Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

Ja to jestem ciekawy, jakie ruchy planuje Longer, żeby znaleźć cap space, skoro Favors, Harrell i Aminu to oferty bezwarunkowe na około 38 milionów, a ma w tej chwili ponad 74,6 pod kontraktami.

+ 2,8M dolicz bo Lou dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

Nie znałem tego faktu , ale tez serio coś takiego ma przechylić szale? Wszelkie głosy nie na knicks w przypadku tuckera są conajmniej dziwne. Nie chce być niegrzeczny dlatego nie będę kontynuował . 

Dla mnie ten paycut to no-brainer, tak tylko piszę, że w realu Tucker też go wziął (i to trochę większy niż max 5 mln), bo widzę już jakieś głosy na Wolves. A u nas w teorii to paycuty powinny być częściej niż w realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

Minnesota z kolei zapewnia Tuckerowi miejsce s5 i grę na spokojniejszym Zachodzie , do tego daje mu 3 rok bo w niego mocno wierzy - Knicks wiedzieli o tym a mimo to nie postanowili dołożyć dodatkowego roku. 

Jeśli miałbym to porównać do sytuacji z tegorocznego FA w rl NBA to mamy Bojana Bogdanovicia bis gdzie Pacers nie chcieli dołożyć 4 roku BB, wiec ten przeniósł się do Jazz.

Tucker spotyka się ponownie z Lillardem i Drummondem z którymi świetnie dogadywał się w Blazers. 

 

Przeciez to nawet nie będzie Portland 2.0 tylko jakieś 0.6. Nie ma Ala, Brogdona, Aminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Tak ogólnie to są akademickie rozważania tylko, bo oferta Pacers będzie tu nieliczona, ale jako Oubre wziąłbym 43/2+1 PO nad 47/3+1 PO, więcej kasy, możliwe szybsze wejście na rynek. On w RL po długich negocjacjach klepnął ile? 

30/2, Alonzo znał jego preferencje, a i tak dał mu rok dłuższy kontrakt za mneijsze pieniądze. I tyle z tej kultury organizacji. :) 

Tucker ma 2,5 mln gwarantowane w ostatnim roku w Rockets, więc wziął potencjalnie 26/4 zamiast 33/3. U nas miałby nie wziąć 25/2 zamiast 30/3? Please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

@Alonzo

moi Nuggets dali za niego ligowego startera i 2 picki, a potem dali mu pograć dwie rundy w PO, to nie jest wcale mniej niż wybranie go z 51 numerem przez rl Denver

Wierz mi - tu przy Monte mam największy dylemat i doskonale Ciebie rozumiem. Wiem o tym doskonale, że bardzo go cenisz i z pewnością Monte miałby u Ciebie pewne miejsce w rotacji.

Jako user sprzed laptopa masz mój głos na 100%, ale tu musimy postawić się w roli gracza.. :( 

Dlatego tez zostawiłem sobie furtkę i jak Ignaś w odpowiednim temacie mi nie potwierdzi, że przynajmniej do końca sezonu go nie sprzeda, to zmienię tu głos na Nuggets :)

ale jeżeli trafi do Spurs, to życzę Tobie, żeby   Spurs sprzedali go do Nuggets tak szybko, jak tylko to będzie możliwe :) 

Postaw się w sytuacji Monte? Co by zrobił młody chłopak, który do tej pory w 2 lata grając dla 3 klubów zarobił raptem 2mln$ i nagle dostaje takie propozycje kontraktu.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Wierz mi - tu przy Monte mam największy dylemat i doskonale Ciebie rozumiem. Wiem o tym doskonale, że bardzo go cenisz i z pewnością Monte miałby u Ciebie pewne miejsce w rotacji.

Jako user sprzed laptopa masz mój głos na 100%, ale tu musimy postawić się w roli gracza.. :( 

Dlatego tez zostawiłem sobie furtkę i jak Ignaś w odpowiednim temacie mi nie potwierdzi, że przynajmniej do końca sezonu go nie sprzeda, to zmienię tu głos na Nuggets :)

ale jeżeli trafi do Spurs, to życzę Tobie, żeby   Spurs sprzedali go do Nuggets tak szybko, jak tylko to będzie możliwe :) 

Postaw się w sytuacji Monte? Co by zrobił młody chłopak, który do tej pory w 2 lata grając dla 3 klubów zarobił raptem 2mln$ i nagle dostaje takie propozycje kontraktu.. 

 

San Antonio Spurs zaproponowali Monte Morrisowi nowy kontrakt gdzie GM spurs zgodnie z zapytaniem gracza wyłącza na sezon nie tylko wnioskowany  2019/20 ale i 2020/21 rozmowy na temat sprzedaży gracza. W trzecim roku teoretycznie tylko ze ostatnim ( liczę na kolejne lata ) spurs umożliwia graczowi ewentualny wybór klubu ale nie będzie inicjatorem rozmów Zamyka to możliwości pozyskania gracza do 2021 roku. Dodatkowo potwierdzam ze zdrowe trio rozgrywających zamyka potrzeby klubu San Antonio w tym zakresie. Umożliwi to grę MM w zakresie 28-32 minut  ( tu oczywiście istotne jest zdrowie gracza) Proponuje powyższe deklaracje zaznaczyć w szablonie stosownym kolorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ode mnie nie mógł dostać więcej, od Raptors mógł, ale woleli iść w Aminu (a i tak jeszcze się okaże że będą musieli kogoś szybko zrzucać, ciekawe kogo...).

Ale to o tak 3.3 miliona roznicy. Jak obiecasz rekompensate to jako moja czesc favorsa masz moj glos. Nie obiecujesz bo wiesz ze nie jest tyle wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nie obiecuję, bo nie można. Nie obiecuję według Twoich wymyśleń typu 80/4 masz obiecać, no lol.

Przypomne nieśmiało ze to Ty wymyśliłeś te kwotę i wielokrotnie powtarzałeś. Ten zabieg był moim zdaniem kontrowersyjny. Dodatkowo oczywiście nie zamierzam bo nie mogę głosować ale chce przypomnieć twój sposób na zająca gdzie chciałeś doprowadzić do wykrwawienia konkurencji pisząc o tym 80/4 których osobiście nigdy nie chciałeś zaproponować. To jest definicja niesłowności. W sumie osiągnąłeś niezły skutek bo skutecznie zniechęciłem się i zmusiłeś mnie do rezygnacji z kwotowania gracza. Można to podciągnąć pod działanie na szkodę własnego gracza uFA bo spurs wycofali lepsza ofertę po twoich publikacjach. Ps. Pisze to szczerze. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ignazz to naprawdę nie jest atak personalny, ale o ile w obietnice Woodena czy Januarego (nie handluje swoimi graczami za bardzo) jestem w stanie uwierzyć, to przy Spurs już nie mam takiej pewności.

Masz na piśmie. Gdzie masz przypadek złamania słowa przez GM spurs  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo przykładowo nie uwierzyłbym w obietnice Qcina co do braku trade kogokolwiek. 

Teraz, ignazz napisał:

Masz na piśmie. Gdzie masz przypadek złamania słowa przez GM spurs  

Nie mam ale historia działania GM Spurs i mnóstwa ruchów na to wskazuje. Dlatego podałem też przykład Qcina, bo działacie dość podobnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ja uważam, że zrobiłeś spółdzielnię z Longerem i nie obiecałeś mu brak podbicia.

Toronto to mój konkurent po brakującego centra i SF. Im więcej @LONGER01 wyda tym mniej zostanie środków. Byłbym nieodpowiedzialny pomagając mu oszczędzić. To konkurent mając środki wolne na rynku gdzie walczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Tak samo przykładowo nie uwierzyłbym w obietnice Qcina co do braku trade kogokolwiek. 

Nie mam ale historia działania GM Spurs i mnóstwa ruchów na to wskazuje. Dlatego podałem też przykład Qcina, bo działacie dość podobnie 

Smutno mi ze tak odbierasz. Ale widzę ze nie czujecie ruchów spurs które awaryjnie przez rok robiło ruchy post Leonard. Powoli uporządkowałem każdy aspekt 

finanse /balans pozycji /Podpisanie graczy na 4 lata / przywrócenie pakietu 1rd 

aby złapać równowagę potrzebne były ruchy dynamiczne. Celowo po odejściu Leonarda operowałem na 1 lub 2 rocznych umowach. Zobacz tam często 2 letni kontrakt oddawałem za roczny aby w tym roku podpisać stabilne 4 letnie umowy. Teraz następuje czas stabilizacji choć spurs nadal maja problemy bo wielu nie ceni graczy w takim stopniu jak GM Bardzo martwię się o zdrowie ale uważam ze trio Murray Brogdon Monte to doskonała rotacja spurs na pełne 4 lata. Brak wiodącego SF i siły pod kosz i tu pójdą wzmocnienia. Bardzo istotne jest także to ze DEN Monte miało tylko przez 3 miesiące gry bo sprowadzono go w lutym. 3 miesiące to różnica dla relacji niż pełna dwa lata 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

wielu nie ceni graczy w takim stopniu jak GM 

Ten problem ma tu pewnie każdy. 

I ja naprawdę się nie uwzialem na Spurs. Ciężko jednak żebyś miał pretensje, że tak a nie inaczej odbieram handel graczami na tak wielką skalę. 

Ufam, że to co mówisz jest prawdą i jeśli wygrasz Morrisa to on zostanie tu na dłużej. 

Jednak jako część Monte wolę nie ryzykować i zostać u GM, który dał mi szansę w Playoffs etc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.