Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

śmieszne, że Jaśko zarzuca Rybakowi skąpstwo z potem z pewnych ograniczeń (but still) przekonuje, że gówno oferta dla Favorsa jest tym co on pragnie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiscie przepraszam za moj jezyk, natomiasti nie chce mi sie tu bawic w jakies wysublimowane argumenty, gdy january przekonuje, że oferta dla favorsa to jak chwycenie jezuska za stopke, a danie maksymalnie milion $ mniej niz sota (w najgorszym scenariuszu) to skapstwo.

sa pewne granice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

A ten wulgarny buc próbuje zaoszczędzać po pół mln, pół mln tam, kiedy widzi jak jego gracze dostają wyższe ofert.

A Mistrz NBA i główny faworyt do tytułu liczy na pewne zniżki zawodników, które pozwolą spiąć kadrę i ponownie walczyć o tytuł

Równie dobrze możesz tak to opisać. Zniżki dla contenderow to normalna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

A Mistrz NBA i główny faworyt do tytułu liczy na pewne zniżki zawodników, które pozwolą spiąć kadrę i ponownie walczyć o tytuł

Równie dobrze możesz tak to opisać. Zniżki dla contenderow to normalna sprawa.

GSW lubi to :P 

4 minuty temu, january napisał:

Nie no ja Favorsowi więcej zaoferować po prostu nie mam fizycznej możliwości ze względu na CBA.

wiem, ale chodzi mi o sam fakt :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież na PJu nic byś nie musiał oszczędzać , starczyło mu dać 3letnia umowę , wiec dowiemy się w końcu czemu tego nie zrobiłeś , czy dalej będziesz unikał tego pytania , zasłaniając się śmiesznymi wyliczeniami ?

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ej no ta o 1rundowym legacy jest akurat bardzo śmieszna :D

To akurat January podjebal ode mnie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Ale przecież na PJu nic byś nie musiał oszczędzać , starczyło mu dać 3letnia umowę , wiec dowiemy się w końcu czemu tego nie zrobiłeś , czy dalej będziesz unikał tego pytania , zasłaniając się śmiesznymi wyliczeniami ?

nigdzie nie oszzedzilem.

przestancie pisac nieprawde.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

A Mistrz NBA i główny faworyt do tytułu liczy na pewne zniżki zawodników, które pozwolą spiąć kadrę i ponownie walczyć o tytuł

Równie dobrze możesz tak to opisać. Zniżki dla contenderow to normalna sprawa.

Zalezy kiedy. Rubio to 28-latek w prime ktory w rl nba poszedl za najwieksza kasa do najgorszej organizacji w lidze. Ma juz pierscien, wiec warto zarobic. W sacramento jest jego ziomek gobert, ogromna spolecznosc hiszpanska i wieksza kasa.

Marcus morris to najbardziej patologiczny przyklad gracza ktory pojdzie do klubu ktory da mu o dolara wiecej niz konkurencja.

Tucker to weteran ktory zgodzilby sie na rabat zeby zostac u faworyta do mistrzostwa ( przyklad z rockets z rl nba to pokazuje). A nawet nie jestem przekonany zeby tucker finansowo stracil na tej ofercie od knicks w stosunku do wolves

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Alonzo, z czym się nie zgadzasz? Oubre, uwzględniając bardziej restrykcyjne finanse, wziąłby pewnie osobiście jakieś 36/2+1 - u nas działa to inaczej, jak nikt inny nie zaoferuje mu kontraktu, to nie ma negocjacji, więc weźmie to 47/4, ale to nie jest długość umowy, którą osobiście by rozważył. Nikt nie będzie kruszyć kopii, bo Oubre jest słaby wg forum, ale nie kwestionuj, że dałeś mu dłuższy kontrakt licząc, że na tym zyskasz, pomimo tego, że wiesz, że w realu Oubre nie chciał dłuższej umowy, w przeciwieństwie do Suns - bo tak było. 

BMF, ale bierzesz pod uwagę to, że u nas gra w perspektywicznej organizacji i jest piątą opcją w pierwszej piątce? A w sumie nie wiem, czy Kuzma grając z ławki nie miałby lepszej średniej pkt w tym sezonie. Tu nie było sytuacji z Suns, gdzie w tankerze sobie mógł nabijać statystyki. Możliwe, że sie tu kompletnie nie rozumiemy - Ty piszesz o realu, a ja piszę o sytuacji Oubre u nas w BeGM. Co bierzemy pod uwagę? Bo jak naszą grę, to u Oubre nie ma mowy o krótkim kontrakcie, gdyż kluby prowadzące jakąś konsekwentną politykę kadrową, podpisują swoich RFA na długich korzystnych dla obu stron kontraktach. A ten jest dla niego bardzo korzystny, ponieważ ta propozycja od Pacers to gruszki na wierzbie i do tego Ronnie już ma Willa Burtona na jego pozycji za 16mln.

Napisz mi proszę - gdzie się nie rozumiemy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January grilluje Knicks od jakiegoś czasu bardzo regularnie z jednego powodu - rozpoczął już kampanię czerwcową ( 2020 ) gdzie zakłada, że to właśnie z nimi się spotka w finale. Wie, że trio Irving-Leo-Davis to w ewentualnym starciu go zje i wypluje więc już stara się kodować w naszej podświadomości jacy to Knicks są do dupy.

Tylko szkoda że jednego nie bierze pod uwagę. Na ten moment to ja nie widzę Lakers w wielkim finale. Jak dla mnie po odejściu Favorsa ta drużyna będzie słabsza niż rok temu, z o rok starszy LeBronem i znów całą zgrają młodzieży których January nie ruszy. Nie widzę go w starciu na ten moment ze zdrowymi Nuggets, a pewnie i Wooden coś ciekawego skleci i GSW też będą mocni. Regisa również nie zamierzam skreślać.

Knicks moim zdaniem powinni spokojnie zatrzymać Rubio. Jestem przeciwnikiem big market w naszej grze, ale jak niektórzy biorą to pod uwagę to sam gracz choć by z głupich commercial spots zgarnie więcej niż jest różnica w kontrakcie w Nowym Jorku będąc mistrzem, niż w Sacramento. Argumenty że ma pierścień i jest nasycony to jakaś kpina. LeBron też ma pierścień i co? Mam zakładać, że zaraz stanie się drugim TT/Jr/Andersonem którzy jak dostali kasę to wyjebka? Muszę też być konsekwentny i każdy kto zagłosował na Monte w Denver to tym bardziej powinien zagłosować na Rubio w Knicks. Procentowo rabat jest o wiele mniejszy a dodatkowo CM będąc atakowany ( również przeze mnie ) za undersize guard duo Rubio-Irving i tak się nie ugiął bo wierzył w gracza.

Poza tym nie chcę też Rubio w Kings z jednego powodu. Chcę równie aktywnego Shevcu również w III turze a jak mu zostanie salary space ( a pewnie zostanie po Winslowie i właśnie Rubio ) to nie jednemu znów gula skakać będzie :).

PJ Tucker to w ogóle nie powinno być tematu i powinien zostać w Knicks. Lubię Qcina bo to barwny człowiek ale krzty zaufania nie mam do niego jeśli chodzi o to że go dalej nie pogoni. Raptem 4M więcej za rok ekstra grania? Sam trzymam bi-annual na przyszły rok właśnie dla graczy takiego formatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rocznie PJ dostaje więcej w NYK i nie musi ponownie zmieniac środowiska. Dodatkowo ciągle decyduje o swojej przyszłości. Przy ilości wymiana w naszej grze to ta krótka umowa może być i zaletą ;)

I no nawet przy minimum vet w 3 roku nie jest to ogromna różnica finansową na korzyść Minnesoty. 

Ja tam będąc PJ nie zamieniłbym NYK i S5 głównego faworyta do tytułu za łącznie podobna kasę w nowym środowisku i gorszym sportowo teamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

nigdzie nie oszzedzilem.

przestancie pisac nieprawde.

 

To czemu nie dałeś 3 roku ? Serio się pytam, bo cały czas unikasz odpowiedzi, nawet na priv byłem zdziwiony ze nie dołożyłeś tego 3 roku, przecież jakbyś dał 30/3 to nawet ja bym zagłosował za Knicks xq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Zalezy kiedy. Rubio to 28-latek w prime ktory w rl nba poszedl za najwieksza kasa do najgorszej organizacji w lidze. Ma juz pierscien, wiec warto zarobic. W sacramento jest jego ziomek gobert, ogromna spolecznosc hiszpanska i wieksza kasa.

Marcus morris to najbardziej patologiczny przyklad gracza ktory pojdzie do klubu ktory da mu o dolara wiecej niz konkurencja.

Tucker to weteran ktory zgodzilby sie na rabat zeby zostac u faworyta do mistrzostwa ( przyklad z rockets z rl nba to pokazuje). A nawet nie jestem przekonany zeby tucker finansowo stracil na tej ofercie od knicks w stosunku do wolves

Oczywiście, że to zależy. 

Dlatego na Morrisa do Knicks nie głosowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

To czemu nie dałeś 3 roku ? Serio się pytam, bo cały czas unikasz odpowiedzi, nawet na priv byłem zdziwiony ze nie dołożyłeś tego 3 roku, przecież jakbyś dał 30/3 to nawet ja bym zagłosował za Knicks xq

bo przy tej sumie jaka mu dalem, nie bylo koniecznym dawanie mu 3 roku. sumarycznie twoja oferta jest o milion $ wyzsza, przy czym w mojej ofercie korzystniejsze jest to, ze za rok moze wyoptowac i podpsiac nowa 2-letnia umowe. 

idz k**** na zajecia z logiki bo nie mam do ciebie i januarego sily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym przywiazywaniem uwagi u nas do priorytetow to tez jest gruba hiperbolizacja kwestii

rownie dobrze mozna to intepretowac na ten sposob, że po godzince rozmowy, gdy dowiedzialem sie, ze rubio nie chce 1-rocznej umowy, zaproponowalem mu normalny 4-letni kontrakt z opcja gracza w ostatnim sezonie. 

ale tak, sa tu pewni oredawnicy budowania jakeis apokaliptycznej rzeczywistosci. 

slabe to ogolnie i nie chcialbym brac udzialu w dyskusji sprowadzajacej sie do takich tematow nieistitonych, sztucznie windowanych. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

i mają brać zniżki, śmieszne.

Favors właśnie kupił bilet po tym tekście, a na bilecie symbole lotnisk.

LAX ---> YYZ 

Sprawdź sobie w google czyj to kod IATA

1 minutę temu, january napisał:

Ziom, Knicks powiedzieli Rubio, że łaskawie na niego spojrzą tylko jak Tuckera bądź Morrisa nie utrzymają. A jak utrzymają to adios amigo. Troszkę inaczej widzę zaangażowanie LBS w sprawę Monte.

Poproszę o cytat.

A nawet jeśli go wygrzebiesz to i tak nic to nie zmieni. Rubio dla ekstra 7M w 4 lata ma odchodzić z mistrza. Teksty że nie CM jest mistrzem a Wooden ignoruję bo to KNICKS są mistrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.