Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

A co wy z tym Rubio, wiadomka ze gdybym nie pozyskał Lillarda i miał capspace to bym Rickyego przepłacal ile się da :) 

Mam Lillarda, nie mam capspace , ale Ricky wraca do Konferencji Zachodniej, ba, może @shevcu potwierdzi a może nie, ale zapewniałem mu kilka dolarów więcej w kontrakcie niż miał dostać pierwotnie :) Nasze relacje są świetne i Hiszpan nie ma żadnego żalu ze nie ograłem Organizacji żeby wrócił do Minneapolis - on ogarnia kuwetę i wie , ze w przyszłości jeszcze zagra dla swojego ukochanego GMa :)

@BMF odezwij się na priv, akurat przydałaby mi się jakaś druga runda by dopiąć wymianę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

A tak z ciekawości, czemu nie full MLE dla Harrisa? Mogłeś dać.

:D

No to GSW się sami odstrzelili.

Znajdź mi jeszcze coś na Pelicans.

Teraz, MarcusCamby napisał:

@BMF @Wooden

Myślałem, że ta oferta to z taxpayer.

Ale tu rodzi się pytanie czemu Warriors nie sypnęli kasy z wyjątku? Jak dobrze widzę mogli dać tyle co ja z pełnego MLE.

Czyżby gambit kosztem kieszeni Joe Harrisa?

Marcusie,

Masz 119,7M w salary + 10M na Tyusa czyli 129,7M. Dajesz MLE Joe, czyli 9,2M w pierwszym roku co sprawia że masz 138,9M a nie możesz operować na jego cap holdzie bo to UFA, czyli jesteś wpadasz w tax. Można dawać full MLE i wpadać jednocześnie w tax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

@BMF @Wooden

Myślałem, że ta oferta to z taxpayer.

Ale tu rodzi się pytanie czemu Warriors nie sypnęli kasy z wyjątku? Jak dobrze widzę mogli dać tyle co ja z pełnego MLE.

Czyżby gambit kosztem kieszeni Joe Harrisa?

Non-bird to maks 120% ostatniego roku poprzedniej umowy niestety.

Gdybym miał Early Bird to bym dał maks na którego pozwala Early Bird i na tym opiera się obietnica przyszlorocznej umowy.

(Jeśli mogłem dać FullMLE to idę się pierdolnąć w głupi czerep bo tak się zafiksowałem na Birdach próbując się wyrobić z deadlinami w pracy, w MB, np 6G i na FB że zupełnie mi MLE uciekło. - to spoza narracji :))

Niemniej cały czas oferta jest taka jaką dałem. Jeśli mogłem użyć MLE to nie dałem przez hard cap składając wspomnianą obietnicę.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez całą karierę Favorsa w beGM nie zarabiał więcej niż 12mln na rok! 9 lat na parkiecie i nędzne 9,76mln w zeszłym sezonie - najniższa wypłata od czasów rookie contractu. I co? Kolejna rok na zniżce? Od Raptors dostaje kase której nigdy nie widział na oczy i w końcu stabilizację na dłużej niż rok. 

GM Lakers pisał tutaj 748384 razy o ofercie 80/4, pora obiecać taką kasę Favorsowi a nie wysługiwać się innymi zespołami bo w zeszłym roku Favors otrzymał JEDNĄ śmieszną ofertę 20/2, w tym roku było mooooooooorze pieniędzy i dostał trzy oferty z których dwie nie przekraczają 12mln na rok.

Przejechał się na FA już dwukrotnie, od Raptors dostaje 15mln przez następne trzy lata i tego nie bierze bo spróbuję trzeci raz? Śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wooden napisał:

Non-bird to maks 120% ostatniego roku poprzedniej umowy niestety.

Gdybym miał Early Bird to bym dał maks na którego pozwala Early Bird i na tym opiera się obietnica przyszlorocznej umowy.

Mogłeś dać mu full MLE, czyli dokładnie to co ja mu zaproponowałem.

Joe Harris zablokował przychodzące z GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LONGER01 napisał:

Przez całą karierę Favorsa w beGM nie zarabiał więcej niż 12mln na rok! 9 lat na parkiecie i nędzne 9,76mln w zeszłym sezonie - najniższa wypłata od czasów rookie contractu. I co? Kolejna rok na zniżce? Od Raptors dostaje kase której nigdy nie widział na oczy i w końcu stabilizację na dłużej niż rok. 

GM Lakers pisał tutaj 748384 razy o ofercie 80/4, pora obiecać taką kasę Favorsowi a nie wysługiwać się innymi zespołami bo w zeszłym roku Favors otrzymał JEDNĄ śmieszną ofertę 20/2, w tym roku było mooooooooorze pieniędzy i dostał trzy oferty z których dwie nie przekraczają 12mln na rok.

Przejechał się na FA już dwukrotnie, od Raptors dostaje 15mln przez następne trzy lata i tego nie bierze bo spróbuję trzeci raz? Śmieszne

No ja czekam na słynna obietnice. 

Bez niej to przy legalności oferty Favors przenosi talent do Kanady raczej. Choć uważam że 30/2 z opcją gracza byłoby duuuzo lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Harris wypada, jeśli idzie o Warriors.

Rozumiem, że taki Monte Morris może jeszcze wziąć paycut, bo Nuggets rzucili ile mogli. Ale Joe Harris to nie jest LeBron czy Durant, by schodzić z kasy, by Wooden mógł potem zaoferować te pieniądze innemu rolesowi.

@Eld najpierw podpisuje Joe Harrisa, a potem Tyus Jonesa z cap hold :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

A hardcap?

a hardcap dla mnie daleko :)

Ale i tak uważam, że Joe Harris w Kings. Wooden dokładnie na tym samym błędzie co teraz shevcu zrobił deal o Duranta, więc sprawiedliwie by było jakby nie zyskał dwa razy, bo to pachnie Januarym ;)

A ja to tam wiadomo. Zasady i poczucie sprawiedliwości droższe mi od pieniędzy i assetów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. zapomniałem o tym, że miałem grillować ludzi za handlowanie dopiero co podpisanymi FAs w trakcie sezonu (dane za sezon 17/18 są niekompletne niestety, więc tylko ten rok):

Joe Harris:

- Eld: Rondo, Lou, jacyś ludzie na minimum (Shabazz, Zeller), wyrównany Nurkić

- Shevcu: nikt

- Wooden: nie było go jeszcze

- Camby: Glenn Robinson po roku

- Ignazz: Rose

- SlaKB: Mack po sezonie, Casspi

Joe Harris z całą pewnością ufa obietnicom GM-a Thunder. Reszta ma czystą kartotekę. Oferta Shevcu jest ważna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Lucas napisał:

Monte Morris po zobaczeniu oferty Denver nie może zasnąć z ekscytacji na myśl o ponownym graniu z Wielkim Jokiciem

nikola-jokic-monte-morris.jpg

JAK NA ZDJĘCIE UŚCISK POŻEGNANIA niezłe ujęci

Monte ofertę to zobaczył od San Antonio. Po chwili GM DEN zareagował ze jest zaskoczony ze w drugiej turze musi walczyć. W ogóle nie planowano w Denver zaproponować takich pieniędzy. Szybkie MLE niższe i tak od pierwotnej ofert spurs zostało podbite o sześciokrotność dotychczasowych zarobków. DEN tak kocha gracza ze brak innych ofert skończyłoby się 3/3,3/3,9/4,2  ale przyszło 10/10/10/10 przebite gdzie sam ze sobą przebijałem. Dbałość o gracza wykazali spurs. 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.