Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam teraz czekac az zaglosujemy gdzie idzie Gordon Hayward dopiero potem bedziemy czy jest sens Danilo glosowac?

 

Wszystkie głosowania są jednocześnie.

 

Jeśli będziesz pierwszy idzie do Ciebie.

 

Jeśli będziesz drugi to mamy różne opcje.

 

a) Jak Utah wygrają Haywarda to nie maja kasy na Gallo i idzie do Ciebie

B) przegrają Haywarda, to muszą podpisać Hilla, ale Gallo już tylko mogą. MJ1 będzie decydował czy podpisuje Włocha.

Kolejny raz polecam mój samouczek, który wyjaśnia te wszystkie kwestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z sapem 50/50 i nie wiem na kogo głosować, niby Indiana więcej hajsu ale balbym się na jego miejscu że tam jakiś skandal wyjdzie, Georgea zdealuja albo odejdzie i będzie sapciowi smutno przez te 4 lata

 

Mam nadzieję, że o dobre samopoczucie Holidaya też będziesz się tak martwił w razie czego ;)

 

Nie no 30mln to dużo, a przecież nawet jak George odejdzie to mają kolejne wolne środki na kogoś dużego i fajnego prospecta Turnera. A Denver gwarantuje sportowo więcej, ale też tylko na poziomie II rundy PO.

 

Temat niejednoznaczny, ale chyba jednak Milsap w Indianie, a Holiday u Pelikanów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Jak Wizards wyrównują ofertę Portera, a Denver wygra głosowanie to Iggy to wtedy trafia do Colorado.

no jak to? miało być ryzyko po stronie podpisujacego rfa, a matchowanie dopiero na koniec tury. oczywiście w regulaminie tego nie ma ale chyba była co do tego zgoda, nie pamiętam już trzeba będzie to odkopac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to? miało być ryzyko po stronie podpisujacego rfa, a matchowanie dopiero na koniec tury. oczywiście w regulaminie tego nie ma ale chyba była co do tego zgoda, nie pamiętam już trzeba będzie to odkopac

 

A mój samouczek zatwierdzony przez January czytałeś?

 

Nie odwracaj tutaj kota ogonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieno spoko nie będę się upieral, tylko pytanie czy Andre by poczekal aż Wizards zmatczuja czy by jebnal focha że nie jest szanowany i nie będzie na żadnego Portera czekał :)

 

BTW jaki samouczek bo chyba nie wiem o czym mowa?

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Danilo powinien brac hajsik z Nowego yorku, wiecej zarobi z bycia tutaj: nowe reklamy i kontrakty moga sie posypac i  moze byc 1,2 opcja, a nie czekac na rozwoj wydarzen w Utah gdzie traktuja go jako awaryjne kolo ratunkowe

Edytowane przez Cris155s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie focha? to jest liga na naszych zasadach i gracze to boty, które muszą dostosować się do naszych reguł

 

co jeszcze do Sapa - skoro w normalnej NBA wziął tylko dwa lata gwarantowane, to tutaj odmówi Nuggets trzech lat z dodanym Bledsoe czy wybierze Pacers dla dodatkowej kasy, choć spokojnie za 3 lata może podpisać jeszcze paroletnią umowę lub i tak te 30 baniek otrzymać?

 

to tyle z marketingu :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Danilo powinien brac hajsik z Nowego yorku, wiecej zarobi z bycia tutaj: nowe reklamy i kontrakty moga sie posypac i moze byc 1,2 opcja, a nie czekac na rozwoj wydarzen w Utah gdzie traktuja go jako awaryjne kolo ratunkowe

też się ku temu skłaniam o dziwo, jakoś mi styl makaroniarza do tych mormonow nie pasuje, a temu olewusowi bycie the guy w gorszej druzynie chyba nawet bardziej pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko tu zaczynałem to pytałem się Januarego czy kolejność ma znaczenie i mówił, że nie. Tak, więc będąc w pełni uczciwym to nie powinniście nawet tego brać pod uwagę w głosowaniu :)

 

Sap do Pacers :)


też się ku temu skłaniam o dziwo, jakoś mi styl makaroniarza do tych mormonow nie pasuje, a temu olewusowi bycie the guy w gorszej druzynie chyba nawet bardziej pasi

 

no bez jaj. Facet będzie pierwszą ofensywną opcją Utah Jazz, w poważnym zespole z aspiracjami.

 

Brooklyn tu nie ma nawet czym się licytować, on może tylko czekać, że Hayward zostanie w Utah i Włoch jak niepyszny będzie musiał trafić do Nets :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie focha? to jest liga na naszych zasadach i gracze to boty, które muszą dostosować się do naszych reguł

 

co jeszcze do Sapa - skoro w normalnej NBA wziął tylko dwa lata gwarantowane, to tutaj odmówi Nuggets trzech lat z dodanym Bledsoe czy wybierze Pacers dla dodatkowej kasy, choć spokojnie za 3 lata może podpisać jeszcze paroletnią umowę lub i tak te 30 baniek otrzymać?

 

to tyle z marketingu :)

popieram - Sap w denver z jokicem i bledsoe to bankowy top4 seed na zachodzie, Indiana za to wydaje mi się bardzo smutną opcją i nawet nie wiadomo kto tam na PG zostanie bo na nikogo dobrego ich chyba nie stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.