Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, karpik napisał:

 Jakbyś może zerknął z łaski swojej co tam słychać w to lato w SacTown, to byłoby nieco lepiej.

Rubio nie miał żadnych ofert od poważnych zespołów w rl, nawet Jazz go olali.

 

Dzieje się to samo co w RL Suns, czyli wymiany, których nie rozumiem:)

Wątpię, żeby Rubio miał wypaść z ligi, gdyby nie oferta od Suns. To, że nie podano żadnych ofert do wiadomości publicznej, to nie znaczy, że Suns byli jedyną drużyną, która chciała go u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Dzieje się to samo co w RL Suns, czyli wymiany, których nie rozumiem:)

Wątpię, żeby Rubio miał wypaść z ligi, gdyby nie oferta od Suns. To, że nie podano żadnych ofert do wiadomości publicznej, to nie znaczy, że Suns byli jedyną drużyną, która chciała go u siebie.

Ale ja nigdzie nie napisałem przecież, że Rubio miał wylecieć z ligi a Suns byli jedynymi, którzy złożyli mu ofertę... Po prostu nie miał możliwości gry w contenderze, więc wybrał, co logiczne, najwięcej kasy. U nas sprawy mają się jednak inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Tu taka walka o Monte, a on w rankingu Flubera jest niżej od Jabariego Parkera :D

Co w tym dziwnego? Dopiero co u nas Jabari Parker został wytransferowany za startera play-offowego teamu z RL NBA i 3 picki w drafcie:)

Cytat

 

Cavaliers-Bulls

CLE out: Jabari Parker

CLE in: D.J. Augustin, 2nd MIN 24', 2nd CHI/PHI 25' worse, 2nd GSW 25'

CHI out: D.J. Augustin, 2nd MIN 24', 2nd CHI/PHI 25' worse, 2nd GSW 25'

CHI in: Jabari Parker

 

 

1 minutę temu, karpik napisał:

Ale ja nigdzie nie napisałem przecież, że Rubio miał wylecieć z ligi a Suns byli jedynymi, którzy złożyli mu ofertę... Po prostu nie miał możliwości gry w contenderze, więc wybrał, co logiczne, najwięcej kasy. U nas sprawy mają się jednak inaczej.

Miał całkiem poważna ofertę z Pacers, która już praktycznie byłą dogadana

 

Cytat

Ricky Rubio is highly likely to sign with the Indiana Pacers 

nie wiem, o ile przebili ją Suns, ale Rubio jednak nie poszedł do play-offowego  dobrze zarządzanego teamu, tylko wziął większą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber ale przecież ja mówię o contenderze, chyba Pacers to inna półka. No i Rubio chciał pójść grać z Bogdanoviciem, ale ten dostał ofertę nie do odrzucenia, jak na ironię, z Utah i wtedy Ricky zaczął mieć wątpliwości. Resztę masz tu: https://www.brightsideofthesun.com/2019/7/24/20707881/report-ricky-rubio-pivoted-phoenix-suns-bojan-bogdanovic-left-indiana-pacers

Analogii do naszej sytuacji jednak tu nie ma żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karpik napisał:

@fluber ale przecież ja mówię o contenderze, chyba Pacers to inna półka. No i Rubio chciał pójść grać z Bogdanoviciem, ale ten dostał ofertę nie do odrzucenia, jak na ironię, z Utah i wtedy Ricky zaczął mieć wątpliwości. Resztę masz tu: https://www.brightsideofthesun.com/2019/7/24/20707881/report-ricky-rubio-pivoted-phoenix-suns-bojan-bogdanovic-left-indiana-pacers

Analogii do naszej sytuacji jednak tu nie ma żadnej.

Ja rozumiem Twój punkt widzenia, ja po prostu nie kojarzę żadnej sytuacji z RL NBA, żeby 28-latek w prime z pierścieniem brał paycut dla drużyny, która 2 miesiące wcześniej nim handlowała (wiem, że to nie CM nim handlował, ale jednak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja rozumiem Twój punkt widzenia, ja po prostu nie kojarzę żadnej sytuacji z RL NBA, żeby 28-latek w prime z pierścieniem brał paycut dla drużyny, która 2 miesiące wcześniej nim handlowała (wiem, że to nie CM nim handlował, ale jednak).

Podejrzewam, że gdyby jakieś 22, może nawet 25 innych drużyn dało te 7 mln więcej Rubio, to bym głosował za jego odejściem z Knicks, ale zrobili to Kings, a oni wg mnie w obecnej sytuacji muszą srogo przepłacić, żeby ktoś tam poszedł. Te 7 baniek to jednak za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Jeśli dobrze widzę to każdy starter Suns będzie w top150 rankingu Flubera na forum.

Zakładam że nie każdy zespół ma taki komfort

Gorzej że ławka przez wiele młodzieży będzie mocno niedoceniona ;( 

Jak skoncze wrzucac to wykorzystam te wyniki do oceny skladow w begm:) hornets tez maja 5 ludzi w top 150 jak dotad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jak skoncze wrzucac to wykorzystam te wyniki do oceny skladow w begm:) hornets tez maja 5 ludzi w top 150 jak dotad:)

Też myślałem o power rankingu ma podstawie tego. 

Tylko może lepiej poczekać do ogłoszenia wszelkich wymiana i koniec FA, żeby był jakoś wartościowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik gdybyś nie posiadał tych future picków Kings to też bys byl tak aktywny w temacie Sacto. Czasami odnosze wrażenie że więcej piszesz o Kings niż Dallas w ostatnich tygodniach. 

Rubio w real poszedł za kasą, organizacja go średnio interesowała, także tutaj nie widzę tego przywiązania do NYK, które w ostatniej chwili zmienili ofertę dla Rubio, zaczynając negocjacje z pozycji, nie jesteś nam az tak potrzebny, wolimy Morrisa i Tuckera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevcu napisał:

Karpik gdybyś nie posiadał tych future picków Kings to też bys byl tak aktywny w temacie Sacto. Czasami odnosze wrażenie że więcej piszesz o Kings niż Dallas w ostatnich tygodniach. 

Rubio w real poszedł za kasą, organizacja go średnio interesowała, także tutaj nie widzę tego przywiązania do NYK, które w ostatniej chwili zmienili ofertę dla Rubio, zaczynając negocjacje z pozycji, nie jesteś nam az tak potrzebny, wolimy Morrisa i Tuckera. 

O Dallas nie ma co pisać, spokój jak w Bieszczadach ;)

Może bym pisał, może bym nie pisał. Mam też jednak kilka innych organizacji, które na FA traktuję na równi z Kings, a nie mam ich picków. Myślę, że dość szczegółowo skrytykowałem Twoje ruchy przy okazji wymiany po Goberta i nie ma sensu do tego wracać. Napisałem jednak, że wg mnie teraz musisz przepłacać FA, żeby tu przyszli i tego się trzymam. Oddałem przecież 3 głosy na Ciebie. No a z Rubio to napisałem nawet, że dla mnie to jest na styku, ale jednak po stronie Knicks, co nawet widać po głosach. Przesadzasz krótko mówiąc, staram się być w kwestii Kings obiektywny na ile mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dopytałem, zero ofensywy w twoim kierunku. Swoje już nt. Rubio pisałem. Jezeli ktoś coś chce wiedzieć nt. rotacji Kings i roli poszczególnych fraczy w zespole, zapraszam śmiało. Czas mam do soboty. W weekend jestem wyjechany więc nie bede udzielal nuestety odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RL NBA weterani często biorą opt-out, by rozłożyć sobie kontrakt na dłuższe lata i jest to normalne podejście 30 paro letniego człowieka. Wcale nie mają ochoty oni co roku testować FA, lecz mieć komfort psychiczny na przyszłość.

Dziwne, że u Nas trend w głosowaniu jest inny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Czemu @Qcin_69 @Lucas @ozzy110 @tangiers @fluber Pelicans są właściwie ostatnim miejscem wyborem dla Joe Harrisa? Sensu w tym nie widzę.

To samo co Lucas. Harris woli dłuższą umowę i pewniejszą kasę od gdybania czy dostanie więcej za rok albo dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.