Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ogólnie ustawianie się w grach internetowych to norma. Przecież po latach wyszło potwierdzenie, że Żurek dziś dobrze znany jako Rafał Żurowski siedzi w Arce Gdynia na jakimś managerskim stanowisku ustawiał wspólnie pytania z sędziami, a w samej grze brały udział takie sławy jak Łukasz Woźny vel iti, Filip Kapica czy Mateusz Święcicki. IFQ było wielką internetową inicjatywą trwającą przez lata i nie obyło się bez kantu na najwyższym szczeblu.

Piękne czasy to były 

Btw uz. Żuras nie Żurek

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą pomyliłeś chyba Swiecickiego z Cwiakala, bo Święty raczej nie grał. 

Z Woźnym robiliśmy w pracy małe śledztwo kiedyś na konfie w pracy, bo pracuje z ludźmi z ifq i to raczej nie jest ten znany z IFQ. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Kiedy Brdzie formularz do głosowania ?? 

Najpierw Rada musi podjąć wiadomą decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

Swoją drogą pomyliłeś chyba Swiecickiego z Cwiakala, bo Święty raczej nie grał. 

Z Woźnym robiliśmy w pracy małe śledztwo kiedyś na konfie w pracy, bo pracuje z ludźmi z ifq i to raczej nie jest ten znany z IFQ. 

Coś mi się wydaje, że Święcicki był też, ale faktycznie lepiej pasuje Ćwiąkała.

Pracujesz z Łukaszem? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Pracujesz z Łukaszem? :)

Nie. Chodzi o to, że ten Łukasz Woźny co pisze o NBA na TT to raczej nie jest ta sama osoba co na IFQ. 

Iti był z Rzeszowa choćby i wychodziło że to raczej zbieżność nazwisk. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Lucas napisał:

Nie. Chodzi o to, że ten Łukasz Woźny co pisze o NBA na TT to raczej nie jest ta sama osoba co na IFQ. 

Iti był z Rzeszowa choćby i wychodziło że to raczej zbieżność nazwisk. 

Mi się wydaje ten sam. iti udzielał się też na mecz.pl aktywnie i chociaż głównie rozmawialiśmy o tenisie, gdzie są lepsze rynki niż na NBA, to na kosza też często schodziło.

Dwóch Łukaszów Woźnych? Niby możliwe, ale świat jest mały ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, człowiek...morza napisał:

w spoldzielni wbrew pozorom jest tez january

mi bylo proponowane, ale stanowczo odrzucilem.

Pozyskanie Ojca Założyciela to jeden z naszych największych sukcesów - choć obawiam się ze jakby elektorat antysota i antylakers to jedyne osoby które by na nas zagłosowały to my sami :) 

@Alonzo Ty jesteś naszym tajniakiem, nie możemy wszystkich przedstawiać Światu, musimy tez działać z zaskoczenia . 

Obserwujemy tez kilku nowych GMow , każdy głos się liczy w walce z Syndykatem, wiec niedługo nasza grupa powinna się rozrosnąć , a jej macki będą sięgać daleko poza beGM, może przejmiemy tez simbasket - plany mamy ambitne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A już się bałem, że wypadłem z łask Prezesa ;) 

Zatem ciiiiiiiiii.. żeby  nasi GMowie nic nie podejrzewali. 

I jak możecie weźcie z Tangiersem jak będziecie wracać na plaże przynieście coś do picia z lodówki, bo Sylvinho znowu wszystko wypił ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Alonzo napisał:

I jak możecie weźcie z Tangiersem jak będziecie wracać na plaże przynieście coś do picia z lodówki, bo Sylvinho znowu wszystko wypił ;) 

Sylvek to jest prze gość. Siedzi cicho, na zlocie też tylko szelmowski uśmieszek, delikatnie sącząc piwerko a jak przychodzi co do czego to nagle otwiera imprezę Hardenem i Durantem.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferta dla Harrisa by byla zgodna to musi wyglądać:

13.03/13.68/14.33/14.98

Rosnie o 0.65

Daje nam to wtedy 56.02/4

Wiem, ze jestem strona umowy ale ksiegowo az tak wiele dla niego sie nie zmienia.  Dodajemy po 0.3 w pierwszym i drugim roku a odejmujemy 0.6 w czwartym gdzie ma PO. 

@MarcusCamby

@january

@ozzy110

Dajcie znac jak to widzicie, z gory dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Eld napisał:

Sylvek to jest prze gość. Siedzi cicho, na zlocie też tylko szelmowski uśmieszek, delikatnie sącząc piwerko a jak przychodzi co do czego to nagle otwiera imprezę Hardenem i Durantem.

Przecież Sylvkowi na zlocie to się buzia nie zamykała. O BeGM mi gadał przez dwie godziny non stop i jeszcze próbował z mną handlować tego Davisa.

Już w pewnym momencie miałem go dosyć i uciekłem do karla i elwariato, by odpocząć od tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tl;dr

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ignazz serio, to Twój najlepszy wpis w historii hahahaha, byłem tak zaczytany ze miałem kolizje wózkami z inna mamà haha

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ignazz napisał:

przejawem tego jest swoisty kontakt poza Forum na grupie FB (

O, to mam też oddzielna Spółdzielnie z Ozzym i Polishlama, bo też kontaktowaliśmy się przez FB :)

Kiedy oprócz bycia najlepszym centrem w lidze jesteś jeszcze inspiracją do tworzenia się struktur mafijnych w grze na polskim forum

5cd4a56c021b4c03563ac952-750-375.jpg

• Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ignazz serio, to Twój najlepszy wpis w historii hahahaha, byłem tak zaczytany ze miałem kolizje wózkami z inna mamà haha

Jesteś Kobieta? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ignazz trochę przypomina członków PiS szukających wroga w każdym kto ma inne zdanie, ale na szczęście tu marne ochłapy jak 500+ nie przejdą i Monte Morris wie gdzie będzie mu lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ignazz napisał:

Jesteś Kobieta? 

Robiłem kiedyś dwie lesbijki, wiec muszę mieć w sobie ten pierwiastek kobiecości :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze chwila i ktoś będzie próbował wmówić, że z @LeweBiodroSmoka montujemy przy okazji zgodę Lecha z Pogonią. 

Ale propsy @ignazz za entery!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi