Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

A jak byś chciał rozstrzygnąć remis jak by Ci 5 i 6 nie wypaliło a na 1 TYLKO jeden GM dał by taką samą ofertę jak Ty i w głosach było by 14:14? Kłócił byś się pewnie, że przecież był nr 1 czyli priorytet.

 

W przypadku remisu pierwszeństwo ma: 1.aktualna drużyna 2. drużyna, która ma więcej wygranych w poprzedzającym RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ale któregoś MUSI określić jako prio. 

Dlaczego?

Fluber złożył pięć oddzielnych ofert. Nie ma tutaj żadnych warunków, więc o jakich priorytetach mowa?

Potem w kontrofertach wprowadził warunki, co mógł, zgodnie z 5.43 [Jedyne co może wpłynąć na warunki i priorytety złożonych ofert to kontroferty.]

Craig jest tutaj warunkowo względem Davisa i Lopeza, co zostało wprost napisane. Może ten sam zapis cyfr nie był precyzyjny, ale przecież fluber wszystko dokładnie opisał: Davis, jeśli nie Ibaka, Lopez, jeśli nie Davis i Ibaka, Craig - jeśli nie Davis i Lopez, reszta względem siebie nie ma znaczenia.

O co Wam chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

 

W przypadku remisu pierwszeństwo ma: 1.aktualna drużyna 2. drużyna, która ma więcej wygranych w poprzedzającym RS

5.34b W przypadku remisu pierwszeństwo ma: 1.aktualna drużyna 2. drużyna, która ma więcej wygranych w poprzedzającym RS

5.35c W przypadku gdy jeden gracz zbierze wszystkie "jedynki", ale nie podpisze umowy z powodu priorytetów, decyduje liczba drugich miejsc oraz w przypadku remisu punkt 5.34b

------------------------

5.35c odnosi się do 5.34b. Ja mówię o takim przypadku. Hawks nie złożyli oferty więc już puszczają Craiga free.

14. Charlotte Hornets 20-62
15. Detroit Pistons 20-62

Mówię o takim przypadku. Do kogo miał by trafić Craig? Remis 14:14, w drugich miejscach to samo, bilans z @ozzy110 macie ten sam.

2 minuty temu, BMF napisał:

O co Wam chodzi?

Właśnie o to:

2 minuty temu, BMF napisał:

Może ten sam zapis cyfr nie był precyzyjny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zaraz zaczne usuwac posty, bo mocna eskalacja konfliktu poszła zbędna i nie dajecie mi spać. Źle jak dalej nie będzie tu merytoryki tylko wzajemne niemiłe teksty. Więc się uspokojcie i ochloncie trochę do jutra.

Ja jestem WYJĄTKOWO spokojny :). Pełna kulturka więc nie waż się niczego mojego usuwać. Ktoś inny tam śmieci wynosi, ktoś kogoś wyrzuca. 

Dzień jak co dzień w beGM :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Dlaczego?

Fluber złożył pięć oddzielnych ofert. Nie ma tutaj żadnych warunków, więc o jakich priorytetach mowa?

Potem w kontrofertach wprowadził warunki, co mógł, zgodnie z 5.43 [Jedyne co może wpłynąć na warunki i priorytety złożonych ofert to kontroferty.]

Craig jest tutaj warunkowo względem Davisa i Lopeza, co zostało wprost napisane. Może ten sam zapis cyfr nie był precyzyjny, ale przecież fluber wszystko dokładnie opisał: Davis, jeśli nie Ibaka, Lopez, jeśli nie Davis i Ibaka, Craig - jeśli nie Davis i Lopez, reszta względem siebie nie ma znaczenia.

O co Wam chodzi?

Moze nie byl precyzyjny ale z opisem powinien byc juz jasny. 

Ty nie miales zadnych problemow ze zrozumieniem jaka oferte zlozylem

Chodzi o to ze jak wygram lopeza lub davisa to craig spada do 4 tury a paru osobom sie to nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Moze nie byl precyzyjny ale z opisem powinien byc juz jasny. 

Ty nie miales zadnych problemow ze zrozumieniem jaka oferte zlozylem

Chodzi o to ze jak wygram lopeza lub davisa to craig spada do 4 tury a paru osobom sie to nie podoba.

Odpowiedz na moje pytanie? Wszyscy wiem, że w poniższym przypadku walczył byś jak lew bo w końcu Craig miał jedynkę.

4 minuty temu, Eld napisał:

5.34b W przypadku remisu pierwszeństwo ma: 1.aktualna drużyna 2. drużyna, która ma więcej wygranych w poprzedzającym RS

5.35c W przypadku gdy jeden gracz zbierze wszystkie "jedynki", ale nie podpisze umowy z powodu priorytetów, decyduje liczba drugich miejsc oraz w przypadku remisu punkt 5.34b

------------------------

5.35c odnosi się do 5.34b. Ja mówię o takim przypadku. Hawks nie złożyli oferty więc już puszczają Craiga free.

14. Charlotte Hornets 20-62
15. Detroit Pistons 20-62

Mówię o takim przypadku. Do kogo miał by trafić Craig? Remis 14:14, w drugich miejscach to samo, bilans z @ozzy110 macie ten sam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Zaraz zaczne usuwac posty, bo mocna eskalacja konfliktu poszła zbędna i nie dajecie mi spać. Źle jak dalej nie będzie tu merytoryki tylko wzajemne niemiłe teksty. Więc się uspokojcie i ochloncie trochę do jutra.

I skończcie do kurki nędznej wynosić privy publicznie.

Na PW można nawet wasze matki, żony i córki od kurew wyzywać. Jasiek pozwala.

@fluber masz dość przyzwoitości by odejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Właśnie o to:

Pewnie dlatego fluber wszystko opisał: Craig jest warunkowo od Davisa i Lopeza, Davis oraz Lopez od Ibaki, ale Craig nie jest warunkowo w stosunku do Ibaki (nie wiem jak miałby ich obu podpisać, ale to inna sprawa). Skąd jakiekolwiek wątpliwości? Wprost z komentarza flubera wynika, że numeracja ma charakter porządkowy, nie merytoryczny, tego nie da się inaczej zinterpretować, nawet go rozumiem, bo ciężko byłoby powyższą kombinację zapisać cyfrowo, więc zrobił to słownie.

Robicie chaos bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Na PW można nawet wasze matki, żony i córki od kurew wyzywać. Jasiek pozwala.

@fluber masz dość przyzwoitości by odejść?

O co Ci chodzi? I co ma do tego przyzwoitosc? Jak ktos nie wykonuje Twoich polecen to nie jest przyzwoity? 

Czy Ty masz dosc przyzwoitosci zeby nie szantazowac emocjonalnie mnie i innych ultimatum " albo Ty albo ja"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Pewnie dlatego fluber wszystko opisał: Craig jest warunkowo od Davisa i Lopeza, Davis oraz Lopez od Ibaki, ale Craig nie jest warunkowo w stosunku do Ibaki (nie wiem jak miałby ich obu podpisać, ale to inna sprawa). Skąd jakiekolwiek wątpliwości? Wprost z komentarza flubera wynika, że numeracja ma charakter porządkowy, nie merytoryczny, tego nie da się inaczej zinterpretować, nawet go rozumiem, bo ciężko byłoby powyższą kombinację zapisać cyfrowo, więc zrobił to słownie.

Robicie chaos bez powodu.

Czy Nicolo Melli może być przed Tylerem Johnsonem w Pelicans? Albo w kolejności porządkowej albo jako warunek?

Teraz, fluber napisał:

O co Ci chodzi? I co ma do tego przyzwoitosc? Jak ktos nie wykonuje Twoich polecen to nie jest przyzwoity? 

Czy Ty masz dosc przyzwoitosci zeby nie szantazowac emocjonalnie mnie i innych ultimatum " albo Ty albo ja"?

Ja osobiście liczę, że Jasiek nie skasuje tego co tutaj zaszło i BeGMowa brać stanie po mojej stronie. Nie zrobiłem nic haniebnego, normalnie omawiałem regulamin i nieścisłości ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Czy Nicolo Melli może być przed Tylerem Johnsonem w Pelicans? Albo w kolejności porządkowej albo jako warunek?

Nie, bo złożyłeś mu ofertę w fazie ofert, więc nie możesz zamienić miejscami Melliego i Johnsona, skoro Melli był warunkowo od Johnsona w fazie ofert. Fluber złożył w fazie ofert pięć samodzielnych ofert, w fazie kontrofert dał np. priorytet Davisowi i Lopezowi nad Craigiem, bo w fazie kontrofert mógł to zrobić. Gdzie tu błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem niedawno wpisać ze dawno u nas nie było jak zawsze ale chyba nie muszę. 

Widzę tu pare niespójności. Ogólnie w grze a nie AD personam.

Po pierwsze (1. Aby nie było wątpliwości ) zwyczajowo graczy zawsze numerowaliśmy aby wykazać do dyskusji priorytety ( chce Duranta a potem Butlera) i nawet gdy na obu była kasa ten priorytet był ważny w dyskusjach i dopieszczaniu ego Gwiazd.  Dajesz listę która ma poprzez porządek i numerację uprościć ofertę oraz jednak dać trochę informacji głosującym. 

2. Czasem to pomaga ale czasem przeszkadza gdy nazwiska są równe a miejsce jest na wszystkich 5 średniaków.

Stad nerwy i obie strony mówią o czymś innym.

Zwyczajowo dopisujemy zawsze te priorytety niezależnie czy GM wybiera gracza 1 z 2 do podpisu czy ma miejsce na obu. 

Ten zwyczaj nijak się ma do CBA regulaminu oraz nawet tie breakera

3. Fluber zgodnie ze swoim czuciem chce wszystkich 5 graczy i ma ich na tej samej polce i dając „ wszystkim” jedynki nie chce tracić głosów. Jest to już takie szare i nieostre bo rozumiem intencje x5 to mimo wszystko oferta w taki sposób z innego powodu budzi kłopot. Po jej wysłaniu otwieramy precedens co autor ma na myśli co MOŻE w przyszłości być sposobem na oszukanie systemu.

Stad osobiście uważam ze niestety te kolejności mimo ze to czasem głupota musi być zawsze przypisana nawet gdy stać Ciebie na wszystkich 

chyba ze zmienimy zwyczaje i wtedy tych bezwarunkowych zawsze damy jako jedynki które po prostu są wszyscy priorytetem 

niestety praktyka była inna wiec trudno teraz to poprawić 

@fluber rozumiem intencje i jest logika w tym co piszesz ale jednocześnie spójrz na to ponad interes jednego klubu 

przewrotne jest to co proponujesz gdy piszesz ze jedynka odpada gdy wejdzie mi szóstka. Robi to po prostu bałagan wiec trzymajmy się 1 2 3 itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

O co Ci chodzi? 

Poddaje się. Rada zadecyduje.

3 minuty temu, fluber napisał:

I co ma do tego przyzwoitosc? Jak ktos nie wykonuje Twoich polecen to nie jest przyzwoity? 

 

Przyzwoitość to nie wyzywać.

Przyzwoitość to nie szantażować.

@MarcusCamby i @fluber walnijcie se po setce i po ryju. Nie jesteśmy pod trzepakiem. Do spania i rano usiąść na spokojnie.

 

P.S: i dlatego nie udzielam się w temacie 'Polska scena polityczna' :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BMF napisał:

Dlaczego?

Fluber złożył pięć oddzielnych ofert. Nie ma tutaj żadnych warunków, więc o jakich priorytetach mowa?

Potem w kontrofertach wprowadził warunki, co mógł, zgodnie z 5.43 [Jedyne co może wpłynąć na warunki i priorytety złożonych ofert to kontroferty.]

Craig jest tutaj warunkowo względem Davisa i Lopeza, co zostało wprost napisane. Może ten sam zapis cyfr nie był precyzyjny, ale przecież fluber wszystko dokładnie opisał: Davis, jeśli nie Ibaka, Lopez, jeśli nie Davis i Ibaka, Craig - jeśli nie Davis i Lopez, reszta względem siebie nie ma znaczenia.

O co Wam chodzi?

Trzeba te numerki mieć przejrzyste bo inaczej extra robota idzie do Rady której trudniej wyczytać kolejność gdy zaczniemy opisem promować 6 nad 2. 

Wiem o co chodzi Tobie ale zachowujmy kolejność 123 dla przejrzystości głosujących i komisji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Nie, bo złożyłeś mu ofertę w fazie ofert, więc nie możesz zamienić miejscami Melliego i Johnsona, skoro Melli był warunkowo od Johnsona w fazie ofert. Fluber złożył w fazie ofert pięć samodzielnych ofert, w fazie kontrofert dał np. priorytet Davisowi i Lopezowi nad Craigiem, bo w fazie kontrofert mógł to zrobić. Gdzie tu błąd?

Nie jest nigdzie napisane, że Melli jest warunkowy od Tylera Johnsona. Nie dałem żadnego wyjątku. Teoretycznie więc to mogła być lista porządkowa ( chociaż nie ma czegoś takiego, regulamin jasno mówi o liście priorytetowej, a te wyznaczają numerki i tak było od pierwszej tury, pierwszego FA ).

Nie rozumiemy się w sprawie regulaminu. Być może jest on nieścisły, być może wymagał omówienia. I można było to rozwiązać jak dorośli ludzie, gdy napotykają problem. Ale to już się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Moze nie byl precyzyjny ale z opisem powinien byc juz jasny. 

Ty nie miales zadnych problemow ze zrozumieniem jaka oferte zlozylem

Chodzi o to ze jak wygram lopeza lub davisa to craig spada do 4 tury a paru osobom sie to nie podoba.

Lepsze 123 niż opis który można potem przekręcić lub nie zrozumieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.