Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Poddana seria z Rockets? Będąc 4 miesiące w klubie i mieszkając w Campusie? Za drobne żyjąc ? Prawdziwe zainteresowanie poszło z chwila oferty spurs. Tak jak pisałem mocna kwota wyklucza logikę oferty na handel. I chętnie zobaczę zestawienie klubów które oddały lub dodały najlepszego gracza jeżeli tak się martwicie o stabilność. Gdyby Denver w pierwszym etapie zainicjowali licytacje i wrzucili ofertę jako pierwsi ( edit: nie mogli MLE)nie ma tematu. Ale tu było zaskoczenie GM które otwarcie to opisał. Od spurs to sygnał jak bardzo mi zależy. Nikt inny nie złożył oferty. Denver po prostu liczyli ze się może uda jak najtaniej przedłużyć gracza w 3 a może w 4 turze głosowań. (Edit) 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

A to Ty właśnie nie wziąłeś Hielda tylko po to, żeby go od razu drożej sprzedać? Przecież to nie miało nic wspólnego z finansami, typowe przerzucanie zawodnikami w beGM, byle by zarobić.

Spokojnie zaraz dostaniesz wykład, że w starożytnym Rzymie robiono tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

A to Ty właśnie nie wziąłeś Hielda tylko po to, żeby go od razu drożej sprzedać? Przecież to nie miało nic wspólnego z finansami, typowe przerzucanie zawodnikami w beGM, byle by zarobić.

W trakcie pozyskiwania graczy których miałem na celowniku otwarcie pytam jacy gracze by interesowali druga stronę co posiada asset który chce. Nie wiem co chcesz wykazać tym zapytaniem? To ze byś nie wysłał do spurs assetu za który ja bym do Dallas wysłał inny asset abyś pozyskał Ziona? Wielu z Was przyzna ze często otrzymuje ode mnie otwarte pm. Nie krytykujmy tego typu zapytań. Ostatecznie ogłoszony jest 3 way i nigdy liga tego nie podnosiła. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Tak ogólnie to są akademickie rozważania tylko, bo oferta Pacers będzie tu nieliczona, ale jako Oubre wziąłbym 43/2+1 PO nad 47/3+1 PO, więcej kasy, możliwe szybsze wejście na rynek. On w RL po długich negocjacjach klepnął ile? 

Oubre jest w Orlando najdłużej stażem po Gordonie - Dnc pozyskał go w czerwcu 2017. Miał dwa lata, żeby poznać organizację, tu się rozwijał, tu awansował do pierwszej piątki i teraz wreszcie Magic awansowali pierwszy raz do playoffs. Atmosfera jest świetna, pomimo, ze jego obecność w serii z Celtics jest niejasna i jak jest rozsądnym człowiekiem, to powinien mieć świadomość, że awans do II rundy był tuż, tuż  i możliwe, że właśnie jego zabrakło w tej serii..

.. ale na zadane przez siebie pytanie, odpowiedziałeś sobie właściwie sam Jasiu na samym jego początku :)  

Oubre jako jedyny w tej rundzie był priorytetem Orlando, gdzie dokładnie przedstawiono mu propozycje kontraktu z uzasadnieniem dlaczego ma taką wysokość. Zna swoja rolę w drużynie, zna kolegów, wie jakie drużyna ma dalsze plany i wie tez dlaczego Magic nie mogą mu zaproponować wyższego kontraktu. 

Dostaje telefon od Pacers. Jedzie do Indianapolis, nikt na niego nie czeka, razem ze swoim managerem muszą wziął taksówkę i dojechać do biura Ronniego.. a tu kolejna niespodziana.. w korytarzy już siedzą Terrence Ross i Joe Harris ze swoimi agentami. Dopiero po dłuższym czasie z gabinetu wychodzą Ronnie i Jeremy Lamb, który jeszcze pół roku temu wchodził na boisko, jak Kelly z Donovanem i KATem potrzebowali zejść żeby odpocząć i dać pograć rezerwowym. Teraz Ronnie uśmiecha się do Lamba poklepując go po ramieniu i osobiście odprowadza do drzwi wyjściowych. Wraca dopiero po dobrym kwadransie.  Wtedy do biura Ronniego wchodzą najpierw Harris, a później Ross, których agenci poinformowali agenta Kellego, że im zaproponowano MLE. Oubre przypomniał sobie wtedy jak był traktowany priorytetowo w Orlando, gdzie tłumaczono mu jak jest ważny i jak liczą na niego w kolejnych sezonach, gdzie ostatnio żegnał sie z Kylem Kuzma przeprowadzającym się do Charlotte. Nadal słyszy jego słowa - Gratulacje Kelly, że Alonzo i Dnc postawili na Ciebie. Magic to świetna organizacja, powodzenia przyjacielu! W tym momencie z zadumy wyrywa go pojawiająca sie sekretarka - Pan Oubre? Kenny Oubre?      Kelly Oubre. - poprawia ją ze spokojem Kelly. Proszę, Pan Ronnie pana prosi. Oubre wchodzi ze swoim agentem do biura, gdzie zostaje poinformowany, że Pacers niby mu proponują 43mln za 3 lata (w tym PO), ale to dlatego, ze gdyby im sie nie udało utrzymać Lamba i nie pozyskaliby nikogo z dwójki Harrsi lub Ross, to wtedy chętnie podpiszą z nim kontrakt, choc w sumie na jego pozycji maja juz Willa Burtona. Muszą Kellego przepłacić - ciągnie dalej Ronnie - żeby była szansa, że Magic nie wyrównają jakby co oferty, bo Ronnie wie, że Orlando Magic na Oubre zależy, dlatego trzeba solidnie przepłacić. 

Kelly po tej dawce informacji ma teraz przyjąć te kilka mln$$$ więcej w krótszym kontrakcie, tak?  ;) 

Cała ta jego podróż do Indianapolis, to był przecież zmarnowany czas. Tylko by po czymś takim wyłapał doła i z radością wrócił do Orlando, pytając Alonzo to gdzie ma ten kontrakt podpisać. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

W ogóle lekko offtop, ale w nowym 2k Lowry będzie miał niższe ovrl od Kuzmy. 

Ktoś kiedyś tu wrzucał ratingi i to chyba nawet jako ciekawostka już nie pasuje. Prawda @Alonzo?

Osobiście nie gram ale wrzucisz inne nazwiska tak do Johna Collinsa? słyszałem tylko ze gracze rl spurs bez szacunku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Osobiście nie gram ale wrzucisz inne nazwiska tak do Johna Collinsa? słyszałem tylko ze gracze rl spurs bez szacunku 

Gra nie miała jeszcze premiery i latają pojedyncze nazwiska na SM

Planuje preorder, więc na początku września jak będą tu kadry poogarniane to może wrzucić mniej więcej powiedzmy S5+6th mam każdej drużyny 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo, jakbyś dał Oubre 2+1, a nie 3+1, to pewnie nikt by nie miał wątpliwości, a tak rzuciłeś mu kontrakt, którego Oubre by nie zaakceptował w realu, wiedząc jaką Oubre po długich negocjacjach wziął umowę w Phoenix. Gdyby nie miał reputacji kasztana, to by nie przeszło, a tak w sumie tylko ewidentnie widać, że mocno chciałes na nim zaoszczędzić (w swojej opinii).

Ignazz, nie wiem na czym Wam stanęło z tym Hieldem, ale dla mnie wzięcie gracza z premedytacją po to, żeby oddać go od razu drożej, jest etycznie wątpliwe. Ale tym razem odnosiłem się do tego, że cały czas piszesz, że wymieniłeś 3 razy roster ze względu na oszczędności, a prawda jest taka, że część Twoich ruchów nie ma nic wspólnego z oszczędnościami, i ten Hield to pokazuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

 Gdyby Denver w pierwszym etapie wrzucili MLE nie ma tematu. Ale tu było zaskoczenie GM które otwarcie opisał. Dla spurs to sygnał jak zależy. Nikt inny nie złożył oferty. Denver po prostu liczyli ze się może uda jak najtaniej w 3 a może w 4 turze głosowań. 

jaką jeszcze bzdurę wymyślisz, bo zarzut o brak MLE w pierwszym etapie zaczyna chyba przekraczać granicę, to, że będę pewnie musiał Morrisa je dać wiedziałem od samego początku, a, że nie przewidziałem, że rospierdzielisz cały roster by tylko pushować po Butlera, to już raczej nie moja wina(choć mogłem się domyślić), natomiast możesz już skończyć te bajki o jednolitej strategii Spurs, bo Buford widząc Twoje poczynania i jeszcze podpinanie tego czegoś pod tą organizacje dostałby wielokrotnego wylewu, ilość bzdur jakie dzisiaj wypisałeś przekroczyła skalę, zupełnie jakbyś na gwiazdorski kontraktach miał Davisa i Antka, a nie LMA i k**** Wigga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jaką jeszcze bzdurę wymyślisz, bo zarzut o brak MLE w pierwszym etapie zaczyna chyba przekraczać granicę, to, że będę pewnie musiał Morrisa je dać wiedziałem od samego początku, a, że nie przewidziałem, że rospierdzielisz cały roster by tylko pushować po Butlera, to już raczej nie moja wina(choć mogłem się domyślić), natomiast możesz już skończyć te bajki o jednolitej strategii Spurs, bo Buford widząc Twoje poczynania i jeszcze podpinanie tego czegoś pod tą organizacje dostałby wielokrotnego wylewu, ilość bzdur jakie dzisiaj wypisałeś przekroczyła skalę, zupełnie jakbyś na gwiazdorski kontraktach miał Davisa i Antka, a nie LMA i k**** Wigga

LMA to jeden z niższych kontraktów lidera w naszej grze poza rookie contract a Wiggy gra za ponad polowe kwoty. Tu jest 22 i 14 a nie kontrakty za 37-49 mln  

Nie zachowałeś pola manewru. Co do MLE to można w reofercie - zgoda. Tylko ze sam otwarcie wskazałeś zaskoczenie ze Monte idzie tak szybko. Twoje słowa...

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

 

Z Tobą @BMF mam ten kłopot ze trudno mi rozgraniczyć za ile bałaganu odpowiada poprzednik a za ile już Ty. 

 

Hola hola @ignazz. Robotę @BMF po LAFie to Ty szanuj bo nikt o zdrowych zmysłach tej kuwety przez parę lat ogarniać by nie chciał. Ja bym tego za te 50 PLN/rok co Marcus Fluberowi dał w kontrakcie nie dał a w beGM wsiąkłem mocno.

-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmokaPlanowałes podpisać go dużo niżej. Zapewne rozdzielając MLE 

Godzinę temu, Eld napisał:

Hola hola @ignazz. Robotę @BMF po LAFie to Ty szanuj bo nikt o zdrowych zmysłach tej kuwety przez parę lat ogarniać by nie chciał. Ja bym tego za te 50 PLN/rok co Marcus Fluberowi dał w kontrakcie nie dał a w beGM wsiąkłem mocno.

-1

Ja nie pisze ze nie szanuje tylko trudno o krytykę ruchów ogólnie bo zawsze to dobry powód aby zrzucić na konto poprzednika ( który rozwalił klub) to wygodny fotel do krytyki innych bez możliwości w sumie otrzymania kontry 

sama robota i sam zamysł reanimacji clippers zacny i o tym pisaliśmy kiedyś 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

LMA to jeden z niższych kontraktów lidera w naszej grze poza rookie contract a Wiggy gra za ponad polowe kwoty. 

Cos w arkuszu się nie zgadza? 

Co do Mle technicznie to oczywiście przyznaje ze nie ma takiej opcji. Tylko ze sam otwarcie wskazałeś zaskoczenie ze Monte idzie tak szybko. Twoje słowa...

a co jest dziwnego, że nie spodziewałem się przepłacenie Monte? ktoś by się spodziewał?

abstrahując już od wysokości umów, bo rzeczywiście nie są takie złe, to jedyny Twój gracz na teraz, który może być znacznie lepszy i rokuje dobrze to Brogdon, Murray jest po kontuzji i sam pewnie bardzo się obawiasz jego powrotu, Wiggins pewnie za rok zdąży już być w trzech innych klubach +34 letni LMA i 3 picki z których nigdy niewiadomo co będzie

Monte to był mój żelazny slot i mówiłem o tym od początku, nie zrobiłem nic czego mógłbym w jego kontekście żałować, a Ty wymyśliłeś już tyle teorii, że nawet nie dałem rady wszystkiego przeczytać, są pewne granice lania wody ziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się MM w 2 tierze na dzień dobry dało Denver sygnał ze pełne MLE zero oszczędności na inne wzmocnienia i walka na argumenty oddalone od finansowych. A ze to gracz z drugiej rundy na razie zarabiające grosze będący dopiero pozyskany do klubu bez track rekordu to dziwie się ze tak jest tu rl nba oddalone od  beGM Stosujesz argumenty z rl Denver gdzie sytuacja jest tu mocno odmienna. 

5 minut temu, Lucas napisał:

Bo nadinterpretujesz czyjeś wypowiedzi i próbujesz potem tym negatywnie manipulować 

Przecież LBS pisze o tym otwarcie? Tu nic nie interpretuje. 

Tym bardziej nie manipuluje Przeciez w moim interesie jest dyskusja na temat konkretnych kwestii finansowych i czasu gry 

w naszej grze zawodnik z drugiej rundy na kontrakcie minimalnym został sprowadzony w zimie przez GM do zespołu który akurat wycofał się z projektu KP. Zmieniając priorytety. San Antonio wysłali mocna finansowa ofertę szykując spora role w rotacji i oddając minuty poprawiając mimo uruchomienia MLE ( niżej oferty )jeszcze o prawie 5,2 mln pierwotna propozycje ( łącznie ponad 6) 

to nie jest case  Greena z GSW bo nie ten etap kariery gracza będącego w Denver 3 miesiące. 

Zastosowanie analogii z rl Denver nie powinno mieć miejsca bo i zestaw graczy innych i ilość czasu w klubie i co ważne w trakcie tych krótkich momentów DENVER zmieniło koncepcje i cel główny. To drugoroczniakom akurat nie pomaga w adaptacji a przypomne ze pierwszy rok to 26 minut... w totalu. 

Czyli w sumie to rookie ale nie wybrany przez LBS. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.