Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Co Panowie, was tez Rybak zasypuje PMami rozkładając nogi by zmienić głos ? Haha , bez żartów - 

 

Ja głosowalem od razu na Knicks :) 

W głosowaniu staram się decydować możliwie obiektywnie, via Butler

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pisanie o tym jak słabi są Kings i ze Gobert nie przedłuży to już w ogóle jest podsumowanie jaka szumowina jest GM Knicks, który pewnie roztaczał piekne wizje przy próbie ściągnięcia Davisa a teraz krytykuje Kings . 

Tu nie chodzi o słabość Kings, bo to będzie solidny zespół i będzie walczył o Playoffs, ale no jest trochę lepszych drużyn i tych PO moze nie byc, a Rubio mialby dla nich odpuścic glownego kandydata do tytułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Serio myślicie, że Rubio nie weźmie PO i dostanie wyższy kontrakt niż 15 mln?

moze wziac np 3-letni warty 40 mln.

wciaz bedzie w wieku w ktorym mozna podpisac normalny kontrakt

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epickie to sa zarzuty z Nowego Jorku na pm że sie go atakuje i agresywnie walczy o Rubio, gdzie potem wchodzisz w temat i on najchętniej by zmieszał ciebie z błotem a potem jeszcze kazal za to podziękować. 

 

Smith Jr ma na razie byc 6th manem w tym układzie. Nadal nie widzę dobrego dopasowania Rubio, Irving, Leo pod wzgledem spedzania czasu na piłce. Padlo tu haslo mozliwosci wymiany etc. Rybio w real wzial kase i poszedl do Suns. Tutaj tego nie zrobi bo obiecano mu niby liczenie sie z jego glosem i przedsykutowanie ewentualnej wymiany. Nie wiem nad czym tu sie zastanawiać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shevcu napisał:

Twoje drugie konto przeciez zasugerowalo ze Rubio moze byc wymieniony, a jak byly glisy na nie, to sie z tego wymiksowales. Robisz sprytne zabiegi prowe, spoko. 

lol

abstrahujac od wbicia qcina na konto wojnara, to

specem od drugich kont to jestes Ty kolego :d

ten kontrakt Rubio to brat czy Ty zaproponowal? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Grubsze nerwy CMa, spamowanie PMami czytam, no no. O gracza, któremu się powiedziało, żeby wziął zniżkę by grać w Knicks, ale jeśli nie podpiszą innych graczy, jak podpiszą to Rubio nie chcemy, no lol. :) 

Na razie jest 12:12 z tego co widziałem, więc CM-owi brakuje tylko dwóch głosów ( bo miał lepszy bilans w RL season)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shevcu napisał:

Ja ale widzę że masz mega ból ostatnio. Czekamy jeszcze na 4 glosy i zobaczymy jak sprawa sie zakończy. Kings muszą jak dobrze liczę dostać 2 z 4 głosów. Dobrze musi tam byc skrzynka zaspamowana całej 4.

ależ cie dyga, że mozesz zostac z ishem smithem w s5 na pg.

w sumie nie dziwie sie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Zespoły, które na ten moment wydają się mocniejsze:

Warriors, Denver, Lakers, Minnesota, Rockets, Spurs, Suns

Mocniejsze / podobna półka mogą być też: Pelicans (ale nie wiem jakie te wymiany w końcu i po co idą), Thunder i Jazz (podobna sprawa co Pels)

No na to, to ja bym za bardzo nie liczył po ruchach jakie zrobiłem. Wiadomo, Clippers, Portland, czy Memphis na Zachodzię "nie dogonię bo musiał bym oddać SGA, Bagleya, Nurka, Boldena i OG ( a no to nie macie co liczyć ). Nie mniej zobaczymy z jaką formą chłopaki wejdą. Nie tankujemy, to na pewno. Ogrywamy młodych, to też. Będzie wysoki pick i fart jak Dallas z Zionem - będzie zajebiście. Skończę 17-20 = ekstra kasa, czyli też spoko. Coś w okolicach bottom 7-8? Płakał nie będę. Już teraz mogę napisać, że playoffy mi za bardzo nie grożą, no chyba że naprawdę młodzi zamiast systematycznego rozwoju zaliczą eksplozje formy jak Oladipo 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.