Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, karpik napisał:

To jak mamy traktować głosy @Tecu?

Moim zdaniem tak jakby nie zostały oddane czyli z punktem karnym.

Nic to nie zmieni, bo kungfubestia tak podejrzewałem, że nie zagłosuje. Już z dwa tygodnie temu zgłaszał mi pewne sprawy.

Ale jeśli idzie o zasady, no to wycofanie się z głosu jest równoważne z jego nieoddaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, że moje głosowanie tak wyglądało, przyjmę każdą karę. 

Po byciu umiarkowanym zwolennikiem pozostania Rubio w Knicks, parę rzeczy zmieniło mój pogląd na rzecz Kings. Postanowiłem jednak na nie zmienianie na końcu głosowania, głosu na inną drużynę a na wstrzymanie się.

Zdaję sobie sprawę, że otworzyłem zły precedens i oczekuję kary.

Nie miałem też pewności czy w tym głosowaniu moja decyzja będzie obiektywną, czy też nie będą mną kierowały pobudki bycia na siłę ,,obiektywnym,, , czyli na siłę głosowanie tak by pokazać jaki jestem obiektywny. Nie umiałem tego oddzielić od obiektywnej decyzji, zwłaszcza po wątpliwościach związanych z rolą Rubio w Knicks 

Przy okazji, jeszcze raz zaznaczam, że jestem za tajnym głosowaniem z możliwością zmiany  głosu w czasie dyskusji z późniejszym opublikowaniem głosów, tak jak głosowanie Play offow, tak by w tej trudnej materii, nie było sytuacji, że ktoś "wie" jak zagłosować, bo wynik głosowań innych osób zna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

Jeszcze dużo czasu do III rundy (w sensie nie godzinowym, ale raczej ilość wymian które namieszają w arkuszach i obliczeniach) niemniej, no będzie rzeź.

Ibaka, Zubac, Nance, Looney, Ross, Iguodala, Bazemore, Vleet licząc od najwyższych to chyba pewniacy do pełnych MLE+

A przecież ekip z fullMLE+ będzie (niezależnie od wymian) pewnie ponad połowa. Oj będzie przepłacanie.

Właśnie. Tylery, Tristany i Marviny chyba łapią się do 3 tury nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest już po głosowaniach w II rundzie playoffs, to chciałbym tylko napisać, że takiego grubego WTF(???) jak z Rubio to ja jeszcze u nas nie widziałem.. 

Fluber w którymś poście logicznie opisał sytuację w Knicks krok po kroku Rubio, a Jasiu nawet cytował GMa Knicks odnośnie jego wielkiego szacunku do Rubio i.. nic..  Rubio najpierw zostaje wywalony z pierwszej piątki Knicks na playoffs, gdzie drużyna walczy o mistrzostwo, później dowiaduje się, że ważniejsi od niego są dla Knicks dwaj inni gracze, a dopiero jak już wiadomo, że Marcus Morris odejdzie, to poprawiona zostaje jego warunkowa do tej pory oferta finansowa, a i tak jest gorsza o 7mln od oferty Kings. Co ciekawe części uznanych GMow wcale to nie przeszkadza, że Rubio zapewne swój ostatni wysoki kontrakt ma podpisać upodlony i ośmieszony za 7mln niższą kwotę, gdzie nie ma szans wykazać się przy Irvingu, ale dla większości tych GMów ta sama kwota już jest problemem, by Kelly Oubre pozostał w Magic, dla których był priorytetem w tej rundzie FA i jego rola już w tym momencie jest wyższa od tej, którą pełnił Rubio w Knicks. Krytykuje się Kings, za prowadzenie teamu, ale nie dostrzega, że tam trafiło już prawie tyle samo graczy, ile pozostało w Knicks z drużyny mistrzowskiej.

Gdyby ktoś chciał użyć argumentu, że to Wooden, a nie C_M posadził Rubio na ławce w playoffs, to powiem Wam tylko, że gracza to kompletnie nie interesuje, wręcz jeszcze bardziej obniża wiarygodność GMa. 

Mistrzostwo dla Knicks wygląda na jednosezonowy strzał, w żadnymi innym mistrzowskim teamie nie znajdziecie takiej rewolucji kadrowej, gdzie po zdobyciu mistrzostwa nie licząc dwóch liderów, zostało tylko dwóch innych graczy rotacji z playoffs (przypominam, ze Wilson i Hernangomez to była głęboka ławka).

Odnośnie PJ Tuckera nadal uważam, że wziąłby większą kasę od Wolves, gdyż on w swojej karierze zbyt wiele nie zarobił, ale teoretycznie ta decyzja o pozostaniu w Knicks, jest do obrony. 

Nie mniej jednak brawa dla C_M, za efektywność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.