Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Tez bym raczej stopował krytykę ruchów Mistrza beGM NBA. 

Przyjście Davisa na dziś tłumaczy stratę wielu graczy ze składu bo to przecież masywne obciążenie finansowe. 

Krytykujemy żonglowanie składami i przerzucanie graczami jak ziemniakami co do 30 czerwca 2019 było logiczne. 

Niestety lipiec 2019 w rl nba i pobicie rekordu rocznego typu wymian czy zmian klubowych ( pierwszy raz w historii ligii wynik TRZYCYFROWY a sezon się dopiero zaczyna) wliczając zmiany w top#25 zmusza do innego spojrzenia na ligę. 

Kiedys ruch Barkley za Hornasek Long I trzeci ciec którego nie pamietam to było wydarzenie dziś to czysty biznes gdzie nie ma miejsca aby Kevin Johnson grał cała karierę w jednym miejscu ... świat się zmienia choć uważam ze parszywieje... 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Tez bym raczej stopował krytykę ruchów Mistrza beGM NBA. 

Przyjście Davisa na dziś tłumaczy stratę wielu graczy ze składu bo to przecież masywne obciążenie finansowe. 

Krytykujemy żonglowanie składami i przerzucanie graczami jak ziemniakami co do 30 czerwca 2019 było logiczne. 

Niestety luty 2019 w rl nba i pobicie rekordu rożnego typu wymian czy zmian klubowych ( pierwszy raz w historii ligii wynik TRZYCYFROWY a sezon się dopiero zaczyna) wliczając zmiany w top#25 zmusza do innego spojrzenia na ligę. 

Kiedys ruch Barkley za Hornasek Long I trzeci ciec którego nie pamietam to było wydarzenie dziś to czysty biznes gdzie nie ma miejsca aby Kevin Johnson grał cała karierę w jednym miejscu ... świat się zmienia choć uważam ze parszywieje... 

ale co ja niby mam zrobic?

ja z checia bym zostawil rubio i morrisa. dlatego zlozylem oferty.

no ale pewnych kwestii nie przeskocze. 

tucker zostanie. przyjdzie tez ktos za mid-level. 

takze w rotacji spokojnie znajdzie sie 10 graczy na dobrym poziomie + moi mlodzi i veterani za minimum

dlatego np nie handluje bogdanoviciem. zeby zachowac graczy z zeszlego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Wolves proponują tez nowa bardzo solidną umowę Tyusowi Jonesowi i powinni podpisać swojego gracza, ale mam wątpliwości, czy można z tak skonstruowanym kontraktem zaproponować 5-letni kontrakt. George Hill podpisał 5-letni i to nie był max, zatem poczekajmy tu na wypowiedzi expertów. 

Nie Wolves, tylko wielkie Pelicans!

To nie jest extension, Alonzo :) Tyus był normalnie RFA.

@ignazz @Eld zrobili długie opisy, ale żaden z Nich nie odniósł się do oferty dla Tyus Jonesa. Czy agenci powiedzą jak Tyus zareagował na ofertę od Pels?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

"3. Rubio 24/1+PO (jeśli nie podpiszę Tuckera lub Morrisa)" Także nie :) I możesz przebić Morrisa i Rubio przecież.

Z swoim MLE przegrywasz z niemal wszystkimi innymi MLE (tych co je mają) :) Także zobaczymy co to będzie za gracz. Na dobrych vets za minimum po tym jak traktowałeś legendy NBA nie masz co liczyć raczej. Takie są konsekwencje rzucania kartofli :) 

Na chwilę obecną to masz Bogdanovicia, Tuckera w s5 (Bogdanovic fatalny fit, Davis chce grać na PF, więc Tucker też raczej powinien iść na ławkę), graczy mogących mieć ogromne problemy z minutami w RL (Wilson, Dotson, Juancho - wstepnie są poza top10 w swoich teamach) na ławce (więc musisz liczyć na eksplozję graczy) i tylko MLE na kogoś, zobaczymy kogo wyciągniesz. 

Ciężka sprawa tbh dla Knicks, źle to wygląda.

 

jezu wez przestan pierdolic

bogdanovic to zajebisty fit akurat w ofensywie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie Wolves, tylko wielkie Pelicans!

To nie jest extension, Alonzo :) Tyus był normalnie RFA.

@ignazz @Eld zrobili długie opisy, ale żaden z Nich nie odniósł się do oferty dla Tyus Jonesa. Czy agenci powiedzą jak Tyus zareagował na ofertę od Pels?

Wybacz. Zacząłem o nim pisać ale mi uciekło nie wiem jak.

Osobiście jako jego 1/29 jestem bardzo mile zaskoczony taką propozycją. Bardzo lubię Tyusa, ale przyznam że chyba nie na tyle aby zaproponować mu to co Ty. Choć nadchodzący sezon może być bardzo fajny dla niego.

Zdecydowanie jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nerwy widzę!!!! :D 

tak tak^ W RL Kings chcą go wywalić fani od dawna, bo to łajza ;d I defensywa Irving-Bogdanovic, taka piękna...

Ty Misiu odniósł byś się jakoś to swoich przewidywań sprzed roku że Zubac i Nance dostaną +10M na rok!

Lud się domaga! Nance i Zubac również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie Wolves, tylko wielkie Pelicans!

To nie jest extension, Alonzo :) Tyus był normalnie RFA.

@ignazz @Eld zrobili długie opisy, ale żaden z Nich nie odniósł się do oferty dla Tyus Jonesa. Czy agenci powiedzą jak Tyus zareagował na ofertę od Pels?

Agent jest zadowolony z ofert dla bardzo dobrego gracza ( on chyba 24 wybór 2015?) i klub Pels zyskuje w oczach FA za tego typu ruch w niełatwej sytuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Podaj cytaty moje to się odniosę wtedy 😉 

Weź się nie migaj tylko się wypowiedz a nie każ mi tego szukać. Nie tylko ja to pewnie kojarzę.

Pisałem w zeszłym roku analizę rynku na PF i C przy okazji próby extension dla Kieffa, że wcale nie będą mieli kolorowo to mnie zjechaliście a tu co? Nawet Ibaka oferty nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No ale ja bardzo wątpię, bym rok temu pisał o 10 mln dla Zubaka, złote ręce uwielbiam, ale on value podbił dopiero w trakcie sezonu mocno, wcześniej był blisko zwolnienia z Lakers.

Plus spokojnie, trzecia tura jest, Knicks w desperacji kogoś pod kosz muszą znaleźć, a że przegrają główne głosowania to nie tylko Nance, ale i jakiś Muscala od nich 10 mln może dostać :D 

Pisałeś, na pewno. I tylko fakt że już dzisiaj przeglądałem około 50 stron tego tematu sprawia, że nie chce mi się tego znów szukać. O Larrym też tak pisałeś jak go ściągnąłem a pamięć mam wyjątkowo dobrą o tej porze roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie Wolves, tylko wielkie Pelicans!

To nie jest extension, Alonzo :) Tyus był normalnie RFA.

@ignazz @Eld zrobili długie opisy, ale żaden z Nich nie odniósł się do oferty dla Tyus Jonesa. Czy agenci powiedzą jak Tyus zareagował na ofertę od Pels?

Poprawione :) Freudowska pomyłka :P 

Oczywiście ja również jestem przy Tyusie na TAK. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Nie trawię gościa. Serio. Może z tym mniej niż 10M przesadziłem, bo pewnie że jest więcej wart ( napisałem, że ja bym mu tyle nie dał tylko ). Nie mniej szczerzę życzę Ci aby sportowo się to obroniło.

Czy to by nie oznaczało tego, że u nas działa Rose rule?

Już Ci Markieff Morris odpowiednio podziękuje. Inni FA też będą zapewne inaczej patrzeć na Twoją opinię 😉.

Z GMem Knicks akurat relacje się bardzo poprawiły, więc jeśli tylko wyrazi wolę - z pewnością i miłą chęcią usiądę do rozmów. Dodatkowo - wspólnie z @człowiek...morza opracowaliśmy bardzo fajny trejd który jeszcze bardziej poprawia nasze relacje jak i PR New York Knicks

A myślałem że Ty z Rubio to twierdzisz ze za malo dałem. Zawsze jest ryzyko z zawodnikami ale Rubio trzyma poziom to liczę że w Suns nie zjedzie. 

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

musisz sie c***a znac na swojej robocie, skoro przyjscie top10 grajka stanowi dla cb rozwalenie teamu :P

dlatego zrob nam, a przede wzystkim lakers te przyjemnosc i podaj sie w koncu do dymysji. daj im szanse na gre o mistrzostwo, bo z toba u steru to c*** dupa i kamieni kupa!

ale ogolnie @shevcu odjebales maniane :D Tak sie nie robi

A jak sie robi? Panie kazdy walczy o swoje. Wydaje mi się że NYK z big3 plus Tucker plus ktos za MLE to jest mocarna s5 i murowany faworyt w lidze. Ibaka za mle w trzeciej rundzie leci w podskokach chyba ze Wooden cos wykreci. 

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementuje jakieś plotki o odpuszczaniu

czekałem na PMa przed samą turą a z racji że nie było tajemnicą, że te turę odpuszczam nie zorientowałem się w terninie

Kontroferta za Morrisa na pewno będzie, zwłaszcza, że Spurs nie są dla niego dobrym miejscem, tam nie szanuje się swoich gwiazd a co dopiero rolsów, szkoda chłopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.