Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

 

W RL NBA to finały by były, no ale tutaj każdą serię pod głosowanie od 0-2/0-3 zaczynam i potem kwiatki jak 2 opcja Ibaka i brak obrońców na LJ/Butlera nie przeszkadzają GS w wyeliminowaniu Lakers ;) 

Russell, ingram, huerter, hutchison, 39-letni korver, dedmon, brown, edwards, claxton to sa minusowi gracze w playoffs na ten moment.

Rok temu doczlapales do 2 rundy bo butler gral playoffs zycia i favors byl w bardzo dobrej formie. Tracisz favorsa, butler przechodzj na zla strone 30-stki i lebron konczy 36 lat w przyszlym roku. Bedzie tylko gorzej

4 minuty temu, january napisał:

Butler>Irving pretty obvious, nawet szkoda strzępić słów.

Love unplayable vs GS.

i thompsony i smithy.

Chyba że o swoim rosterze mówisz, wtedy jeszcze śmieszniej jest :) 

Gm-owie w glosowaniach pokazali ze moi cavs 》twoi lakers wiec chyba z siebie sie smiejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

lol.

To pogadamy za rok. Bo na ten moment to wymyślasz rzeczy typu GS, MIN etc > LAL, a LJ tu miałby o trade request prosić, kiedy w RL ma za trzecią opcję Danny Greena i wszystko gra.

Trzecia opcja danny green? A kuzma z cousinsem to kto?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem przeciwnikiem wymuszania na GMach tradeów swoich Gwiazd i czytałem Wasze ataki na Jaśka trochę z przymrużeniem oka, ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej przyznaję Wam rację. Kto jak kto, ale LeBron nie będzie się bawił w ogrywanie młodego Ingrama, Russela, Carsten Edwardsa i Brucea Browna. On ma już 35 lat i jasne, może sobie mieć jakichś młodych perspektywicznych graczy w składzie, ale oni nie mogą dominować, a tak to u Januarego wygląda:

LeBron, Jimmy Butler, Kelly Olynyk, Kyle Korver, niech będzie Dewayne Dedmon, (Favors raczej wybierze $$$$$, zatem spore prawdopodobieństwo odejścia) - to 5 graczy, nawet niech będzie teoretycznie z Favorsem 6 + Jasiu dokoptuje pewnie 1-2 weteranów.

I młodzi - Russell, Ingram (który ma problemy zdrowotne), Huerter, Hutchison, Brown, Robinson, Claxton, Edwards i może i Ponds. - 8 lub 9 o połowę za dużo. Spoko - niech zostaną - Russell, Huerter, Brown i Claxton - ale to max. Pozostałych Jasiu musisz potraktować jako assety i zorganizować LBJowi odpowiednie wsparcie.

albo - albo

Tu faktycznie zdrowy rozsądek nakazuje wybranie czegoś - albo maxymalizacja składu dla LeBrona, by walczył o mistrzostwo, albo ogrywanie młodzieży. Na ogrywanie młodzieży, to sobie może pozwolić moje Orlando Magic. Jasiu - tym razem chłopaki nie piszą tego, żeby podnieść Tobie ciśnienie, a podają bardzo racjonalne argumenty - 

LeBron nie będzie walczył o mistrzostwo z 2/3 młodzieży. Nie da się tak. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Ogólnie jestem przeciwnikiem wymuszania na GMach tradeów swoich Gwiazd

Też jestem częściowo przeciwnikiem, bo potem sprowadzi się to do jeszcze większej kalki RL NBA. Czy na pewno tego chcemy?

Błędem było danie Jaśkowi LeBrona

Jeszcze większym podarowanie mu Butlera w tej sytuacji

Ten trade request może mieć złe konsekwencje dla gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Młodzi? - Russell all-star zaciągający Nets jako 1 opcja do PO, Huerter z marszu roles rzucający jak maszyna deep3, Brown starter w PO teamie, Ingram 18/5/3 + od połowy stycznia 23/6/3 na 63ts + post ASB robiący 28/8 na 65ts i wciągający dupą (której ponoć nie ma) tego Kuzmę, który ma być 3 opcją w RL Lakers. To są z marszu wszystko legit starterzy/gracze rotacyjni. Dołóż do tego kwartetu LJ, Butlera, Olynyka, Dedmona, Korvera i 2 vets z FA i mam 11osobową rotację, do której jak dobrze pójdzie dołączy może jeszcze ktoś z pozostałej 4ki (Robinson może dostać mpg w Clippers teraz, Claxtona Atkinson nie chce ponoć blokować, Hutchison to backup SF w Bulls, a Edwards wstępnie z marszu ma dostać minuty jako backup PG w Cs, kolejnym PO teamie).

Tu jest aż za dużo minut do rozdzielenia wstępnie.

Cokolwiek bierzesz, bierz pol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Pierwszy do trade-request to jest Westbrook. Wywalili go na jakieś zadupie bez pytania czy chce tam grać, borderline PO team zamiast walki o tytuł (teoretycznie - jak w RL  z Rockets), w rotacji same średnie młode prospecty właściwie (Warren, Sabonis, Prince, Kennard, ma przyjść Kuzma), gdzie to w ogóle z case LeBrona porównywać, który ma obok SS i AS 😉 

Buduje zespol pod westbrooka, traktuje go po gwiazdorsku, sciagnalem mu jego kumpla robersona. Po jego wymianie zbudowalem zespol na playoffs zeby mogl grac o cos. Ale jezeli gm-owie uznaja ze chce trade request to oczywiscie dostosuje sie do jego woli. To on jest w charlotte gwiazda, nie ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek, bo ja tam ASW za bardzo nie śledze, ale czy Russell tam w zastępstwie za kogoś kto złapał kontuzje nie trafił ? 

Wg Twojej narracji to Lebron marzyłby o grze w Minnesocie przy 1SS, 2AS i prospekcie o 1 tier lepszy od Twojego najlepszego . 

Fajnie ze obiecałeś Russellowi ze go nie wymienisz ale jak sie patrzysz jaka przyszłość mu zapewniasz na ostatnie lata gry , to serio ten trade request jest jak najbardziej realny .

Choc najmądrzejszy post napisał tutaj Camby, ze błędem było danie Lakersom Lebrona bez zapewnienia ze Jasiek ruszy swoją młodzież i zaatakuje tytuł , no ale coz, uczymy się na błędach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Fajnie ze obiecałeś Russellowi ze go nie wymienisz 

Choc najmądrzejszy post napisał tutaj Camby, ze błędem było danie Lakersom Lebrona bez zapewnienia ze Jasiek ruszy swoją młodzież i zaatakuje tytuł , no ale coz, uczymy się na błędach .

Problem w tym ze on te niby obietnice zlozyl po tym jak podpisal lebrona. A zarzekal sie ze obuduje lebrona tak ze bedzie walczyl o mistrzostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Mogę Ci dać wstępną rozpiskę jak bardzo chcesz moich planowanych minut jak to widzę na RS :)  Nie wiem do którego gracza pijesz w sumie, daj znać^

chociażby Edwards mający minuty przy Kembie, Smarcie i Wanamakerze.

kilka solidnych występów w SL to na prawdę nie jest wyznacznik do tego, by aspirować do roli backup w Cs.

Raczej nie liczyłbym na specjalne minuty claxtona i Hutchinsona.

Także no połowa twojej kadry to będą jacyś garbage player, a ty opowiadasz o problemach z dzieleniem minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Wyciągnąłeś Westbrooka od jego kumpli, a nie ściągnąłeś mu kumpla (Adams>>>Roberson w tej kwestii), zbudowałeś zespół na ledwie walkę o PO, wyciągając z teamu gdzie doszedł do 2R. Czas oddać Sabonisa i resztę tej młodzieży za S.Adamsa, przecież!

Westbrook byl na oficjalnej liscie transferowej, wiec nikogo nie wyciagalem od kumpli, byl na wylocie.

Jezeli gm-owie uwazaja ze westbrook zlozylby trade request w charlotte i chcial grac w lakers z lebronem a on z nim to z bolem serca sie dostosuje. Co oferujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już grubo lecicie z tym trade request... Najpierw nie chcecie przemiału i odejść graczy  co chwila a ta zmiana będzie do tego prowadzić. Moze lepiej że tego Davisa puściłem bo za chwilę nawet Goberta bym za niego nie dostał. 

Dla mnie to jest chora zmiana i będę głosował raczej na nje bo nie widzę za bardzo potrzeby tej regulacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nic, bo ponoć LJ chce walczyć o tytuł, a westbrook od tego oddala^

Czyli to juz 3 szanse na all nba gracza odrzucasz?

Czyli Twoim zdaniem:

1. Westbrook sklada trade request bo nie ma szans na mistrzostwo.

2. Druzyna z westbrookiem nie ma szans na mistrzostwo

Fuck logic. Mozemy go tak w nieskonczonosc wymieniac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.