Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

aż tak mocne czepianie się do TO to moim zdaniem przesada, gracz wie, że jak zaprezentuje poziom to hajs dostanie a oferta Lucasa daje opcję na więcej

No właśnie tej kasy nie dostanie, bo wtedy Lucas podejmie opcje zespołu.

Jako backup Lillarda był bardzo wartościowy, teraz trochę stracił na wartości jako trzeci PG w Nets będąc za bardzo mocnym duetem Russell/Dinwiddie. W Wolves ma ogromną szanse podbić sobie wartość. Opcja z team option mu się nie opłaca. Opcja z TO jest opłacalna, tylko wtedy gdy jest nadwyżka finansowa, a tu jej nie ma. Tylko milion różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas rolesów trudniej podpisywać niż w RL NBA. Bazz chyba nigdy poza minimum nie wyszedł, zarobił jakieś 10 mln w ciągu swej kariery, a RL nawet nie ma w pełni gwarantowanej umowy, ale tu zaraz hurr durr :P 

No ale powiedzmy, ze jako agenci spełniacie swoją funkcję, bo myślę o full gwarantowanym 6/2, wtedy to już no-brainer w jego sytuacji finansowej. Muszę tylko sprawdzić kwestię tax i spotów w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Nieważna, bo nawet nie wiemy kto to ma być :) Zwłaszcza, że są M.Thomas i I.Thomas w tej rundzie FA.

Jak coś to u mnie dostanie więcej minut niż u Ciebie 😉 

Minuty na centrze dostaną Lopez, Dedmon i Olynyk. Bron będzie grał na pf. Niby jakim cudem dasz mu wiecej? Olynyk po 15 minut jako zmiennik Brona i to na pf tylko i wyłącznie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Radzie za wyrozumiałość, szczerze mówiąc to ja chyba nigdy nie brałem udziału w kontrofertach (zawsze pierwsze Tury i ostatnia, albo sobie tego nie przypominam) stąd ten fakap, zresztą wiedząc o ofercie LAL dla Howarda, pisałem, że i tak jest ostatni na liście prio co potwierdza moje uczciwe zamiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

A jeszcze rada nie określiła co z ofertą Qcina na K. Thomasa, który nie bierze udziału w grze. Nawet nie wiadomo czy chodzi o Matta czy Isiaha. Oferta nieważna?

No przecież pisałem ze chodzi o Matta :P chyba znamy się na tyle ze wiecie ze ja imion jakiś bolców nie ogarniam za bardzo :P McGrudery i tym podobne :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevcu napisał:

Minuty na centrze dostaną Lopez, Dedmon i Olynyk. Bron będzie grał na pf. Niby jakim cudem dasz mu wiecej? Olynyk po 15 minut jako zmiennik Brona i to na pf tylko i wyłącznie? 

ogólnie zaczynają się odjechane fantazje i manipulacje, najwyraźniej Dedmon nie jest tak dobrym rim protectorem, że trzeba go otoczyć prawdziwą bestią :) 

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

No właśnie tej kasy nie dostanie, bo wtedy Lucas podejmie opcje zespołu.

Jako backup Lillarda był bardzo wartościowy, teraz trochę stracił na wartości jako trzeci PG w Nets będąc za bardzo mocnym duetem Russell/Dinwiddie. W Wolves ma ogromną szanse podbić sobie wartość. Opcja z team option mu się nie opłaca. Opcja z TO jest opłacalna, tylko wtedy gdy jest nadwyżka finansowa, a tu jej nie ma. Tylko milion różnicy.

póki co irl to on jest bliżej wypadnięcia z ligi niż jakiejś kasy i taka opcja jest dla niego spoko mimo wszystko; Lucas nawet jak go zwolni a on podpisze gdziekolwiek za minimum to jest do przodu a jak zagra breakout season to przecież tylko katastrofa musiałaby sprawić żeby rok później nie dostał hajsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, january napisał:

Przy wygraniu Josepha i Bazemorea dostają pieknego bana. 

Fluber dostać może gładko Matthewsa.

przeciez to chyba oczywiste ze jak wchodzi joseph, to bazemore nie bo mnie na niego nie stac?

21 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Nie musi pisać o MLE, przecież już to omawialiśmy i sam przyznałeś mi racje w tej sprawie.

Nawet gdyby trzeba było, to oferty byłyby nieważne, bo on nawet nie ma 50% cap space by dać takie oferty.

Nie graj Jasiu brzydko ;)

piekny przyklad jak jasiowi nienawisc do knicks przyslania logiczne myslenie

przedszkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, january napisał:

LeBron to może też schodzić na SF, mam piękne flexibility z pozycjami, jednak backup Goberta to gorsza sprawa jak chodzi o mpg.

Bajule opowiadasz :)

W tamtym sezonie miałeś nominalnie jednego centra i grałeś nim 32 minuty. Minuty na centrze dostawał też KO, który teraz też musi dostawać minuty na tej pozycji, no chyba że Lakers zaraz będą nim handlować... 

Ogólnie wygląda na to że mimo zapewnień ze strony gm-a to Dedmon nie jest takim kozakiem jak tutaj słyszeliśmy... 

Rotacja s5 LAL na ten moment:

DAR-Huerter-Butler-James-Dedmon

No i z ławki na sf masz Ingrama, na sg Korvera, pf KO. Ta młodzież niby złoto ale czuje mocno ograniczone minuty z ich strony. No i ten Robin Lopez to wygląda jak ostatnia deska ratunku tutaj bo Davis czy Looney po takich ofertach raczej daleko od Lakers. No chyba że liczysz na promo w 4 rundzie dla Kantera, także wygląda na to że obaj zagrają z Lopezem w Cali, pytanie pozostaje tylko który gdzie i za ile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

No teraz będzie szersza :)

Ale ogólnie @shevcu bez urazy, ale dałem minimalnie więcej kasy niż Kings Lopezowi, te same minuty, lepszy zespół i jeszcze GOATa w kreowaniu umów wysokim. No nie ma podejścia ta oferta Sacto do mojej.

1. Masz węża w kieszeni więc z 200 tysięcy to nie jest jakaś mega przebita... 

2. To dajesz większe, te same, czy po podpisaniu juz mniejsze... 

3. Ten GOAT ma rok-dwa gdzie jeszcze coś przed zjazdem zejdzie fizycznie. 

4. Oferta Kings jest kasowo minimalnie gorsza ale sam przyznałeś że mega podobna.. 

A i najważniejsza rzecz w koncu uda sie zweryfikować DARa w zespole, gdzie gracze potrzebują pilki w rękach a nie w Nets gdzie tam bylo pod niego sporo ustawione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Nie wiem shevcu po co teraz atakujesz mój zespół szczerze mówiąc, mi się za bardzo nie chce na to nawet odpisywać. U Ciebie Robin Lopez to backup najlepszego gracza teamu (sam pisałeś o 14-16 mpg), u mnie mógłby spokojnie liczyć na przynajmniej takie same minuty, a raczej i większe (choćby z samego faktu, iż u Ciebie wylecieć musiałby Gobert, a u mnie ktokolwiek z kwartetu Ingram/LJ/Olynyk/Dedmon, by zwiększyły mu się mpg - zaleta multipozycyjności kilku moich graczy). Podobna (ciut większa u mnie) kasa, podobne minuty (jak mają być większe to u mnie, a nie u Ciebie), znacznie lepszy team u mnie, przyjemna dla wysokiego mającego za rok PO gra z LeBronem. Po prostu nie masz za bardzo argumentów tutaj (bo jakie?).

Ogólnie wyjebalo mi post ale w skrócie, gra z Jamesem to żaden argument bo oni ze soba nie grali. Gdyby grali to może to byc argument a tak to jakies bajki ale niektorzy moze je lubia. Nikogo nie atakuje, niektorzy to są przewrazliwieni na swoim punkcie z big marketów. Ogolnie opcja z Kanterem tez mi pasuje, takze niewazne jak potoczy sie glosowanie a na pewno bede zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, january napisał:

Ogólnie dla wysokich gra z LeBronem Jamesem akurat jak najbardziej jest argumentem, Tristan Thompson i Timofey Mozgov mogliby coś na ten temat powiedzieć 😉 

Kevin Love, jego lęki wiecznie jego wina też :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.