogę dać MLE w kontrofercie i trochę przez to zjebalem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jaką jeszcze bzdurę wymyślisz, bo zarzut o brak MLE w pierwszym etapie zaczyna chyba przekraczać granicę, to, że będę pewnie musiał Morrisa je dać wiedziałem od samego początku, a, że nie przewidziałem, że rospierdzielisz cały roster by tylko pushować po Butlera, to już raczej nie moja wina(choć mogłem się domyślić), natomiast możesz już skończyć te bajki o jednolitej strategii Spurs, bo Buford widząc Twoje poczynania i jeszcze podpinanie tego czegoś pod tą organizacje dostałby wielokrotnego wylewu, ilość bzdur jakie dzisiaj wypisałeś przekroczyła skalę, zupełnie jakbyś na gwiazdorski kontraktach miał Davisa i Antka, a nie LMA i k**** Wigga

LMA to jeden z niższych kontraktów lidera w naszej grze poza rookie contract a Wiggy gra za ponad polowe kwoty. Tu jest 22 i 14 a nie kontrakty za 37-49 mln  

Nie zachowałeś pola manewru. Co do MLE to można w reofercie - zgoda. Tylko ze sam otwarcie wskazałeś zaskoczenie ze Monte idzie tak szybko. Twoje słowa...

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ignazz napisał:

Z Tobą @BMF mam ten kłopot ze trudno mi rozgraniczyć za ile bałaganu odpowiada poprzednik a za ile już Ty. 

Hola hola @ignazz. Robotę @BMF po LAFie to Ty szanuj bo nikt o zdrowych zmysłach tej kuwety przez parę lat ogarniać by nie chciał. Ja bym tego za te 50 PLN/rok co Marcus Fluberowi dał w kontrakcie nie dał a w beGM wsiąkłem mocno.

-1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@LeweBiodroSmokaPlanowałes podpisać go dużo niżej. Zapewne rozdzielając MLE 

Godzinę temu, Eld napisał:

Hola hola @ignazz. Robotę @BMF po LAFie to Ty szanuj bo nikt o zdrowych zmysłach tej kuwety przez parę lat ogarniać by nie chciał. Ja bym tego za te 50 PLN/rok co Marcus Fluberowi dał w kontrakcie nie dał a w beGM wsiąkłem mocno.

-1

Ja nie pisze ze nie szanuje tylko trudno o krytykę ruchów ogólnie bo zawsze to dobry powód aby zrzucić na konto poprzednika ( który rozwalił klub) to wygodny fotel do krytyki innych bez możliwości w sumie otrzymania kontry 

sama robota i sam zamysł reanimacji clippers zacny i o tym pisaliśmy kiedyś 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ignazz napisał:

Planowałes podpisać go dużo niżej. Zapewne rozdzielając MLE 

Źle, bardzo źle prowadzisz kampanię, tyle Ci powiem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Supermax dla Paula, max dla Blake'a, kontrakt dla Jordana, pick i swap za Melo, -47 milionów długu to mój poprzednik - reszta ruchów to ja. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo nadinterpretujesz czyjeś wypowiedzi i próbujesz potem tym negatywnie manipulować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ignazz napisał:

LMA to jeden z niższych kontraktów lidera w naszej grze poza rookie contract a Wiggy gra za ponad polowe kwoty. 

Cos w arkuszu się nie zgadza? 

Co do Mle technicznie to oczywiście przyznaje ze nie ma takiej opcji. Tylko ze sam otwarcie wskazałeś zaskoczenie ze Monte idzie tak szybko. Twoje słowa...

a co jest dziwnego, że nie spodziewałem się przepłacenie Monte? ktoś by się spodziewał?

abstrahując już od wysokości umów, bo rzeczywiście nie są takie złe, to jedyny Twój gracz na teraz, który może być znacznie lepszy i rokuje dobrze to Brogdon, Murray jest po kontuzji i sam pewnie bardzo się obawiasz jego powrotu, Wiggins pewnie za rok zdąży już być w trzech innych klubach +34 letni LMA i 3 picki z których nigdy niewiadomo co będzie

Monte to był mój żelazny slot i mówiłem o tym od początku, nie zrobiłem nic czego mógłbym w jego kontekście żałować, a Ty wymyśliłeś już tyle teorii, że nawet nie dałem rady wszystkiego przeczytać, są pewne granice lania wody ziom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pojawienie się MM w 2 tierze na dzień dobry dało Denver sygnał ze pełne MLE zero oszczędności na inne wzmocnienia i walka na argumenty oddalone od finansowych. A ze to gracz z drugiej rundy na razie zarabiające grosze będący dopiero pozyskany do klubu bez track rekordu to dziwie się ze tak jest tu rl nba oddalone od  beGM Stosujesz argumenty z rl Denver gdzie sytuacja jest tu mocno odmienna. 

5 minut temu, Lucas napisał:

Bo nadinterpretujesz czyjeś wypowiedzi i próbujesz potem tym negatywnie manipulować 

Przecież LBS pisze o tym otwarcie? Tu nic nie interpretuje. 

Tym bardziej nie manipuluje Przeciez w moim interesie jest dyskusja na temat konkretnych kwestii finansowych i czasu gry 

w naszej grze zawodnik z drugiej rundy na kontrakcie minimalnym został sprowadzony w zimie przez GM do zespołu który akurat wycofał się z projektu KP. Zmieniając priorytety. San Antonio wysłali mocna finansowa ofertę szykując spora role w rotacji i oddając minuty poprawiając mimo uruchomienia MLE ( niżej oferty )jeszcze o prawie 5,2 mln pierwotna propozycje ( łącznie ponad 6) 

to nie jest case  Greena z GSW bo nie ten etap kariery gracza będącego w Denver 3 miesiące. 

Zastosowanie analogii z rl Denver nie powinno mieć miejsca bo i zestaw graczy innych i ilość czasu w klubie i co ważne w trakcie tych krótkich momentów DENVER zmieniło koncepcje i cel główny. To drugoroczniakom akurat nie pomaga w adaptacji a przypomne ze pierwszy rok to 26 minut... w totalu. 

Czyli w sumie to rookie ale nie wybrany przez LBS. 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, january napisał:

By nie było, traktuję to jako wiążącą deklarację jak coś 😉 

(bo widzę, że głosowanie raczej przegram, a walczyć mi się aż tak nie chce, skoro fluber się obudził :P )

Lebron james na pewno sie ucieszyl:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manipulowales choćby o MLE i dopiero po wyjaśnienia LBS się z tego wycofałes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, ignazz napisał:

Przecież Lewy nie ukrywał tego zdziwienia?gdy gracz idzie w 2 tierze to już wiesz ze w większości przypadków ( poza wyjątkami) walczysz w zakresie 10-20 mln3 tier to duze prawdopodobieństwo walki na MLE lub zakres około 5-10 w czym problem jak GM sam to napisał? 

Ogólnie to masz dość mało argumentów w tej walce, ale są dla niektórych one poważne (dostałeś już głosy). Zamiast się na nich skupiać, to tworzysz całkowicie zbędne meandry i niepotrzebne ataki na rywala, które po prostu zniechęcają i jedynie tracisz na tym głosy. Wypisując też niestety wiele bzdur deklarujesz się na konkretne rzeczy w kontekście przyszłości - przykładowo tu tracisz na poprzednim (w kwestii Butlera poruszanym) pomyśle postawienia na Dejounte Murraya.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po co mi wzmocnienia? mam tylu potencjalnych starterów w rosterze, że jedyne co musiałbym dodać to jakiś bolków na resztę slotów, ale i to niekoniecznie, bo od zawsze gram krótką rotacją

gdyby teraz MM nie dostał oferty to na pewno ktoś by chciał po niego sięgnąć żeby nawet spróbować przystealować, i z tym się liczyłem, to cała tajemnica, na pewno nigdy nie było tak, że chciałem na nim przyoszczędzić, tak jak to było z extension dla Joka i Harrisa i wielu innych przypadkach gdy zawsze dawałem za dużo co do value (Gibson, Iggy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do morrisa padla odpowiednia obietnica a ja podobnie jak @Lucas zamierzam traktowac obietnice tam zamieszczone smiertelnie powaznie. Zaglosowalem na spurs ale jak zlamia obietnice to maja ode mnie 0-82 w sezonie regularnym:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, fluber napisał:

Lebron james na pewno sie ucieszyl:)

Zaoferowałem ile mogłem, nie moja wina że niektóre części agenta to głupole i klepią niekorzystną ofertę od Raptors 😉 

Teraz, fluber napisał:

ale jak zlamia obietnice to maja ode mnie 0-82 w sezonie regularnym:)

Może nie aż tak, ale powodowałoby to regularne wpie*dole na FA.

Ja sobie przypomniałem wielokrotne deklaracje Qcina na 20 mln dla Rubio i zmieniam ten głos u Tuckera właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi