Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BMF napisał:

 

Joe Harris z całą pewnością ufa obietnicom GM-a Thunder. Reszta ma czystą kartotekę. Oferta Shevcu jest ważna?

W korpo mawiało się: nowy miesiąc, nowe możliwości.

Tutaj to zmienię: nowy team, nowe możliwości ale też nowe zasady i też przede wszystkim nowa filozofia.

Jak oferta Shevcu jest ważna to nawet nie ma co się produkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

No nic. Zostawiam agentów Joe Harrisa z jedną rzeczą do przemyślenia:

Rozwój, perspektywy sportowe i sukcesów, starting 5, zabezpieczona przyszłość i już za rok próba zbudowania czegoś wielkiego versu towarzystwo Walla.

Już za rok to go pewnie u mnie nie będzie. Bo jeśli utrzyma poziom to ktoś da mu kontrakt 15mln+, a nie twoje marne 9mln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Btw. zapomniałem o tym, że miałem grillować ludzi za handlowanie dopiero co podpisanymi FAs w trakcie sezonu (dane za sezon 17/18 są niekompletne niestety, więc tylko ten rok):

Joe Harris:

- Eld: Rondo, Lou, jacyś ludzie na minimum (Shabazz, Zeller), wyrównany Nurkić

- Shevcu: nikt

- Wooden: nie było go jeszcze

- Camby: Glenn Robinson po roku

- Ignazz: Rose

- SlaKB: Mack po sezonie, Casspi

Joe Harris z całą pewnością ufa obietnicom GM-a Thunder. Reszta ma czystą kartotekę. Oferta Shevcu jest ważna?

I tak z ciekawości. Będziesz to przytaczał przy każdym FA po którego mam zamiar startować?

Wolał bym wiedzieć zawczasu bo jeśli tak to może od razu już do Julka wyślę na III, IV i V turę FA - BRAK OFERT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Btw. zapomniałem o tym, że miałem grillować ludzi za handlowanie dopiero co podpisanymi FAs w trakcie sezonu (dane za sezon 17/18 są niekompletne niestety, więc tylko ten rok):

Joe Harris:

- Eld: Rondo, Lou, jacyś ludzie na minimum (Shabazz, Zeller), wyrównany Nurkić

- Shevcu: nikt

- Wooden: nie było go jeszcze

- Camby: Glenn Robinson po roku

- Ignazz: Rose

- SlaKB: Mack po sezonie, Casspi

Joe Harris z całą pewnością ufa obietnicom GM-a Thunder. Reszta ma czystą kartotekę. Oferta Shevcu jest ważna?

Jeśli dobrze ogarniam historię beGM to Warriors byli jedyni którzy dali rok temu ofertę Harrisowi w czwartej turze, maksymalną jaką mogli.

Chcemy kontynuować naszą współpracę i po zrzuceniu z siebie hard cap za rok finansowo wyrównać Harrisowi tegoroczną szkodę.

5 minut temu, Eld napisał:

Jak oferta Shevcu jest ważna to nawet nie ma co się produkować.

Z tym się zgodzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wooden napisał:

Jeśli dobrze ogarniam historię beGM to Warriors byli jedyni którzy dali rok temu ofertę Harrisowi w czwartej turze, maksymalną jaką mogli.

Chcemy kontynuować naszą współpracę i po zrzuceniu z siebie hard cap za rok finansowo wyrównać Harrisowi tegoroczną szkodę.

Wooden miałeś mój miecz w walce o ważność oferty na Bledsoe, liczę że tutaj zachowasz się w tej sytuacji honorowo i przyznasz, że oferta Kings powinna zostać uznana za ważną.

W innym przypadku hańba Ci na wieki, a w walce o głosy szykuj się na rzeź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

DEN tak kocha gracza ze brak innych ofert skończyłoby się 3/3,3/3,9/4,2

A ma Pan dowód? ;)

Monte w Denver się już zadomowił i organizacja na niego stawia. Sam Morris (jak każdy kto miał zaszczyt) kocha grę u boku Jokicia, więc czemu miałby się rozpakowywać i żyć na walizkach w San Antonio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ignazz napisał:

Poproszę kogoś dobrego z matematyki  39 vs 46 - ile to mniej procentowo. Dla tych co totalnie ignorują finanse: Sugeruje wysłać mi pm z adresem mailowym waszego szefa/kontrahenta gdzie wynegocjuje wam niższa o te procenty stawkę aby wam się świetnie pracowało w tych samych w sumie warunkach. Oba zespoły i Denver i Spurs to świetne kluby nba. Walczące z pazurem w PO. Gdy ciężko wybrać trzeba zadzwonić do Agenta. Spurs dużo wyższa kwota. Jak pisałem sufit Denver to moja podłoga bo od najwyżej z czwartego roku kwoty zadecydowałem zacząć kontrakt aby pokazać dysproporcje. Lojalność mocna rzecz i jako fan spurs doceniam przez ponad 20 lat ale MM ile zarobił u Ciebie lbs aby wyrzucić 7.000.000? 1,400.00 w życiu? Nawet nie polowe tego w całym ZAWODOWYM ŻYCIU. Nawet nie ćwierć kwoty która ignorujecie  A moja podwyżka to potrojenie dwa razy przychodów. X6 ale nie wiem jak napisać szesc razy tyle  Podwyżka !!! - Reszta kwot obu ekip ta sama. O podatkach w Teksasie nie wspomnę choć to chyba trafniejszy argument niż instagram i koszulka. 

Reasumujac. Z inicjatywy telefonu spurs do cichego Denver gracz otrzymał zaskakująca dla wszystkich innych 29 GM. Potężna ofertę  Dodatkowo po słabszej kontrofercie spurs dobrowolnie zaproponowali KOLEJNA podwyżkę i różnice dla oferty z Denver w kwocie SZESCIOKROTNISCI dotychczasowych zarobków MM. Z całego życia. Warunki w spurs gwarantują coroczna walkę o cele najwyższe w PO i spore minuty. 

@LeweBiodroSmoka proszę odłóż kawę. 

gdyby Monte się dowiedział, że tak drzemy o niego koty, to by pewnie nam jeszcze po trykocie wysłał :D swoją drogą kiedy zmieniamy nazwę na CatchFavors? takie logo jak z westem trzeba zrobić

Monte to mój ulubieniec i biłbym się o niego, matsc***ąc Twoje oferty po prostu, no, ale nie mam jak, roster jest w zasadzie niezmieniony, nie chcę nic zmieniać, nawet tego Zbója ciężko mi oddać, bo skoro Amir grał w Sixers to on tym bardziej może

nie mam dla niego 7M ekstra, ale dostaje w zasadzie tyle samo co taki Grant, murowany starter, dostał też szansę debiutu w PO grając w s5, a to wszystko dlatego, że w pełni sezoniu ściągnąłem go płacąc jak za prezydenta, może nie wiecie, ale ja się boję trochę o fluke, te PO były bardzo niepokojące, no ale ide w to tak jak Ronnie w Bartona;) i od dawna wiedziała o tym zarówno Spółdzielnia jak i wszyscy pozostali

i w Beasleya też pójdziemy, jeśli nic złego się nie stanie, chciałbym zachowywać baryłowy charakter mojego zespołu

 

 

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Tak ogólnie to byłem za Harrisem w GS, dopóki nie zauważyłem, że mogli dać mu bez konsekwencji full MLE. Te non-bird to nie był wymuszony max.

Szczerze mówiąc to z jednej strony był wymuszony hard capem i koniecznością posiadania 12 graczy w składzie, a z drugiej strony MLE było możliwe ale szczerze (co zupełnie nic nie zmienia przy tej decyzji) tak się zaciąłem na Birdach że nawet mi nie przyszło do głowy. Tą drugą część piszę z uczciwości, bo wiadomo, że nie jest elementem spinu narracyjnego itd.

Harris ma ode mnie prostą opcję: najwyższą oferta możliwą dla Warriors bez użycia MLE,  powrót na rynek za rok jeśli zechce, obietnicę 50,5/4 za rok, obietnicę niewymienialności do tego momentu, miejsce na starcie sezonu w S5 i grę w najlepszej dostępnej drużynie i jedynej w tej grupie dającej szansę na pierścień.

To według mnie wciąż bije wszystko poza ważną/nieważną ofertą Shevca.

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wooden miałeś mój miecz w walce o ważność oferty na Bledsoe, liczę że tutaj zachowasz się w tej sytuacji honorowo i przyznasz, że oferta Kings powinna zostać uznana za ważną.

W innym przypadku hańba Ci na wieki, a w walce o głosy szykuj się na rzeź ;)

Nie wypowiadam się. Konflikt interesów.

Umiem obronić tezę w obie strony zależnie od dobrej lub złej woli, więc uczciwie będzie zamknąć jadaczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

I tak z ciekawości. Będziesz to przytaczał przy każdym FA po którego mam zamiar startować?

Przy każdym FA, gdzie będzie jakaś dyskusja, jak czas pozwoli. ale pewnie nie będzie mi się chciało, zwłaszcza w IV turze, gdzie często argumentem są minuty/siła zespołu.

Fluber np. rok temu oddał czterech albo pięciu podpisanych na minimum graczy po 1. trymestrze. I to takich, którzy byli w lidze.

Pewnie znowu uderzy to jak groch o ścianę, a potem będzie 1289 wymian w trakcie sezonu, ale to już Wasza sprawa.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Luźno, ale Joe Harris jest jednak oburzony ^.^ Wydawałbyś 129/10graczy z Joe Harrisem, to było lekko do ominięcia.

Wciąż mam za sobą określone argumenty. Harris wobec bardzo niskiego rynku jak na siebie i mając za rok obietnicę 50,5/4 może sobie pozwolić na jeszcze jeden run po pierścień i scashowanie się za rok. Na pewno te 2,8 względem Marcusa w drużynie grającej o? Playoffs? zdecydowanie przebijam. Pytanie czy przebijam oferty MLE i z pogranicza jakie są na rynku.

IMO nie przebijam tylko i wyłącznie tej oferty Shevca.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Przy każdym FA, gdzie będzie jakaś dyskusja, jak czas pozwoli. ale pewnie nie będzie mi się chciało, zwłaszcza w IV turze, gdzie często argumentem są minuty/siła zespołu.

Fluber np. rok temu oddał czterech albo pięciu podpisanych na minimum graczy po 1. trymestrze. 

Pewnie znowu uderzy to jak groch o ścianę, a potem będzie 1289 wymian w trakcie sezonu, ale to już Wasza sprawa.

Takim sposobem to na każdego by się coś znalazło aby nie wysłać do niego FA. Do Januarego nie wysyłać Favorsa bo w końcu ściągnął Dedmona. Do Longera nie wysyłać Favorsa bo nie bił się z Lowrym i DDR do końca. Do Regisa nic nie wysyłać bo oddał Hardena itd itd. Dołożyć do tego aktualną sytuację teamu jak Pels i Wall i się okaże że mało kto może kogoś podpisać.

Dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wooden napisał:

Wciąż mam za sobą określone argumenty. Harris wobec bardzo niskiego rynku jak na siebie i mając za rok obietnicę 50,5/4 może sobie pozwolić na jeszcze jeden run po pierścień i scashowanie się za rok. Na pewno te 2,8 względem Marcusa w drużynie grającej o? Playoffs? zdecydowanie przebijam. Pytanie czy przebijam oferty MLE i z pogranicza jakie są na rynku.

IMO nie przebijam tylko i wyłącznie tej oferty Shevca.

 

12 minut temu, Wooden napisał:

Nie wypowiadam się. Konflikt interesów.

Widać, że kolega Qcina ;) I nie jest to komplement ;)

Joe Harris nie ma powodu brać mniej kasy, gdy mógł dostać tyle samo. Samobój Panie Wooden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

 

Widać, że kolega Qcina ;) I nie jest to komplement ;)

Joe Harris nie ma powodu brać mniej kasy, gdy mógł dostać tyle samo. Samobój Panie Wooden.

Już raz wyliczyłem te powody :) Jest ich sporo.

Jeśli tak bardzo chcesz - uważam że oferta Shevca powinna być przyjęta bo liczy się tylko podana kwota a nie progres.

Ale:

litość.JPG

Dlatego sam nie komentuję tego, w dupie tu mam Qcina i każdego innego.

Można się przypiąć do tego że nawet najmniejszy błąd miał unieważniać ofertę i można się przypiąć do tego że tak kretyński detal i nadgorliwość nie powinny wpływać na ważność oferty (rozkład kontraktu nie jest dla mnie jej elementem według naszego CBA).

Ale jeśli chcesz koniecznie znać moje zdanie - ze względu na nawias uważam że oferta jest ważna, a dystrybucja nie będąca jej częścią już nie i trzeba ją poprawić po podpisaniu gracza.

No i teraz przez Ciebie mam telefon od Lacoba i c*** z premii kwartalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ogólnie razem z cm bardzo kiedyś lubiliśmy Oubre, ale go już nie lubimy, bo w DC dał dupy strasznie

nic osobistego, Alojz

Nie będę ukrywał, że w dwóch pierwszych sezonach w Lidze Oubre, zbyt dokładnie jego gry nie śledziłem - o tyle o ile, gdyż w drafcie był jednym z kilku kandydatów do wyboru Heat - więc na bazie porównania fitu do Heat. Całkiem sporo go jednak oglądałem w ostatnim sezonie z oczywistych względów i Kelly grał w tym sezonie o niebo lepiej. Naturalnie jego statsy i zbieżność dużo lepszej gry z CY, mogą tu mieć znaczenie, ale to gracz cały czas na dorobku i jestem optymistycznie nastawiony do jego dalszej gry. Na długości jego kontraktu równie dobrze mogę się przejechać, jak i wyjść świetnie - najbliższy sezon może nam o Kellym sporo powiedzieć. Żaden klub w real NBA nie zaproponował mu długiego kontraktu, jaki zapewne chciał. Od Suns dostał krótki, ale wyższy. Ode mnie dostał długi - dający mu sporo możliwości i stabilizację finansową na dłużej. Ciężko jeszcze powiedzieć kim w tej Lidze będzie Kelly Oubre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.