Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Lol, przecież masz do nich prawa Birda i lekko mogłeś ich przedłużyć bez oddawania żadnego Bogdanovicia.

Zmieniam natychmiast głos Tuckera na Wolves i WSZYSCY powinni natychmiast to zrobić, dżizas, no nie spodziewałem się, że to co miałem prognozować na przyszłość (oddawanie graczy jak leci) wejdzie w życie natychmiast

Tucker ucieka w podskokach z Knicks, a nie daje jakiś paycut.

Wow, tez się nie spodziewałem ze CM może taki numerek wywinąć - niezły cyrk się dzieje w tych Knicks , ciekawe co na to @Przemek_Orliński , chyba pora wezwać GMa na dywanik i przypomnieć mu, ze Knicks nie są od chowani pieniędzy w skarpetę tylko od wygrywania . 

Chyba pora żeby Rada wzięła Knicks pod parasol ochronny, bo nowy GM się gubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

@Eld Nie masz pojęcia o czym piszesz w temacie zasad podpisywania FA (nie znasz się czy co?, bo tworzysz kompletne fantazje) próbując wymyślić, że mogłem lekko mieć hajs na Favorsa. Po prostu piszesz bzdety w tej kwestii. Kwestionujesz sprawę tego, że Rubio dostał warunkową ofertę - czyli nie ogarniasz regulaminu/masz go gdzieś jak Ci pasuje do argumentacji. I przede wszystkim potem zmieniasz temat na inne meandry. To jest typowe poddanie dyskusji : przyznajesz się do błędu w 1 kwestii, brniesz w błąd w 2 kwestii i próbujesz poruszyć następne. EoT. Chcesz wrócić do sprawy Rubio bądź Favorsa? To pisz z sensem.

EoT? I po raz kolejny się nie odniesiesz to tematu wkurzonego LeBrona gdzie GM trzyma młodzież która MOOOŻE wypali jak syn LeBrona będzie już sophomore w NBA 😁. Również nie odniosłeś się do moich argumentów w sprawie "Eld OKC". No nie ładnie. Sobie każesz odpisywać na wszystko, a sam odpisujesz na to co Ci pasuje. 

Pokusił bym się i rozpisał te fantazje ale to Twoja brocha nie moja.Nie wierzę, że tak wytrawny gracz jak Ty nie brał tego pod uwagę i nie analizował takiej możliwości. Argumentacja Januarego jest cacy i pod pucharki i serduszka ( no wiem, powtarzam się ), natomiast jak ktoś ma zgoła inną ( do czego ma pełne prawo! ) to go czeka to co pogrubione. Dyskredytacja, ośmieszanie, wmawianie.

I jeszcze jedna rzecz na koniec i dobrze było by abyś to jakoś zapamiętał, czy zapisał. Nie możesz pisać, że ktoś przyznał się do błędu do póty, do póki sama ta osoba tego nie napisze 😏.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

Okobo był też z tym pickiem proponowany jako zsyłka na mormońskie pagórki, ale pewien zawodnik trochę zakochał się z tej kulturze i prosił o odrzucenie oferty

Przez chwilę zrozumiałem, że CM proponował Ci 1st za przejęcie Okobo i trochę zgłupiałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zdzisław Ptak napisał:

Oczywiście chodziło o Charlotte Hornets , poprzedni GM tak się wrył w pamięć , ze odruchowo pomyślałem o Cleveland , przepraszam za pomyłkę ;)

Dokonania poprzedniego GMa są ciągle żywe w Cleveland a klub zamierza uhonorować Go pamiątkowym podarunkiem podczas meczu domowego z Charlotte. Liczymy jednak na szybsze przestawienie się ligi na nową miotłę w Cavs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

@RonnieArtestics
@Eld
@tangiers
@Wooden
@ignazz
@fluber
@Lucas

GM Knicks właśnie oddał za assety kolejnego gracza rotacji (Bogdanovicia) mistrzowskiego teamu, Apeluję o przemyślenie decyzji Tuckera, który widzi co się dzieje i powinien uciekać stamtąd w popłochu,

 

to już gruba przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

@RonnieArtestics
@Eld
@tangiers
@Wooden
@ignazz
@fluber
@Lucas

GM Knicks właśnie oddał za assety kolejnego gracza rotacji (Bogdanovicia) mistrzowskiego teamu, Apeluję o przemyślenie decyzji Tuckera, który widzi co się dzieje i powinien uciekać stamtąd w popłochu,

 

Tyle ze to wybór dla PJ czy chce byc oddany przez CMa czy przez Qcina ;).

Jeden pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

@RonnieArtestics
@Eld
@tangiers
@Wooden
@ignazz
@fluber
@Lucas

GM Knicks właśnie oddał za assety kolejnego gracza rotacji (Bogdanovicia) mistrzowskiego teamu, Apeluję o przemyślenie decyzji Tuckera, który widzi co się dzieje i powinien uciekać stamtąd w popłochu,

 

No ja akurat o tym wiedziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

Radny powinien być wzorem a prowadzi jakąś dziwną propagandę

Dlaczego dziwną? On chce jak najsłabszych Knicks. Niby z jednej strony spoko bo zwięlsza to konkurencyjność beGM, z drugiej strony jest to już niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Dlaczego dziwną? On chce jak najsłabszych Knicks. Niby z jednej strony spoko bo zwięlsza to konkurencyjność beGM, z drugiej strony jest to już niesmaczne.

nie dziwią, ale są jakies granice polityki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Tak szczerze to nie. Tuckerowi było dobrze w Blazers (z Drummondem i Lillardem) i ekipa została rozniesiona. Wpadł na 3 miechy do NYK, pomógł przy tytule i widzi jak odchodzą : Gobert, Sarić, Forbes, Bogdanović, Morris i Rubio. Może wrócić do gry z starymi kumplami na lepszej finansowo umowie, bo jak widzi oddanie tylu graczy Mistrza to nie wie gdzie jest.

 

Uczciwosc pozwalałaby dodać, że za Goberta przyszedł lepszy gracz, a Rubio na razie nie odszedł nigdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Nawet posta z obietnicą napisałeś minutę wcześniej niż zapowiedziałes. 

To jakaś zapowiedź trade deasline??? ;)

No nie spodziewałem się ze się nam CM tak wyłoży tego lata ba FA, taki doświadczony basenowy a nie potrafi pływać ? słabo . 

Straszny bazar się zrobił w Knicks po zmianie GMa, zero szacunku do graczy, po trupach do celu żeby choć raz przejść 1 rundę , smutno się na to patrzy, były klocki żeby stworzyć dynastie a tak za rok Davis pewnie odejdzie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Uczciwosc pozwalałaby dodać, że za Goberta przyszedł lepszy gracz, a Rubio na razie nie odszedł nigdzie. 

Gobert >Davis

3 minuty temu, Lucas napisał:

Na razie nie widzę sportowych argumentów za LAKERS, ale może LeBron się zepnie na last dance, bo naprawdę chciałbym zobaczyć serie January vs CM w finale NBA :D

Jakbyś się zdecydowali na video to nawet opłacalbym tego patostreama

Debatę niech prowadzi Fluber a i ja dorzucę donejta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.