Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

To zostało ustalone jeszcze podczas mojego poprzedniego pobytu w Radzie.

A czlowiekmorza, jedyny radny w historii który traktował radę jako poletko dla swoich pytań i interesów rzucający oskarżenia to grubsza obrzydliwość

widze polityka antyknicks dalej oczkiem w głowie gm'a lakers.

no ale coz, tak to ejst jak sie samemu c***owo zarzadza i trzeba liczyc na magica

szczerze mowaic bylem ogolnie pewien 5 ofert czytajac wczoraj regulamin.

tera nagle 4. 

c***nia

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Powtórzę: jedyna persona w historii wypieprzona z Rady zarzucająca interesy innym to taka typowa ryża obrzydliwość.

nie chce mi sie poraz n-ty ciagnac tematu, nie dostajac konkretnych przykladow, w jaki sposob wykorzystalem rade i wprowadzone regulacje dla swoich interesow

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to duzy minus, bo robilem plan na 5 ofert, a teraz jest praktycznie niemozliwe zeby kogos przystealowac za minimum w tej rundzie. 

Dla realizmu gry to dobra decyzja, ale timing fatalny. Takie rzeczy powinny byc wprowadzane po wszystkich rundach FA. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie chce mi sie poraz n-ty ciagnac tematu, nie dostajac konkretnych przykladow, w jaki sposob wykorzystalem rade i wprowadzone regulacje dla swoich interesow

za to wiem, kto traktowal funkcje admina dla swoich interesow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Yup, nawet ja wprowadziłem wczoraj błąd polishlame z tymi ofertami, bo w regulaminie tak było. Por que ta zmiana?

spytałem, bo nie byłem pewny i już miałem plan opracowany na to a tak extension Bryanta zżera mi jeden slot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie jest potrzebne 5 ofert ale myśle ze powinnismy dopuścić do 5 jeżeli ktoś to planował pare wieczorów wstecz. Szanuje prace innych wiec dajmy spokój - choć to świetny czas aby zrobić i zapowiedzieć zmiany na ZA ROK. 

zrobil ktoś listę tych nazwisk ?

Ps. Paru GM może nie przebrnąć przez 1009 zaległych wpisów i mimo ze temat regulaminu jest wysoko myśle ze ktoś z Bahamas wyślę piec nazwisk z marszu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.